Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ Takodje... Bukvalno na silu izgurao prvu i obrisao...

Star Trek deluje da ce ovo biti skroz u pravcu novih filmova. Setting je jedno 100ak godina pre TNG serijala ako se ne varam (tako da je prequel).
Nisam nesto odusevljen likovima i vidjenim... Posebno glavni "lik" pokazuje lose pisanje scenarista jer u toku epizode pokazuje koliko dijametralno van karaktera reaguje... Glavni negativci i ujedno jedna od najbitnijih frakcija u ST univerzumu je dozivela veliki "overhaul" imao sam bas WTF momenat sta uradise sa njima.

Ako su najavljene 2 sezone mirise mi da nece videti trecu sem ako ogromno ne ispeglaju stanje stvari do kraja prve sezone.


I iskreno malo mi je preko one stvari sa ovim SJW trendovima...
 
Poslednja izmena:
Odgledao prvu sezonu farga. Pocinje nekako sporo i u prvih par epizoda mi nije legla bas, al je posle bila extra. Lester odlican lik [emoji3]

P.S. Znam da kasnim bas, ali sta je tu je.
ne samo da kasnis, nego ne delis odusevljenje i hajp oko serije.. haha

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Narcos sezona 3 epizoda 1 mi je bila dovoljna da je odma obrisem.. Cemu bre onakve scene...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
krastavac lobi je prejak.. ali vezes majicu preko ociju dok drzis krstacu i pregura se nekako. Vredi jer je vrh sezona.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Na šta mislite? Na surovo ubistvo, drogu, pranje para, prostituciju, korupciju, ili na ljubav dva lika?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Narcos sezona 3 epizoda 1 mi je bila dovoljna da je odma obrisem.. Cemu bre onakve scene...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
kako. god, to. je istinita prica, Paco Herera je bio furundzija.. tj gay i opak lik do bola.. nastavi gledati
sve normalne nervira.. a sta bi tek rekao. za onog peksijana bradatog u Ozarku sa FBI agentom?
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Na šta mislite? Na surovo ubistvo, drogu, pranje para, prostituciju, korupciju, ili na ljubav dva lika?

Ako neko gleda seriju koja se zove "Narcos", gde se prica o narko kartelu, i ne ocekuje SVE ovo.... :D :D :D

The Deuce: kako fin smek 60/70s. Sacekacu celu sezonu da izadje pa odgledam 2-9 eps odjednom i kada imam slobodnog vremena, mislim da ce biti uzitak.
BTW, komedija Taxi (Deni Devito ima sporednu ulogicu :)) isto ima bas dobar smek. Preporucujem ko hoce nesto sto nije tipicna komedija ranijeg doba, a nije ni samo komedija.
 
Poslednja izmena:
^ ^ da li je bio lozac ili topdzija je pitanje... :p Ali definitivno najinteresantniji lik koji je mogao vise biti iskoriscen.

Generalno previse guraju (no pun intended) takve likove u serijama, jer je u trendu ali opet potpuno nepotrebno... Postavlja se pitanje sta je sledece kada na to otupi masa...
 
Nije loša ni druga sezona True Detective, uspio sam da preguram početak i sviđa mi se.
 
Da i ja pohvalim Unabombera, odlicna serija.
I def mi najvise lezi ovakav koncept od jedne price i 8-10 epizoda.

Ono cekanje po godinu dana je uzas.

Pa ako ima jos preporuka...
Vidim hvale se i Big Little Lies, The Sinner...
 
Poslednja izmena:
ne samo da kasnis, nego ne delis odusevljenje i hajp oko serije.. haha

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Hah, pa ne znam kakav je bio hajp, al bih svakako preporucio pod napomenom da se ne odustaje odmah ako izgleda da nije nesto, posto se kroz epizode samo poboljsava, a mozda se i vise ulazi u samu pricu, setting itd... Eto toliko od mene :)
 
ma serija je sjajna od prvog minuta.. a ne od tamo neke epizode

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
The Handmaid's tale jedva izgurao epizodu.Ceo folder sa sezonom otišao u kantu. Nije mi legla serija uopšte.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Isto.

Boardwalk empire sam batalio nakon prve sezone još onda, ne znam zašto. Sad krenem ispočetka, serija je odlična, jedva se sećam te prve sezone i pojma nemam zašto sam je batalio :)
 
Poslednja izmena:
i mene je dojmila do pred sami kraj.. a onda sam se pitao sto sam. ja gledao ovo

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni su se obe epizode ST Discovery-ja (skraćeno STD :D) prilično dopale. Inače mi se čak i Klingonci dopadaju, deluju realnije od onih KISS bekap članova iz ranijih serijala. Sreća pa nisu otišli full retard J.J. Abrams style sa dizajnom istih, ono je već bilo teško za gledati.

Scenografija, kostimi, novi Warp efekat i ona špica - čista desetka.
 
Odgledala sam The Sinner i Big little lies i bas su dobre serije. Sad sam pocela da gledam Scandal [emoji16] I ceka se nova sezona fantasticne How to get away with murder. [emoji7]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isto.

Boardwalk empire sam batalio nakon prve sezone još onda, ne znam zašto. Sad krenem ispočetka, serija je odlična, jedva se sećam te prve sezone i pojma nemam zašto sam je batalio :)

Tako sam i ja za Boardwalk empire.. ocekivao sam nesto potpuno drugo, tako da sam valjda bio razocaran i posle prve sezone batalio. Nikad nisam probao opet, a i ne verujem da cu ikada..
 
Boardwalk empire je bogovska serija. Big little lies jedna od boljih u poslednje vreme. Ali overite Leftovers. Nešto najpodcenjenije ikada, pravo malo remek delo.

Hawaii Mate 9
 
Odgledao sam Boardwalk bljuFothinu... sve koji su radili na seriji treba linčovat i zabranit da rade išta drugo osim španskih serija gde su glavni akteri krpelji i vaške ;-)
Trenutno gledam Eskiya dunyaya hukumdar olmaz punom parom aka Podzemlje

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odličan je Boardwalk... Nucky razvalio ulogu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Meni su se obe epizode ST Discovery-ja (skraćeno STD :D) prilično dopale. Inače mi se čak i Klingonci dopadaju, deluju realnije od onih KISS bekap članova iz ranijih serijala. Sreća pa nisu otišli full retard J.J. Abrams style sa dizajnom istih, ono je već bilo teško za gledati.

Scenografija, kostimi, novi Warp efekat i ona špica - čista desetka.
Meni se špica najmanje dopada.
Očekivao sam veće ******, ovo je ok. Gledao samo prvu I planiram da se nakupe malo. U nestašici sf naravno da ce se gledati uz Expanse.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Star Trek: Discovery - mlako, za pocetak, a trebalo je da bude bas dobro jer je pilot epizoda.

Uvodna spica totalno odudara od ST univerzuma i prethodnih ST serija, nema veze za Discovery temom koja bi trebala da dominira uvodom.
Gluma - osrednja, kapiram da ce se poboljsati kada se glumci malo vise sazive sa ulogama.
Klingonci - uf, cudan kostim, u jednom trenutku su me asocirali na NightWalkere.
CGI, dizajn brodova i outfita - dosta bolje u odnosu na prethodne serije sto je i razumljivo.

Sve u svemu, nastavicu da je gledam jer vec 12 godina nemamo nikakvu seriju iz ST univerzuma. Ocena 6/10 za sada od mene...
 
^ apsolutno se slazem sa ovim gore i moralo je to mnogo bolje.

Verujem da mogu dosta vise da povuku ka tom ST vajbu kako sezona odmice (sa nesto "mracnijem" DS9 tonom/tematikom) i ne odu full JJ Abrams. 17 epizoda bi trebalo da iskoce u prvoj sezoni btw.

Jos jedna stvar, serija je kanon (JJ Abramsova "dela" su prakticno izbacena kroz prozor) i odvija se u periodu kada je Kirk jos uvek klinac, odnosno 10ak godina pred prvu Enterprise misiju... ;)

Sto je najgore ceo vajb Orvilla je mnogo veci ka tom ST-u 90tih nego ST:D, sto je valjda i bila poenta, ali ostatak je dosta losiji.
 
Sinoć odgledao prve dve epizode.. u poređenju sa starim ST serijalima ovo je pokidalo sve. Vrh produkcija, a akcije ima mnogo više nego u svih 700+ prethodnih epizoda zajedno.
Obzirom da je serija u pitanju i da je SF, vidi se da imaju budžet i da su efekti skroz na nivou. U poređenju sa ostalim SF serijama u poslednjih par godina, ST ima najbolje Fx.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Gleda li neko američki survivor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaju veliki budžet tako da ne čude efekti i cela scenografija. ST i ne treba da bude akcija i nije poenta u tome već u istraživanju novih civilizacije, to je i glavna premisa ove serije.
Mada super je sto se pojavila serija u ozbiljnoj produkciji. Nadam se da će bataliti da stancuju više ove superheroje I izbacivati pravi sf. Nešto u stilu bsg bi bilo poželjno :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam Boardwalk bljuFothinu... sve koji su radili na seriji treba linčovat i zabranit da rade išta drugo osim španskih serija gde su glavni akteri krpelji i vaške ;-)
Trenutno gledam Eskiya dunyaya hukumdar olmaz punom parom aka Podzemlje

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Tačnije, svi koji su radili na seriji su odradili sjajan posao, od režije, glumaca, do scenografa i kostimigrafa. Vajb tog vremena je perfektno dočaran.

Mogu da skontam da ti se serija ne dopada, ali nemoj se blamiraš sa ovako glupim kvalifikacijama.

Hawaii Mate 9
 
Sinoć odgledao prve dve epizode.. u poređenju sa starim ST serijalima ovo je pokidalo sve. Vrh produkcija, a akcije ima mnogo više nego u svih 700+ prethodnih epizoda zajedno.
Obzirom da je serija u pitanju i da je SF, vidi se da imaju budžet i da su efekti skroz na nivou. U poređenju sa ostalim SF serijama u poslednjih par godina, ST ima najbolje Fx.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Slažem se s tobom... produkcija je sjajna, ako i akcija, a smetaju mi samo neke sitnice za sada, tipa ime glavne junakinje, problematično pričanje klingonaca pod maskom (verovatno nije moglo bolje), ali generalno ima potencijala.
 
Glumce su učili da pričaju klingonski ... Ima da se odgleda i After Trek u kome ima detalja sa snimanja.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno