Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Završio sam Sherlocka konaćno i razočaran sam sa 3 i 4 sezonom.
Prva i druga su dobre,čak i Abominal Bride isto ali treća i četvrta sezona krš
 
Jesi li gledao seriju?

Sent from my D6603 using Tapatalk
Sad sam na kraju treće sezone

Ja ne sumnjam da ona dobro glumi autističnu ili kakvu već ličnost ali takva ličnost mi je potpuno antipatična, iznerviraju me ti njeni glupi komentari i postupci, jedna totalno asocijalna i pogubljena osoba, ne prija mi da je gledam
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da se nateram da pogledam dve preostale epizode Ubice Mog Oca.
Toliko loš scenario ja ne videh ni kod Nemanjića

Jedan od dijaloga
-Dokle idete
-Do Banja Luke
-E tamo su Srbi,srećan put

Nigde veze,nikakvog smisla.
Mislim kakve veze to ima sa serijom


Svaka treća rečenica je "hendlovanje,hendlovati,hendlujem"
 
Ali pored toliko dobrih serija nemaš razloga da radiš to sebi, još manje da pišeš o tome :)
 
Ali pored toliko dobrih serija nemaš razloga da radiš to sebi, još manje da pišeš o tome :)
Znam ali kada sam već bacio vreme na ovih 8 epizoda nema nazad.
Pogledaću i ove dve

Inače Kostić se od prve epizode do osme nije presvukao.
Ista majca kroz sve epizode [emoji16][emoji23]
Beyond Genius Lies Insanity
 
Poslednja izmena:
Pokušao da pogledam Dark. Prvu epizodu jedva, dok sam kod druge odustao na pola. Pokušava po svaku cenu da bude mračno i creepy što na kraju ispada usiljeno i smešno. Još i konstantni iritirajući zvuci i "muzika" koji kao treba da doprinesu mističnoj i mračnoj atmosferi samo skreću pažnju na sebe, a nisu tu da bi gledaoca u stvari uvukli u priču. Još i užas od glume...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da, nisam ni ja nastavio posle trece ja mislim..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Pokušao da pogledam Dark. Prvu epizodu jedva, dok sam kod druge odustao na pola. Pokušava po svaku cenu da bude mračno i creepy što na kraju ispada usiljeno i smešno. Još i konstantni iritirajući zvuci i "muzika" koji kao treba da doprinesu mističnoj i mračnoj atmosferi samo skreću pažnju na sebe, a nisu tu da bi gledaoca u stvari uvukli u priču. Još i užas od glume...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Čist primjer društva spektakla. Pa ne može sve odmah i na silu, za nešto je potreban i uvod.
 
Čist primjer društva spektakla. Pa ne može sve odmah i na silu, za nešto je potreban i uvod.
Ovo nije uvod. Ovo je usiljeni pokušaj da našrave nešto mistično i creepy po svaku cenu, a atmosfera je nula. Čak i ono što su vizuelno postigli uništili su nepotrebnom muzikom i zvucima. Pričam o stilu kako je odrađen, ne dešavanjima i pričom. Baš naprotiv smatram da je ova serija pokušaj stvaranja spektakla svojom usiljenošću.

Treba da nauče malo od Breaking Bad i The Man In The High Castle kako se tišinom i samo potrebnim zvučnim efektima stvara atmosfera. Ni jedna ni druga serija nemaju velike spektakle, brze akcije u svakom momentu i brz razvoj priče i dešavanja pa umeju da zadrže pažnju gledaoca.

U Dark ti je u stilu - lik podigao parče papira *baaaaaaam* Lik je pogledao u pravcu prozora *baaaaaaaaaaam* Lik je p*dnuo! *bam bam baaaaaaaaam* :d :d :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
nije Bron/Broen za svakoga. meni je to 10/10 serija ali mogu da razumem da se recimo nekome vise svidja True Dectective S01 jer je ona dosta pitkija iako je kvalitet slican (mada je meni B bolji). sada gledam Forbrydelsen i sta ga znam, jeste da je prerano suditi posle 2 pogledane epizode ali meni je to nekoliko klasa losije od Mosta, likovi neubedljivi, radnja razvucena do beskonacnosti, gotovo uvek mi odlutaju misli ili mi se prispava pred kraj jednocasovne epizode. verujem da je to jedna od onih serija gde 5 epizoda mogu da stanu u dve. mislim da ce na kraju ispasti solidna serija ali daleko je to od najboljih triler serija.
 
Ja sam od Forbrydelsen odustao jer mi je prikazana koruptivna sprega politike i medija toliko "Serbia daily" da me je to bas frustriralo, nisam vise od 3-4 epizode pogledao.
 
Odgledah Killing pilot, kraj epizode me opasno pomerio. Idealno ako svaka traje 45 min. Ovaj fazon sto skoro sve serije furaju od 1h me zamara, dodje kao film od 2 ipo sata. Nema se vremena.


P.S. priznajte kada pisete ime skandinavskog originala kako vec ide Forbyd.... da googlate koji je naziv. Barem prvih 5 puta [emoji16]
 
Poslednja izmena:
Pisanje naziva serija u skracenicama ima lose zdravlje po dugovecnost vasih komentara na forumu.
 
Koliko davi druga sezona The Wire. Samo da mi je ovo pregurati, nadam se da je poslije interesantnije.

Babylon Berlin sam odustao na četvrtoj epizodi, imam osjećaj da je serija ni o čemu.

The Walking Dead ću vjerovatno sačekati da se završi ova polovina sezone, pa probati sve odjednom.
 
Poslednja izmena:
Uh, meni je ta bas bila dobra.
Ako te to smara, teško ćeš poslednju završiti.
 
Koliko davi druga sezona The Wire. Samo da mi je ovo pregurati, nadam se da je poslije interesantnije.

Babylon Berlin sam odustao na četvrtoj epizodi, imam osjećaj da je serija ni o čemu.

The Walking Dead ću vjerovatno sačekati da se završi ova polovina sezone, pa probati sve odjednom.
Loš ti je osećaj za Babylon Berlin.
 
Odgledao Waco u jednom dahu, auuuu, nisam mogao da se smirima jedno sat vreme posle serije. Ne mogu da poverujem da se ovo stvarno desilo.
A dobar je i Mr.Mercedes, drzi paznju, pozz
 
Zavrsio i ja Broen. Dobra sezona ali nikako u rangu prve i druge ne znam odakle vam to..

Mozda najtanja i najnerealnija prica do sad, pred kraj sezone se random pojavljuje onaj Tommy, za kog nikad nismo culi i kao zbog njega se sve ovo izdesevalo. Bas ga volela ona svalerka? Dopadljiv neki lik izgleda cim zbog njega pobise onolike ljude (i dete, to je bas bolesno bilo).
Mislim obicno su totalno implausible ove priče i zapleti sa serijskim ubicama u serijama al ovo je bas nekako bezveze bilo..voleo bi ako ikako 'realnije' te price mogu da budu..
I dalje jedna od boljih serija naravno.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slazem se, i meni je prva sezona najbolja sto se tice same price..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
E ja sam tek pred kraj druge iso prvi put :) Mada sad gledam i The Killing koja mi je bas bas dobra, sve mi se svidja, mada mi uvek padaju tesko te teme u pm..
 
Preporuka za sve je da gledaju Forbrydelsen pre Killinga. Jednostavno, kao i uvek, original je bolji od američkog rimejka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno