Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lošija od prve ali dobra :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sex Education 8.8/10, sve preporuke necete zazaliti.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Jel primetio jos neko ovaj detalj u poslednjoj epizodi Fleabag? :)


IMG_20200219_200724.jpg
 
Poslednja izmena:
Kakva je serija, vidim dobila Zlatni globus?

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Odgledao dve ili tri epizode, onako. Coupling mi je daleko bolja ili Men Behaving Badly od tih britanskih sto mi je palo na pamet.
 
Poslednja izmena:
Brate.. kakve povezanosti ima s tim serijama osim sto su britanske?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pogledao sam prve cetiri epizode 1.sezone Islanske serije Trapped-Ófærð (2015). Dobra, malo sporija nego npr. Broen ali ide lepo.
Jel gledao neko?
 
Narcos Mexico je nastavak 4. sezone "Narcosa" iz Kolumbije.
Prve tri sezone su odlične. Kada sam pogledao Mexico jedva sam nastavio da gledam. Ogroman pad u kvalitetu glumaca, scena i sl.
 
Pogledao sam prve cetiri epizode 1.sezone Islanske serije Trapped-Ófærð (2015). Dobra, malo sporija nego npr. Broen ali ide lepo.
Jel gledao neko?
Jesam i nisam nešto bio zadovoljan ali sam je završio. Teško je posle Broen gledati bilo šta u tom fazonu. Ide Broen pa 10 praznih mesta pa ostalo u krimi žanru skandinavskih serija.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Da! Nikakve, ali bukvalno! Najveća greška je ovakav tip serije vezivati za format kakvi su Nepristojni ili Parovi. Naravno, sve tri su vrhunske...
 
Da li je pratio iko Igru Sudbine?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
I ako jeste nek se samobanuje :d

ja pogledao Fleabag, sta znam, pokidao sam se na dosta scena ali generalno mi je onako...

Trapped sam se jedva naterao da odgledam do kraja sezone, mada je krenula solidno...
 
Pa bas zbog toga mi je i onako... da nema tog usputnog humora verovatno bih odustao posle prve sezone...
 
Band of Brothers:
Ne znam odakle da pocnem... Ne bih znao kako da ocenim ovu seriju kao sto imamo obicaj da ovde radimo. Serija je klasa za sebe. Prema ratnim veteranima iz WW2 imam maksimalan respekt i postovanje. Bilo ne ponovilo se.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Zavrsio prvu sezonu Trapped. Sasvim dobra. @fain2daniel jeste Broen za sebe klasa, i za neke serije bi najbolje bilo obrisati pamcenje pa opet jer drugi put nije taj dozivljaj. :)
 
Band of Brothers:
Ne znam odakle da pocnem... Ne bih znao kako da ocenim ovu seriju kao sto imamo obicaj da ovde radimo. Serija je klasa za sebe. Prema ratnim veteranima iz WW2 imam maksimalan respekt i postovanje. Bilo ne ponovilo se.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Da ti podstaknemo respekt i za veterane WW1 pogledaj They Will Not Grow Old, dokumentarac. Preporuka.
 
Uh, o WW2 sam gledao 50 razlicitih dokumentaraca i filmova, dok o WW1 jako malo znam. Moram malo i o tome da se informisem.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Westworld S2- ni blizu prvoj sezoni. Dosta filera i nepotrebnog smaranja, sela S2 bi mogla u 3-4ep da stane.
 
Star Trek: Discovery
1. sezona mi niti smrdi niti miriše. epizoda 7 je u duhu Zvezdanih staza. deluje kao da je cela sezona jedna dugačka epizoda
2. sezonu još uvek nisam gledao. uskoro će početi 3. za koju pretpostavljam da je poslednja

Star Trek: Picard
1. sezona je u toku, 2. je najavljena. idu na nostalgiju, takođe ništa posebno
 
Poslednja izmena:
Kako Mr. Robot dobro "vozi" u ovoj 4 sezoni....totalni mindfuck od serije.
Skoro da mi je žao da pogledam još ove dve epizode što su mi ostale.
Svaka epizoda bolja od prethodne
 
Imam neki utisak da je za gledanje Witcher serije potrebno neko predznanje. Gledam i 50% razumem sta se desava.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Imam neki utisak da je za gledanje Witcher serije potrebno neko predznanje. Gledam i 50% razumem sta se desava.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Takodje nisam imao predznanje osim mozda nekih sat vremena u W3. Ali sam ovde procitao da je timeline ispremestan u seriji valjda je tako i u knjigama.

Tako da nije redosled scena hronoloski iz istog vremena ali to ces od 3 ili 4 epizode vec poceti da povezujes po nekim detaljima sra se kada desilo.

Samo gledaj i sve dodje na svoje na kraju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno