Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jakso, da se polije ovo benzinom i baci sibica dok GoT boles' nije uzela maha? :p
 
ST: Discovery
Odlicna poslednja epizoda, ipak su ostavili najbolje za kraj.
Ima par nelogicnosti (Pajkova scena sa vratima i 1/4 broda) ali da se progledati kroz prste jer su koliko mi se cini dali veliki mig za spinoff sa Enterprajz i Pajkom... :)
 
Odlična završnica ST Discovery, zanemariti prvu polovinu sezone, kraj razvalio. Ko zna u kom pravcu ce ići treća sezona...

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Gleda li neko Billions?
 
Alo bre, spojler?

Koji crni spojler? Samo nagađanja i nadanje da će peticija za taj spinoff da urodi plodom... Mozda je taj deo za Pajka u poslednjoj bio samo fan service...

Jakšo
Pusti Šemsu dizginemo...
 
Poslednja izmena:
Da, sviđa mi se to što
se vraća zategnut odnos između Bobija i Čaka, a biće zanimljiv i odnos Tejlor i Vendi. I mislim da su na dobar način izbacili Folija, odlično je izvedeno to što je umro, inače bi se zapleli u ko zna šta.
 
Ovaj Orville je stvarno dobar.

8/10
 
Ne znam jesam li nešto propustio ali odakle se u seriji Star Trek: Discovery pojavila:

Me Hani Ika Hali Ka Po

MV5BNGM2Y2YxMGEtNTUwMC00ODZiLThlMTYtYjc4ZjhkNWYwNmFjXkEyXkFqcGdeQXVyODAzMDY0MTY@._V1_SY1000_CR0,.jpg

Video sam u prošloj epizodi ali o kome se tu uopšte radi?

Pretragom sam pronašao ovo:

https://www.imdb.com/title/tt9059594/?ref_=tt_ov_inf

Da li je neko geledao ove "kratke priče" i da li su povezane sa ovom 2. sezonom?
 
Prva i treca su direktno povezane (jedna od njih ima veze sa tvojim spoiler-om).
 
Da, kao neki mini delovi.
Dosadni do bola....
 
Vezano za ST: D - Michelle Yeoh potvrdila da snima Section 31 spinoff (koji treba da krene posle Discovery 3. sezone), dok za "Pajka" cekamo zvanicnu potvrdu.
 
Sjajna vest. Ona je jedna od jačih likova u seriji.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Samo da zadrže Pike i Georgiou. Svi ostali su zamenljivi (može Spock da prodje).
 
Zar nije ona na Discovery-ju?
Ili ce mozda biti o periodu pre svega ovoga, kada je ulazila u Section 31?

Svakako, svaka tematika Star Treka je dobra vest, samo keep it rollin' :)
 
Iz nove epizode Billions. :D

57511432_1036432449880903_14524058976649216_n.jpg
 
Preporuka za Wayne, dinamicno, nema razvucnih momenata, humor mi je legao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno