Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam sta da radim u vezi Dosije X, tj ne znam da li da prestanem da gledam ili da nastavim. Cela prva sezona je konfuzna, epizode su ili fantasticne ili katastrofa. Da li ima nekog balansa u narednim sezonama ili je cela serija takva?
Dosije X nije kao današnje serije u kojima je prva sezona odlična a posle sve gore i gore. pogledaj ocene na IMDB i videćeš, npr, da epizode u 3. sezone imaju dosta visoke ocene. ja bih toj seriji dao šansu :)
e, sad pitanje je koji materijal gledaš: ako je DVD ili Holo (ili kako se već zove), onda ima i muzička pozadina. ako je Bluray ili neki strem koji nije Holo, onda nema te muzičke pozadine (nisu platili prava). moguće je da nedostatak nje utiče na doživljaj serije
 
Poslednja izmena:
Yellowstone treća sezona odlična kao i prethodne. Fino su ga zakuvali a pogotovo mi je drago sto su začinili sezonu sa Sawyerom iz Lost-a. 9/10

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Pogledao sam 9 dostupnih epizoda Raised by Wolves. Za mene odlican pocetak ali kako prolaze epizode sve slabije i slabije. Vec sam izgubio 90% interesovanja za seriju. Neobicno mi je da u tako kratkom vremenskom intervalu osakate pricu i ideje iza likova.
 
Nije neobično. HBO-u je to izgleda postala mantra. Outsider flashbacks...
 
Poslednja izmena:
Pogledao sam 9 dostupnih epizoda Raised by Wolves. Za mene odlican pocetak ali kako prolaze epizode sve slabije i slabije. Vec sam izgubio 90% interesovanja za seriju. Neobicno mi je da u tako kratkom vremenskom intervalu osakate pricu i ideje iza likova.

Čuvaju priču za drugu sezonu pa se sad razvlače. Sigurno će u poslednjij epizodi biti neki opasan cliffhanger. Ali ako 10 epizoda ne mogu da popune kako valja onda tu nešto smrdi.
 
Poceo da gledam Condor, https://www.imdb.com/title/tt6510950/ , u prvih 10 minuta vise drame nego u celom firmu, ali dobro moramo se naviknuti na osecajne muskarce, jake zene i LGBHTYZX populaciju, ako zelimo gledati ijednu novu seriju. 6.5 / 10 za sada.

Druga sezona bolja od prve, likovi su bolje obradjeni, da li zato sto nisu morali slediti premisu originalnog filma ili je nesto drugo u pitanju. 7,5/10.
 
Poslednja izmena:
Marvel Agents of SHIELD s06.
Jel se to meni čini ili je produkcija otišla malo u out.

Deluje mi kao da su neke scene isforsirane, pozadinska muzika užas, držanje glavnih likova pomalo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski, neki dijalozi...

Priča zasad drži ali nešto mi odudara, kao dacsu prešli u B produkciju.

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
poslednje 2 sezone su snimljene, i to jedva, jer je publika tražila. vidiš da imaju po 13 epizoda umesto regularne 22

no, ja krenuo da gledam The Shield (2002-2008). dobra, stara serija, ranije sam gledao poneku epizodu na TV-u
 
Poslednja izmena:
Odlicno !
b08fec89008717ac820a56724b2ab878.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
poslednje 2 sezone su snimljene, i to jedva, jer je publika tražila. vidiš da imaju po 13 epizoda umesto regularne 22

no, ja krenuo da gledam The Shield (2002-2008). dobra, stara serija, ranije sam gledao poneku epizodu na TV-u
Upravo završio the shield, od mene preporuka, baš dobra serija. Pre toga odgledao Oz, takođe preporuka, vrhunski odrađeno.
 
Izašla američka Utopia izgleda da je na žalost težak krš

Dosta se razlikuje od originalne Engleske verzije. Pogledao sam dve epizode i za slučaj da nema ništa pametnije na ekranu, ovo je zadovoljavajuće.

Mada, eto nam Fargo sezone 4. \o/
 
The Witcher
Odgledao sam prvu sezonu. Recimo da se slažem sa ocenom na IMDB. Ko voli takve serije, mislim da ne bi smeo da propusti ovu. Preporuka.
 
Borgen - žanrovska serija koja na trenutke pokazuje kvalitet za nešto više, ali je generalno ništa posebno.


Forbrydelsen - ako je Borgen žanrovska serija, ovo je toliko užanrovljeno da ne može da iskobelja nikako. Na momente komična. U negativnom smislu. Sarah Lund, veliki prorok koji uvek ode gde treba i kad treba, i onda kadar iza nje kako prolazi senka čoveka. Onda se oni jure.
 
Lavkraftova zemlja - ovo je tragikomično koliko je naivno, ne znam kako sam izdržao da pogledam celu sedmu epizodu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja bataljujem Raised by Wolves, prekinuo osmu na pola, mučno mi je vise da gledam ovog lika sa Ragnar glumom, upropastio mi je seriju, a i za osam epizoda se jedva nesto desilo. Lik ne samo sto glumi Ragnara vec skoro da cele scene iz Vikinga skida ne bi me čudilo da promuva neke linije iz vikinga, odavno ovo nisam video. Kapiram da cu za sedam dana da zaboravim da sam uopste gledao seriju i posle kad izadje druga sezona moram opet ovo isto da gledam jer nicega necu da se sećam, nema sanse. A i uopste me ne vuce da gledam tamo vec od cetvrte - pete epizode. Kapiram da ce nekome da se svidi sta znam.
Čoveče ne pamtim kada se pojavila neka nova serija da mi je drzala paznju, sve nesto na silu gledam zeleći da mi se svidi ali nije to to. Pre ove sam morao da repriziram Breaking Bad, sreca sam dosta stvari zaboravio i bilo mi je skoro kao prvi put da je gledam, mozda cak i jače jer nisam pravio pauze čekajući novu epizodu 7 dana i sezonu godinu dana. Mnogo bolji dozivljaj vise se detalja pohvata. Ma meni #1 serija nema sta. Sledece ce da se reprizira The Wire [emoji847] i tu sam bas dosta stvari pozaboravljao.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve se slasem. Lik se pretvara u Mileta tranziciju..zarobljen u ulozi. Serija je prepuna neke simbolike koja je nedorecena i neobjasnjena. Kapiram da im treba za dalji nastavak ali sto je mnogo, mnogo je. Pogledacu poslednju ali cisto sumnjam da cu imati volje za drugu sezonu.
 
Ko vam kriv kad se zalećete, puno je smeća u etru a duplo više ima kvaliteta u prošlim godinama koje sigurno niste overili.
 
Sa ovim se slazem, treba sacekati da se iskristalise serija pa onda uzeti da se gleda, do tada se gledaju reprize.
Poceo da gledam The Boys i prijatno sam iznenadjen, vrlo gledljivo.

Ali nisi sačekao da se The Boys iskristališu ;). Druga sezona je po meni lošija od prve.
 
Ja sacekam da se "iskristalise" sezona, pa se onda bacim na gledanje... Evo jos 10ak dana za the boys, pa cu da je stucem u par dana... Takodje i Nova sezona Fargo... Doduse to ce tek za 2 meseca da se zavrsi, mada i Fargo je antalogijska serija, pa nekako ne ide da se poredi...

Sto se tice raised by wolves, koliko vidim sacekace malo vise na potencijalno gledanje, ipak imam toliko toga na listi...

Odgledah nedavno i drugu billions sezonu, takodje bas dobra... Sad malo pravim pauzu od nje, pa posle dugo vremena nastavljam the man in the high castle, treca sezona... Samo sam zapoceo prvu epizodu i na pola skontam da sam sad bas u "naci momentu", jer sa jedne strane gledam nju, sa druge igram wolfenstein [emoji1]
 
@alex
The Boys s2
Prilicno losija, deluje kao filer sezona. (cega sam se i plasio da ce biti) Prva je bila odlican rolerkouster akcije, crnog humora, satire na superhero zanr i "gore galore"...
Secam se da sam prvu sezonu progutao u cugu, dok sada sa s2 je vec natezanje da se odgleda cela epizoda. (mada mozda zato sto je s1 iskocila odjednom, nije isla epizodicno)
Tacno su odlucili da kesiraju dobru prvu sezonu i razvuku maksimalno. Moglo je to sve kondenzovano da bude i zavrse u 3 odlicne sezone ali sta je tu je.
 
Poslednja izmena:
Odgledao konacno Sons of Anarchy, ustvari izbindzovao za desetak dana. Dobra, kraj mi se posebno dopao sto je retkost.
 
@alex
The Boys s2
Prilicno losija, deluje kao filer sezona. (cega sam se i plasio da ce biti) Prva je bila odlican rolerkouster akcije, crnog humora, satire na superhero zanr i "gore galore"...
Secam se da sam prvu sezonu progutao u cugu, dok sada sa s2 je vec natezanje da se odgleda cela epizoda. (mada mozda zato sto je s1 iskocila odjednom, nije isla epizodicno)
Tacno su odlucili da kesiraju dobru prvu sezonu i razvuku maksimalno. Moglo je to sve kondenzovano da bude i zavrse u 3 odlicne sezone ali sta je tu je.
Znaci moguce nesto kao future man?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno