Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra stvar za ova zarazna vremena.
64e261ce5a88cc75cc59c968bf187721.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
 
  • Like
Reagovanja: M J
The Kingdom S2, dobra kao i prva. Jedva cekam nastavak...
 
Jel to podsecanje pred trecu sezonu?
Pre nedelju dana odgledao i drugu sezonu, mozda jos bolja od prve.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja ću morati da pogledam neki YouTube video klip sa kondenzovanim "story thus far" :d
 
Ja uzeo malo Netflix u ove dane kada se ima vremena i krenuo sada sa nemackom
Dark
odlicna, mracna misterija, izbindzovao sam celu sezonu za dva dana, malo mi cak ima atmosferu Lost-a, a takodje atmosferom, ambijentom i produkcijom dosta podseca na odlicnu francusku Les Revenants
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Završio Narcos Mexico S2.

Utisak sa početka sezone ostao i do kraja....mlako.


Jesu li Vikinzi ova 6 sezona opet podeljena u 2 dela?
 
Poslednja izmena:
Babylon Berlin S3 dosta slabija od prve dve sezone ima svojih trenutaka ali i previše praznog hoda

Homeland pratim samo da ispoštujem Keri,odavno je postalo jedva gledljivo

New Pope negde sam na pola,zabavniji je nego stari ali možda su mi i drugačija očekivanja i slobodniji
 
ST: Picard zavrsio sa prvom sezonom...
Samo jedna rec - trainwreck. Svako ko je iole fan ST TNG-a neka slobodno preskoci, ucinice sebi veliku uslugu.

Definitivno je ST kao fransiza ispusena mustikla i jednostavno trebaju da dignu ruke od iste na duze vreme, jer ocigledno nisu sposobni da urade bilo sta normalno a novih ideja ocigledno nemaju.(isti scenario ocekujem i sa SW)

A i mi fanovi smo krivi jer nikako da naucimo da ne moze nista dobro da izadje od reboot fransiza vec gledamo ovu nekrofiliju.
 
nove Star Trek serije se svode na proširenu priču po sezoni, tj. sezona je praktično (pre)dugačka epizoda. u tom slučaju sezona ne bi trebalo da ima više od 5 epizoda, što bi bilo super.
sad verovatno lupaju glavom u zid da bi smislili priču za 2. sezonu ST: Picard
 
Poslednja izmena:
^Uh, nerviram se sto moram da ulazim u detalje, tako da se izvinjavam za off.

Ne, nema to veze sa formatom.
Ovo nije ST (TNG) univerzum iako nosi to u nazivu i deluje tako.
Ovo nije Pikardov lik iz ST:TNG-a, iako ga glumi Patrik Stjuart. Cak bih rekao da je sporedni lik iako serija nosi "Picard" u naslovu.
Svi cameo likovi su tu zbog igranja na kartu nostalgije i kako bi se podigao hajp oko serije. To ce svakom ko odgleda biti jasno posle 3-4 epizode. I da, opet je servirano #jakozemsko, samo sa drugacijom masnicom...

Kada se to oduzme dobijamo radnju/zaplet koja je vec xyz-puta vidjena u sci-fi filmovima i serijama u proteklih (barem) 20 godina i koja je mnogo bolje adresirana nego sto je to ovde odradjeno.

Zato sve to sto je gore navedeno je i uradjeno kako bi se zamaskirao ovaj ekskrement koji nam je serviran - i to ne kazem kao fan ST:TNG-a. Bukvalno isti sh*t kao sto je Dizni uradio sa SW-om (i Lukom)

Sad kapiram koliko trebamo da zazalimo sto je JJ Abrams-u dato da "modernizuje" ST fransizu, jer svi uzimaju iste vizualne i akcione smernice a pritom mase sustinu ( po principu "serviraj hot pile of sh...nema veze ima ST/SW u naslovu - gledace se").

Isto to radi i DC uzimajuci Nolanovog Betmena kao referencu - samo sto je tim filmom Nolan u mnogo aspekta postavio visoke standarde i ub'o u centar ubacivsi i druge zanrove.
Kao kada netalentovani segrt kopira iskonskog majstora.
 
Poslednja izmena:
Ok je Picard ne slusajte Yojinboa nista :d
 
Ok je Picard ne slusajte Yojinboa nista :d

Z'sta je bre dobar? Da potapas kupus, prosla odavno sezona za zimnicu... Da djubris bastu isto ne ide, iz straha da ne niknu mali JJ Abramsi...

Seriju treba izbrisati iz kolektivne svesti...
 
Znači Picard ne vredi? Planirao sam da ga obrnem posle Ozark 3e sezone.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Znači Picard ne vredi? Planirao sam da ga obrnem posle Ozark 3e sezone.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

Cekaj bre, ozbiljno neces da pocnes da gledas seriju, a recimo ST fan si, jer ti je neki liik na netu nesto rekao. Ljudi iznose svoje misljenje, ali i dalje je to samo - misljenje. Probaj pa odluci.

Ontopic, krenuo sam konacno Better Call Saul, sporo za sad ali drzi me vidi se neki kvalitet.
 
Ma obrcem ja Picard-a sigurno nego eto da čujem jos nečije mišljenje o seriji. [emoji846]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ma obrcem ja Picard-a sigurno nego eto da čujem jos nečije mišljenje o seriji. [emoji846]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

Moje mišljenje je da sam oko 5-e epizode batalio gledanje... Retko kome se svideo i računaj da je šansa da ti se ne svidi veća nego da ti se svidi.
 
Evo ja poceo da gledam star wars the clone wars crtani nije los, zavrsavam prvu sezonu. neke epizode su super neke malo dosadne al uglavnom je dobro.
I gledam better call saul dobra serija.
 
ST Picard je u moru *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina svetla tacka. To sto se neki kroz maglu secaju detinjstva i sada drugacije gledaju na ceo ST univerzum je naravno njihovo misljenje. Meni se dopala...jedva cekam nastavak.

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk
 
Picard, samo je prva epizoda bila interesantna. Posle toga, odugovlacenje dok se ne zavrsi serija, i u finalnoj epizodi sam vise gledao u tablet nego u TV 4/10. Ukoliko moras biti fan necega da bi rekao da je dobra serija, onda sigurno nije dobra.
ZeroZeroZero, slicno kao Picard, samo sto su ovde prve dve epizode bile interesantne posle kao da su pravili onako kako mali americki Perica zamislja Mafiju. 6/10 samo zbog prve dve epizode.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno