Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zaboravio sam da napišem utiske nakon kompletiranja.

Impresivna mini serija, sigurno u top 3 od svih koje sam gledao. Stvarno savetujem svima koji vole ozbiljnije serije i filmove da pogledaju.

This much I know is true

Mark Ruffalo pokido [emoji3].
Sjajna tmurna drama. Hvala za preporuku. 9/10

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Samo da potvrdim da je serija fantastična! Negde na polovini od skromnih 6 epizoda sam znao da ovo jednostavno ne može da omane! Rufalo je glumčina velikog kalibra. Odglumeti dva potpuna različita lika i nijednog trenutka ne primetiti bar nešto što bi ga odalo. Čovek bukvalno kao da u sebi ima podvojenu ličnost, što je umeće kako samog glumca tako i režisera i ostale ekipe u montaži.
 
Poslednja izmena:
12 reci, stigao na pola sezone, dobra prica, ali prespora radnja, bar meni. Gomila scena od koje traju par minuta, u kojima se nista ne desava.
Izdrzacu nekako do kraja[emoji846]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
da ima nekih nepotrebnih scena, nose njih dvojica vent uz stepenica 2 minuta...

nego jeste primetili glitcheve na nekim scenama, kao secne na sekund, svidja mi se taj detalj
 
Da se ispravim za The Sinner,dobra je samo 1 sezona i za nju ide preporuka.Ostale sezone su dosadne jako.
Baš sam planirao da je gledam, sad kad si ovo napisao pogledao sam i vidim da ocjene stvarno opadaju iz sezone u sezonu. To mi čak i odgovara jer mi je lakše naći vremena za kraću seriju, pa ako je to u ovom slučaju samo 8 epizoda onda super.
 
Ja ne bih tako olako ispuštao drugu sezonu, ipak je imala potencijala, dok treću nisam ni odgledao do kraja.
 
Ja krenuo neku kao mini seriju na Netflixu zove se Lupin. Prva epizoda obećava.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Odgledao sam ja Lupina. Ne znam, ja nisam oduševljen kao oni koji su ga ocijenili na imdb. Puno rupa, pomalo plitko, i on je crnac??? Pa mogao je onda biti i pakistanac, sirijac...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
U čemu je problem, konkretno u ovoj seriji, što je crnac glavni lik?

Ne trolujem, zanima me :)
 
Zbog politicke korektnosti. Satro gistro.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Molim da me se ne proglasi rasistom zbog mišljenja o ovoj seriji.
Ali Arsen Lupin, izmišljeni lik lopova, džentlmen koji je odavao utisak da pripada visokoj aristokratiji, monokl, brčići, cilindar, to je ono na šta ja pomislim kad se spomene Lupin. A nismo dobili čak ni rođenog francuza...
Za mene je ovo samo još jedna puzla propagande koja djeluje već duže vrijeme u segmentu umjetnosti pokretnih slika...
To je moje mišljenje, i smatram da ga imam pravo iznijeti u smislu prava izražavanja na koje se mnogi danas pozivaju, i neće se promjeniti ni ako ovaj post bude obrisan!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
^ Poznato mi je ko je, baš skoro gledao film u autobusu :D

Nego sam mislio da je ovo neki lopovčić koji se ugleda na original. Ako je tako, ne vidim problem. Ako nije, moje isprike :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam dali je do mene ali The Expanse je prsko totalno otkako je Amazon preuzeo kormilo....


Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Expanse - baš slabo. U ovoj sezoni je valjala samo ona epizoda 4, ovo ostalo loše i sve lošije.
 
Expanse je postao užas serija. Ova sezona je najgora od svih ubedljivo. Sezona 3 je bez premca.

Sent from my Oneplus 8
 
Ako moze preporuka, sinoc sam odgledao par epizoda zero, zero, zero... radnja je ok, zanimljiva ali mi sve nekako mnogo sporo.. cak su neke scene razvucene do zla boga..
Ima li nade, da nastavim ili ce tako da bude do kraja sezone? (search na forumu je los, pa zato pitam)
 
Poslednja izmena:
- Cobra Kai S03:
Ova sezona je osetno slabija od prosle 2, nije losa ali slabija. Kreese bolje izgleda nego u filmovima, covek razbio ulogu. Danijel lici na sve samo ne na karatistu. Ista prica za kćerku Sam, lepa je devojka ali deluje dežmekasto i mekano za nekog ko se bavi karateom. Johnny standardno dobar kroz sve sezone. Miguel zadovoljavajuce odradio ulogu. Robby se ošisao i nista pametnije nismo dobili od njega, bio bi totalno beskoristan ove sezone da nije presao na Dark Side. Dobili smo i neke nove/stare likove, Chozen i Ali, lepo je videti ih posle toliko godina.
- Elite 7.5/10
Uvek volim da odgledam nesto sa mladjom ekipom. Dobra serija za relaksaciju uvece, ako vam se dopadao Sex Education dopadace vam se i ova serija iako nemaju mnogo dodirnih tacaka. Prica kao prica nije nesto kvalitetna, ali likovi nisu dosadni. Serija je dobijala ozbiljne kritike za nacin na koji su prikazali Muslimane, u zadnjoj sezoni "problematicni" likovi su malo naglo preradjeni da toga ne bi bilo.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ako moze preporuka, sinoc sam odgledao par epizoda zero, zero, zero... radnja je ok, zanimljiva ali mi sve nekako mnogo sporo.. cak su neke scene razvucene do zla boga..
Ima li nade, da nastavim ili ce tako da bude do kraja sezone? (search na forumu je los, pa zato pitam)
odustao na 4 ep. previše naivno za moj ukus
 
Takva je do kraja, ako ti ne odgovara takav tempo onda stani.
A da ima naivnosti, ima ali kakva je ponuda, opraštam. Meni je bila sasvim ok.
 
The Expanse. Sve sam mogao da istrpim ali
scena
pisanja u poslednjoj epizodi je vrh mega gluposti
Eto je čist dokaz serija prska kao i GOT. Čemu to.....???!!!!

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
ja mislim kad ti je serija najozbiljniji aktuelni projekat (dok je bila syfy) onda se iscimas posteno, kad ti je jedna od 100 projekata kao sada kod Amazona onda te ocigledno boli uvce.... sto je tuzno i sramotno da od potencijalno najbolje sezone naprave splačinu
 
odgledah 8 ep expanse tanko iali mi nije katastrofa, odlicna fora sa porukom
 
Odgledao sam Broadchurch

Dosta dobra serija, ima malo rupa i naivnosti u nekim delovima serije, recimo sudjenje je dosta amaterski odradjeno. To ovu seriju deli od epiteta odlicna. Ja iskreno volim malo da odmorim od americke produkcije i njihovog mentaliteta. Malo za promenu, britanska ustogljenost i taj njihov pomalo napadni smisao za humor. Uglavnom dobri glumci, solidan scenario, moglo je to bolje i odlicna lokacija za snimanje. Bas sam se bio zainteresovao gde su snimali, guglao sam malo...

https://m.imdb.com/title/tt2249364/?ref_=nv_sr_srsg_0

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
ja mislim kad ti je serija najozbiljniji aktuelni projekat (dok je bila syfy) onda se iscimas posteno, kad ti je jedna od 100 projekata kao sada kod Amazona onda te ocigledno boli uvce.... sto je tuzno i sramotno da od potencijalno najbolje sezone naprave splačinu

Nemaju veze amazon I syfy sa kvalitetom serije, expanse je posebna firma dok ovi samo emituju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno