Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je l gleda neko Riverdale?
Volim CW serije ali mi ovo po traileru ne deluje intereaantno previse.
Zavrsavam Once upon a time obih dana pa da krenem nesto drugo.
Btw glumica koja glumi Reginu/Evil Queen je predobra :D

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
Obozavam ove serije/filmovi topice koliko poprecnih misljenja xD

Meni je druga sezona TD-a odlicna i apsolutno vredna gledanja.

The strain mi recimo ide na gore sa svakom sezonom, jedva cekam da se zavrsi.
 
Pre jedno dve nedelje poceo da gledam Vikings,nisam ni znao za tu seriju.Dogurao sam do sezone 4 15 epizode i bas je ono...dobra...serija!

Ja nikako da provalim sta je toliko dobro u Vikinzima. Po mom misljenju, daleko najprecenjenija serija koja se trenutno prikazuje..
 
+1. Užasno otaljavanje posla sa ovom poslednjom sezonom (epizodom)...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
the deuce.. 2.ep na HBO3 od 21 cas

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel ovo bench clubbing tema? Nije.
Naslov sve govori - serija/ocena/utisak
 
I završi se... šteta što su tako fejlovali. Knjige su odlične i baš su imali materijala da naprave sjajnu seriju, ali... :lupko:

Problem sa poslednjom sezonom jeste u tome što to i nije trebalo da bude poslednja.

Trebalo je da ima pet sezona ali su im ovi iz FX-a zavrnuli slavinu.

Kako god moram priznati da recimo ona prva pilot epizoda mi je možda jedna od najboljih,
sa njom su podigli visoku lestvicu.

Ok, kvalitet je kasnije krenuo da opada to sve stoji. Ali opet čak i takva mi je dva puta bolja
od one patetike Walking dead.
 
Морћи и Риковој - Dobra epizoda, licila na simpsonove.
 
Pocela 2 sezona lethal weapon... Meni je bas super serija, glumci su VRH! Taman malo za opustanje serija :)
 
Pocela je ko zna gde :) ali, ima vec da se skine 1 epizoda druge sezone
 
Designated survivor, solidno taman da se premosti do House of Cards/Homeland
 
Nije loša,fina tematika i dobri glumci.+ Maggie Q kao bonus ☺️

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Gleda li ko You're the worst?

Pogledao pilot i ono transfer blama, bas amaterski i neubedljivo.. ne znam dal se poboljsava.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ja sam stao kod treće sezone, nastaviću kad se nakupi. Generalno su bolesni likovi, bude malo bolje posle :)

Lethal Weapon nastavlja u ritmu prve sezone, trenutno jedna od boljih stvari u tom žanru koja se emituje.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Midnight Texas,uf. Gluma očaj...I sve je očaj. Toliko je trash da je dobro [emoji16]

Sent from my E6853 using Tapatalk
 
Ja sam stao kod treće sezone, nastaviću kad se nakupi. Generalno su bolesni likovi, bude malo bolje posle :)

Lethal Weapon nastavlja u ritmu prve sezone, trenutno jedna od boljih stvari u tom žanru koja se emituje.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Meni je bas losa, pokusao sa prve 3 epizode prve sezone i ne ide nikako, tako da sam batalio.
Jedno dva koplja je ispod filmova. Nemaju hemiju Glovera i Gibsona. Posebno ona "lucidnost" Gibsona/Rigsa koja je krasila glumu u filmovima mi je delovala bas tanko i isforsirano vestacki u seriji - za razliku u filmovima gde je maestralno Gibson odglumio Rigsa...
 
Poslednja izmena:
Ozark 7/10
Genealno dobra serija ali ima stvari koje mi se ne svidjaju.
8. epizodu sam jedva odgledao koliko smara,u nekim trenucima radnja je bas spora dok se u drugoj mnogo brzo razvija. Deca opasno iritantna,onog klinca bi bio dok se ne opameti mada i cerku bi mu bio,zena me je na pocetku nervirala posle mi je bila kul.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Midnight Texas,uf. Gluma očaj...I sve je očaj. Toliko je trash da je dobro [emoji16]
+1, ali ne nervira nimalo kao vecina shajta zadnjih godina, bas opusta mene nekako.
Od kako nema Defiance-a, koji mi je isto bio extra limunadica, proci ce ovo ;)

S' tim sto za glume ne bih rekao da su ocaj :)
 
ozark nekako sve vreme meni mlako, dosadnjikavo, prehajpovana serija po meni

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno