Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ozark 7/10
Genealno dobra serija ali ima stvari koje mi se ne svidjaju.
8. epizodu sam jedva odgledao koliko smara,u nekim trenucima radnja je bas spora dok se u drugoj mnogo brzo razvija. Deca opasno iritantna,onog klinca bi bio dok se ne opameti mada i cerku bi mu bio,zena me je na pocetku nervirala posle mi je bila kul.


Sent from my iPad using Tapatalk
Fazon kada ga onaj krimos ispituje i čupa mu nokte na nogama a sledeća scena on u cipelama hoda kao da je bio na pedikiru, ni bolova, šepanja, znakova mučenja... to mi je zapalo za oko

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Hahaha.
Fantastična nova epizoda South Parka.

Ovo se dugo,dugooooo čekalo

Beyond Genius Lies Insanity
 
Nisu valjda konačno snimili dobru epizodu?
Ova prva iz sezone 21 je realnost smeće, smorio sam se opasno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Indeed, prva je bila bas meh. Aj overice se druga danas.
 
Odgledao drugu epizodu Orvila i "lolnuo" sam na kraju zbog fore
sa "human zoo" u kontekstu sa Kardasijankama kao i fore sa Obi-Wanom na sredini epizode
Zivo me interesuje da li postoji mogucnost da ih tuze zbog toga. Interesantno je da im je i ova epizoda imala solidan kvalitet/budzet. Inace je po standardnom kalupu, par dobrih fora, ostatak je suvi humor i radnja donekle interesantna.
 
Odgledao drugu epizodu Orvila i "lolnuo" sam na kraju zbog fore
sa "human zoo" u kontekstu sa Kardasijankama kao i fore sa Obi-Wanom na sredini epizode
Zivo me interesuje da li postoji mogucnost da ih tuze zbog toga. Interesantno je da im je i ova epizoda imala solidan kvalitet/budzet. Inace je po standardnom kalupu, par dobrih fora, ostatak je suvi humor i radnja donekle interesantna.
Ko koga za sta da tuzi? Koliko znam komedije imaju zakonsko pravo da ismevaju sve, i parodije cak ne zahtevaju dozvolu autora. U Americi barem pod Fair Use doktrinom.
Seth je verovatno pregovarao sa Paramountom (oni valjda imaju copyright nad Star Trekom?), izmedju ostalog je pricao sa celim castom ST TNG-a pre dve godine, odakle je verovatno i potekla ideja ;) Ali nema zakonsku obavezu da to uradi za Orville.

Nisu valjda konačno snimili dobru epizodu?
Ova prva iz sezone 21 je realnost smeće, smorio sam se opasno.
SP je postao previse US-centric... ali previse.
 
Hmm, sad pogledah SP e2.. mozda nije toliko smesna, ali je prilicno on-point.
 
Ја вала погледао ову нову сезону Јужног Парка (2ep) - nikome ne bih preporucio. Nije bez razloga da kazu sto juznije to tuznije :d
 
Meni je orville super, druga epizoda bolja od prve. Ima taj cheesy old school sf smek, samo nek ovako nastave. Plus female cast je za medalju :d
 
Ne znam ali scena u menzi i gluma one male mi je diskutabilna ali ima nesto zbog cega cu da nastavim da gledam. Lagano stivo pa prija inace...
 
Deutschland 83, odlicna serija evropske produkcije, hladni rat, spijunaza...
 
Stvarno Orvilu nije trebalo ovo glupiranje u trecoj epizodi - pogledao manje od 10 min i ugasio - tako krindzi da je neverovatno.
 
^ Sledeca na listi je za gledanje, skoro je pokupila neku nagradu, tako da vredi baciti pogled.
 
Gledala sam ja, serija je izvanredna, preporuka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je i moj utisak nakon 1. epizode.

Edit: moglo bi biti vrhunski...
 
Poslednja izmena:
Počeo da gledam True Detective S02 i tri puta sam pokušavao da završim prvu epizodu, nema šanse.
 
Kad krece novi Star Trek , sutra ili prekosutra ?

Zasad komentari na internetu onih koji su pogledali prve 2 epizode su krajnje pozitivni, a vidim i na imdb serija je dobila bas visoke ocene, tako da izgleda da ce biti pun pogodak.
 
The Sinner, došao do e05, kakav mindfuck... samo da ne za.eru kraj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno