Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledao je i ja. Prva sezona je bila OK, bez preterivanja i gluposti. Druga je počela očajno, za malo da prekinem, sve na FF. Kraj mi je već bio interesantan, kad se ide, nek se ide do kraja. ( : Videćemo šta će za treću sezonu, ako je uopšte bude, da izmisle.
 
Odgledao je i ja. Prva sezona je bila OK, bez preterivanja i gluposti. Druga je počela očajno, za malo da prekinem, sve na FF. Kraj mi je već bio interesantan, kad se ide, nek se ide do kraja. ( : Videćemo šta će za treću sezonu, ako je uopšte bude, da izmisle.

Baš, i to što kažeš. Fora je što serija nije iritantna za gledanje uopšte, a tonu gluposti ima. Definicija termina "mozak na pašu".

BTW Shameless već dve epizode u novoj sezoni ide vrlo lepo, ove dve ep su mi već bolje nego čitava prethodna sezona :D.
 
BBC-ov Bodyguard vrlo interesantan.

Inače slučajno naletim na Fb-u na post sa ovom scenom (pogledajte spoiler (ali nije neki sad spojler jbm ga)) i odmah sam bio u fazonu moram ovo da čekiram :D

 
+1

Skroz ok serija. BBC retko omane.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Better Call Saul ova sezona je neverovatni smor, gledam samo zbog Mike-a i uopsteno ne volim da batalim seriju kada pocnem da gledam.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Better Cal Saul moze se jedino gledati ako postavite +1.5 ubrzanje,izuzetno je spora serija.
Man on the high castle jedva izgurao 1 sezonu i odustajem.Mislio sam da ce ipak biti malo realnije,ali tokom epizoda oni su se pogubili u prostoru i vremenu.
 
Pa to i jeste suština serije :D
 
Daredevil 1 sezonu sam gledao sa sestrom i nije htela vise da je gleda jer je smatra vredjanjem (ismevanjem) slepih ljudi. Meni se dopada ali nikako da se vratim gledanju.

Fear TWD: Prvi deo 4 sezone je tolika katastrofa da ne zelim vise nikada da naletim na nesto tako, ovaj drugi jednako slab ali bar nije konfuzno.
Obe Walking Dead serije su otisle u aut.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
završio Yellowstone, preporuka od mene, nadam se da ce biti druge sezone..
 
Dok čekam Narcosa bacio malo pogled na El Chapo.
Teško je neuporediti seriju sa Narcosom pošto je ista tematika u pitanju.
Za sada mi deluje solidno posle 3 epizode
 
Završio Ozark drugu sezonu... odlična i na nivou prve sezone. Nadam se nastavku.
8/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ozark 1.sezona odlicna?? Prvi put cujem to

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja prvi put cujem za tersnakub

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
The Sinner zavrsio drugu sezonu, moze da prodje :) nekako mi je vise legla prva sezona, Bill Pullman na nivou, finale je stvarno dobro !
 
pa vidiš da je ložač [emoji39]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ne rani trola [emoji16]

Takve bas i trebamo da vodimo na ispasu a onda sut karta... :)

Ne znam zasto ali uhvatih da odgledam The Sopranos iako mi na listi stoje i Rome i Deadwood. Serija i dalje pravo remek-delo, pravi vanvremenski dragulj... Gandolfinijeva zivotna uloga. Skrcao sam prve dve sezone bez da trepnem.
 
I ja cepam Sopranose ovih dana preko HBO GO :)
Cisti masterpiece.
 
Najbolja serija ikad. Škola života :)
 
Bukvalno, ima dosta dvoslojnih epizoda koje su pre svega povrsinska gangsterska prica a kroz koje se prozimaju i mnogo mnogo ozbiljnija zivotna pitanja.
 
Fenomenalna serija u svakom pogledu
 
Lepo počeo South Park...nije nešto wow ali iz njihove perspektive pokazuje koliko su oguglali na neke stvari koje su aktuelne kod njih isto koliko smo i mi oguglali i prestali da obraćamo pažnju na neke stvari koje se kod nas dešavaju.
 
Pocela treca sezona lethal weapon... Nije uopste losa ali bas fali Clayne Crawford.

Nova serija https://www.imdb.com/title/tt7493974/ za sada je ok. Odgledao prvu epizodu i moze da prodje :)
 
Justified - https://www.imdb.com/title/tt1489428/

konacno nasao pristojni repack svih sezona na 'prodavnicama',pa lepo krenuo od pocetka.nenametljivo,realno,poprilicno dobar scenarij,kasting na momente cak i odlican...suzdrzacu se od ocene ali svakako preporuka za 30+ muskarce kojima treba relativna 'limunada' ali koja ne vredja inteligenciju. :)
 
Justified je meni jedna od top 10 serija svih vremena
Mada ima uspona i padova ali generalno meni je serija baš lepo legla bila.
 
Manifest
Pilot vrlo intrigantan, ko voli kombinaciju sci-fi/paranormal (blaža varijanta) mislim da vredi pogledati.

 
Poslednja izmena:
Goliath, prvih par epizoda su ok, posle sve ide na dole, zali boze vremena.
Generation kill, odgledao prve 3 epizode, opis epizoda:voze se a ne placaju putarinu...
11.22.63 Odlgedao sam prvu epizodu i poceo drugu, ali nije pitko, treba biti bas raspolozen za Kinga. Probacu jos jednom, ima interesantu ideju.
Billions je skroz dobar, 4/5, treba nauciti berzanske termine i sta znaci igrati na pad akcija da bi se bolje pratilo :) kada ce nastavak?...
 
Završio Ozark drugu sezonu, vrhunska. Dosta me podseća na Breaking Bad, sto je još jedan plus naravno..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno