Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gomorra 3 sezona brutalna i dalje
Doduše pogledam sam prve dve epizode ali ova druga epizoda

iseku ljude na komade i spakuju ih u kofere

Brutalno....
Mislio sam da će tempo posle kraja druge sezone malo opasti ali mi za sada i dalje deluje odlično

Beyond Genius Lies Insanity
 
Ja samo da napomenem da je ta serija prilično propagandno nastrojena, ali, pobednik piše istoriju....
Najkraće rečeno, nije to baš bilo sve tako crno belo. Inače je vredi gledati.

Ne znam na šta konkretno misliš? Može u spoiler.
 
Ne mora spoiler, napraviše Istočne Nemce crnim djavolima...
 
Šta se dešava sa ovim Vikinzima? Ova je očajna sezona do sada, kako me nervira ovaj Ajvar sa onim naglaskom. Šta uradiše od serije...
South Park S21E03 vrhunska konačno umro sam od smeha, kakav je nenadyebiv car Randy :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja večeras počeo da gledam seriju Taboo.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Ja večeras počeo da gledam seriju Taboo.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Табу је феноменалан. Идеја, сценарио, режија, Хардијева глума надасве. Једино није за свачији желудац. Ја једва чекам другу сезону.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Menu je taboo bajka, brace grimm. I waste of time.
 
Табу је феноменалан. Идеја, сценарио, режија, Хардијева глума надасве. Једино није за свачији желудац. Ја једва чекам другу сезону.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
ziv ti bio care,druge sezone nece biti..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ако је судити по IMDB-у биће...

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Bilo je price davno da je otkazano snimanje

ali ko zna,nadamo se..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Peaky Blinders

Prva sezona bila još i nekako egzotična s tom ciganjskom (mada niko za lek ne liči) mafijom pa je poslužila kao filer serija ali, svako čudo za jednu sezonu. Likovi uglavnom 2-dimenzionalni a mnogobrojni zbog čega se previše vremena troši na dosadna prossserav*a i tu im je kraj što se mene tiče.:wc:
 
Stvarno ?
A ja bas slusao dosta pohvala za tu seriju i na watchlist mi je vec neko vreme, samo sto ne pocnem da je gledam.
Sad si me bas pokolebao.
 
99% ljudi je odusevljeno Peaky Blindersima, ja spadam u ovih1%, isto sam odustao pocetkom 2 sezone. Prosto ne podnosim mracni mokri London, taj setting mi uopste ne lezi, baca u depresiju. A serija je bas kvalitetna. Mozda u nekom trenutku je zavrsim ali ko zna.
 
Dobri su Peaky Blinders. Mnogo su mi dobro odradili posao ovi gostujuci glumci Tom Hardy i Adrian Brody. Inace, Cilian ako ne zapati rak pluca od ove serije ima da bude srecan. Mislim da nema ni jedna scena da nema cigaretu u ustima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U svakoj sceni kad se pojavi pali cigaru [emoji1]

Serija je vrhunska, gluma kod par likova na najvisem nivou.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Peaky foking blinders vrh serija. Jedva čekam da izbindzujem treću sezonu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Šta se dešava sa ovim Vikinzima? Ova je očajna sezona do sada, kako me nervira ovaj Ajvar sa onim naglaskom. Šta uradiše od serije...
South Park S21E03 vrhunska konačno umro sam od smeha, kakav je nenadyebiv car Randy :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samo je poslednja epizoda nesto slabija, ali mora malo prica i da se razvije, ne moze bas u svakoj epizodi krljanje. Narocito smara ovo Flokijevo tumaranje. Ivar Beskosni (cit. Wiki) :D je vrhunski glumac, ubedljivo najuverljiviji u trenutnoj postavci.
 
Poslednja izmena:
Da li "The Strain" prati radnju knjige?
Seriju sam odgledao pa bih uzeo knjige ako su dobre i ako nije sve isto kao u seriji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno