Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledao Altered Carbon. Ne znam, utisak je da su imali dobru zamisao, ali priča je loša, tj zaplet odličan, rasplet patka.

6.5/10

Počeo da gledam Happy!, posle prve epizode oduševljen. Nadam se da neće razočarati.[emoji3]

Ja ne znam kako vi ljudi postižete da odgledate tolike serije i filmove?
Jedino ako ne radite ili ste na odmorima. Ja jedva stignem da odgledam jednu epizodu dnevno.[emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Da to se i ja nekada zapitam kada postignu. Ali 1 do 2 ep dnevno je prosek. Mada od kada sam zavrsio lefotverse i happy nisam odgledao nista. Prijalo mi je 5 dana da ne gledam nista. Sada palim Broen S4 i imam osecaj da cu se opasno navuci.
 
Ja ne znam sta ste ocekivali, na Flashu radi zemsko koja je poznato po radu na drama serijama odnosno sapunicama, cini mi se i na Arrowu isto.

Rekao sam to ovde na forumu jos na kraju prve sezone kada sam video u kom pravcu ide i digao ruke od serije dok nisam poceo da dizem na sebe ruku zbog gledanja tog... sta god da je sada... Jedino tih par zemka sto "vrede" da se pare oci, ostatak skart... I Cisco...

Daredevil je fakat jedino sto vredi od tih superherojskih serija - a uzeci u obzir koliko se oteglo sa produkcijom trece sezone, verujem da ce da pokida i onda mogu klapnu da stave.
 
Poslednja izmena:
@Yojinbo, u pravu si..[emoji57]
Što se tiče Daredevil-a, prva sezona mi je bila super, druga onako, izgubila je na kvalitetu. Nadam se da će treća biti povratak. Punisher je bio dobar, mada su previše otegli priču, na par mesta je to dosta uticalo na kvalitet, a samim time i na utisak o celoj seriji.
Ostale serije na temu super heroja su za decu do deset godina.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja mislim da ce Watchman biti dobar, jos ga Lindelof radi ima da bude istripovano. Da ne bude zabune ne pratim super herojske serije, filmove sam donekle gledao dok nije krenula hiperprodukcija pre par godina onda sam digao ruke.
 
Lindeloff?
Taj je recept za katastrofu:)
 
Skontao si da glumi lika koji ima Aspergerov sindrom? Moja ocena je da je gluma Sofie Helin maestralna.
Ne mogu vjerovati da je ovo moralo biti napisano. Maestralna je prilično korektna ocjena. I gluma i sam lik su joj za 10.
 
Ja sam gledajuci prvu sezonu trazio klipove Sofie Helin da vidim kako se stvarno ponasa :D .
Isto sam radio i za Keri Kun gledajuci trecu sezonu Farga.
 
Ja mislim da ce Watchman biti dobar, jos ga Lindelof radi ima da bude istripovano. Da ne bude zabune ne pratim super herojske serije, filmove sam donekle gledao dok nije krenula hiperprodukcija pre par godina onda sam digao ruke.
Uuu nisam znao da se sprema serija.
Film je odličan, ubedljivo najbolji od svih koji su radjeni po stripovima. Ostali ne mogu ni da se porede. Nadam se da će serija biti na istom nivou.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Gotova sezona 3 Arrow. Matt Nable stvarno razvalio glumeći Ra's Al Ghula. Celokupna sezona na nivou.
8,2/10
Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Sutra krece TWD, sta ocekujete dalje?
https://youtu.be/baNYG8wFvdI Secam se onog Ezekielovog i allways smile, nedugo nakon je Ezekielovo kraljevstvo zbrisano. Na kraju klipa se vidi onaj ko se uvek poslednji smeje

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam hteo da gledam treću epizodu Nemanjića ali nakon ovakvog naslova moraću da je pogledam. :D

Ako nas je prva epizoda "Nemanjića" šokirala, a druga zbunila, sa trećom nema dileme - u pitanju je parodija.

Živela 72h unazad. :)
 
Upravo zavrsio 3. sezonu Bron/Broen -a (Most). Serija je remek delo.
 
Moze neko u spojleru da napise sta je bilo u zadnjoj epizodi Twd-a?Mrzi me da odgledam(gledam Sopranose),a planiram da nastavim od sutra.
 
Završio Trapped 2015,sličan Fortitude kvalitet ali zanimljiviji.Cak igra jedan glavni glumac iz Fortitude. Drži pažnju i neizvesnost do samog kraja. 8/10
Neko reče da će biti nastavak a to me iskreno raduje. Priča je zaokružena ali ima mesta za nastavak.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nakon Dark pogledao i Deutschland 83, nije losa. Nekih 7.77/10.

Dajte preporuku za jos neku njemacku seriju (u kojoj se govori njemacki, a ne engleski).

Bilo bi pozeljno da za tu seriju postoje i njemacki titlovi.

EDIT: Vidim snima se i Deutschland 86. http://www.imdb.com/title/tt6148324/

EDIT 2: Babylon Berlin? Nije ni ovo lose?
 
Poslednja izmena:
Od TWD se ocekuje sve najgore, naravno.. nakon odlicne seste i solidne sedme sezone.. ova sad je najgora ikada. Uzas, smor, ako ovako nastave, batalicu je, jer silom gledam.

Nemanjici epizoda 3
Koja komedija ljudi moji, kakav brodolom. U seriji nista ne funkcionise, ama nista. Poceo sam da nabrajam, al me mrzo, jer se oduzila lista. Katastrofa, treba da ih je stid.. pre svega reziju i scenaristu.
 
Kakva je Desperate Housewifes?Jel valja nesto?Planiram gledati posle Sopranosa.
 
Jel moguce da su toliko losi Nemanjici, nije ni za davanje sanse?
 
Nisu toliko tolosi Nemanjici, bas sam sinoc odgledao epizodu. To su onima kojima smeta sve sto je domace. :) Pogledaj sam pa ces sam zakljuciti da li je toliko lose ili ne.
 
Za Nemanjice, no comment ;)

Nego gde gledate serije ili skidate? Zanima me serija Longmire, ima na Netflixu, ali samo Netflix North America, tako da na ovom nalogu ne mogu. Gledao sam na milion mesta nema sanse sve da nadjem.
 
Ocena na imdb je dovoljna preporuka za izbegavanje serije, trenutno je 3,7/10 [emoji3]

Ovo je jedino Bjelogrlic mogao da snimi a da lici na nesto, a on kolko znam nije hteo da se upusta u to jer je znao da bez ogromnog budzeta nije mogao ovo da izvede a da valja.
 
Poslednja izmena:
Ocena na imdb je dovoljna preporuka za izbegavanje serije, trenutno je 3,7/10 [emoji3]

Ovo je jedino Bjelogrlic mogao da snimi a da lici na nesto, a on kolko znam nije hteo da se upusta u to jer je znao da bez ogromnog budzeta nije mogao ovo da izvede a da valja.

Mislim da je budzet za Nemanjice bio veci nego za Senke. Ovde je kriv po meni direktno reditelj i oni koji su ga izabrali kao i scenarista. O glumi je izlisno i pricati na nivou amatera bez obzira na poznate glumce. Slazem se sa tobom da bi Bjela to bolje uradio. Ako nista drugo dokazao je sa Senkama.
 
Ja ne mogu da docekam da vidim sta ce Bjela da uradi posle Senki. Predpostavljam da dok ne zavrsi sve 3 sezone senki nece se baviti nicime drugim. Ali posle? Nadam se da ce imati zelju da uradi nesto malo svezijeg datuma desavanja[emoji4]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno