Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U početku pobeđuje, a kasnije...
 
Kako ja to ne mogu da nadjem na netflixu?
Nisam u Srbiji :) sorry, a mislio sam da ima i kod nas...

Ako vas teši, ovde gomila stvari nedostaje kojih ima kod nas. Isto sam vidjao i kad sam bio i Italiji, a najgore mi je bilo u Milanu u nemačkom hotelu koji internet daje preko nemačkog providera (pa Netflix misli da sam tamo :))))

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Nisam u Srbiji :) sorry, a mislio sam da ima i kod nas...

Ako vas teši, ovde gomila stvari nedostaje kojih ima kod nas. Isto sam vidjao i kad sam bio i Italiji, a najgore mi je bilo u Milanu u nemačkom hotelu koji internet daje preko nemačkog providera (pa Netflix misli da sam tamo :))))

Živeo VPN :)
 
The Mandalorian S02E05 vrhunska,to je pravi Star Wars.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
+1
Prošla epizoda i ova vrhunske. Star Wars je živ!
 
A secate li se koliko je napljuvan manda u sezoni prvoj. :D
Nikako da docekam tu poslednju epizodu pa da i ja pocnem gledati...
 
Ja nisam jos odgledao cetvrtu, ali ne vidim za sada neki vau efekat. I dalje bar deset posto epizode ode na jao mali joda, on je mali i smesan, vidi ga sta radi. Ali je serija generalno gledljiva.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
^ Nemoj bre da navučeš baby Yoda rage na sebe... I ja čekam da izbace sve epizode pa ću da izbindžujem isto kao što sam i prvu sezonu...
Slažem se da je ova serija nešto najbolje što su izbacili u SW univerzumu od kada ih je kupio Dizni.
 
Још 3 епизоде па комплетна 2 сезона.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Meni je mando prva sezona sasvim korektna...

Jos dan, dva i spremna Fargo S04.
 
Poslednja izmena:
Opa, uzeh da gledam na HBO GO
Valley of Tears
https://www.imdb.com/title/tt8190688/
Ne znam da li je pomenuta ovde.
Ovo je odlično, prva epizoda obećava, idemo dalje, preporuka. Bas mi odgovara ovaj format mini serija od po 8 epizoda. Taman kako treba da upoznas likove i nije razvučeno i dosadno.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Opa, uzeh da gledam na HBO GO
Valley of Tears
https://www.imdb.com/title/tt8190688/
Ne znam da li je pomenuta ovde.
Ovo je odlično, prva epizoda obećava, idemo dalje, preporuka. Bas mi odgovara ovaj format mini serija od po 8 epizoda. Taman kako treba da upoznas likove i nije razvučeno i dosadno.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Keva gleda upravo,kaze sjajna

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Nije 8, nego 10. Ako ti keva bindžuje, kriziraće par dana ali brzo će i zadnje 2 :)
 
Bio sam ubedjen da sam video da ima 8, sad moram da iskuliram mislio sam da gledam jednu dnevno. Gledao juče drugu, jos bolja od prve epizode.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Meni je mando prva sezona sasvim korektna...

Odlična. Poslednja epizoda je onako. Ništa spec. Mada ja ne volim Clone Wars tako da me ovaj lik ne radi. Iako je Rosario u pitanju ali ovog puta zakopčana do grla, netipično za nju.

Ono što je interesantno je pravac u kojem bi mogao krenuti bejbi joda, ako ubace dark force u seriju podići će kvalitet značajno.

Glumačka ekipa sve jača. Sporedne 5 minuta uloge dobijaju filmske veličine što se retko viđa.
 
Poslednja izmena:
Undoing
, kakvo razocaranje od finala.
Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je bilo to? Ja reko ima jos epizoda.. presmesan kraj.
 
Delim utiske za finale Undoing-a. Presmešno. Upropašćeno sve što je građeno u prethodnih pet epizoda...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne znam šta je vama takav dojam stvorilo, meni je finale sasvim u skladu sa serijom. Kako kao ishod, tako i po kvalitetu.
 
Supruga i ja smo baš razočarani...

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ali zato Warrior 9ta epizoda, 2ge sezone -odlicna :) ili sam ja malo podetinjio pod stare dane

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
A šta ste očeikvali za Undoing? Bilo koji drugi kraj bi bio nelogičan. Po meni je kraj sasvim uredu.
 
Upravo tako.
Verovatno su očekivali neki tvist na kraju, što bi tek bilo glupo i kliše
Ja sam zadovoljan, serija je odlična.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja hoću da se bacim na ovo. Neko možda gledao?

MV5-BMjlh-NTk4-Mz-Yt-Yj-Zl-MC00-Nj-Y0-LWEx-Zj-At-OGNi-Mj-Y3-MGJj-Mj-A4-Xk-Ey-Xk-Fqc-Gde-QXVy-Nz-Ez-M.jpg
 
Pogledao sam prva 3 minuta i nisam mogao dalje, meni je bzv

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno