Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa otprilike prosirivanje radnje (dobijamo origin/background za neke) i ubacivanje novih likova...
Filer za filerom epizoda, vrlo kilavo mi je za gledanje, cekam poslednje dve koje ce biti cliffhanger za 3. sezonu.
Nije bas taj nivo, ali blizu (ta 2. sezona F-mana moze skroz da se preskoci). Gde god reziseri dobiju vise kreativne slobode kod TV adaptacija, obicno ispadne losije od originala.

U medjuvremenu (od prosle godine) sam izdrljao dosta Ennisovih stripova, osim The Boysa, gde sam zagazio malo ali ostao samo pri seriji jer je adaptacija te prve sezone delovala bolje.
Inace su mu rad na Punisher Max, Hitman, kao i naravno The Preacher, totalna ludaja.
 
Poslednja izmena:
Ali nisi sačekao da se The Boys iskristališu ;). Druga sezona je po meni lošija od prve.

Gledao sam epizode kako su izasle, i tako me smorila, da sam skroz i zaboravio na nju u petak, tek sam juce pogledao 6 epizodu. Pocelo je malo da se desava, ali ovako mogu da muzu jos 10 sezona.
 
Black mirror jel dobar konstantno ili kako koja ep ? Nisam jos poceo.
 
Zna li neko dal je uopste pocela produkcija serija za nove sezone?
 
Black mirror jel dobar konstantno ili kako koja ep ? Nisam jos poceo.
Pft pa onako ima epizoda za preskakanje. Moj savet da gledaš od najbolje ocenjeni ka lošiji epizodama. Jes da imdb nije merodavan inače ali ovde je onako precizan.

Dobre white Christmas, San juniper, ona sa DJom u nazivu, i playtest da I crni muzej
 
Poslednja izmena:
Raised by wolves - ugasio posle 2 minuta.
 
Iskusno.
Ja krenuo Away na Netflixu, zagasio na drugoj ep. Možda nastavim neki dan...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali nisi sačekao da se The Boys iskristališu ;). Druga sezona je po meni lošija od prve.

Nisam :), nisam uopste ispratio koliko sezona ima , skinuo prvu odgledao za dve noci, onda vidim ima samo 4ep u drugoj, skinem ih odgledam prvu, mislim i drugu i tu sam stao.

Imam gomilu serija koje nisam odgledao do kraja: Marvelove agente, Legion, Flesh, Green Arrow, True blood(finalnu sezonu), The Expance (procitao knjige seriju dve sezone samo odgledao), Vikinge do 5. sezone, Bing bang jedva finalnu sezonu odgledao prosle nedelje, HIMYM to nisam ni gledao poslednju smorili me. Shamless do 6. gledao, Lucifera stao na trecoj itd. Jedina serija kojoj sam ostao veran je Supernatural.
 
Spy sa Sachom Baron Cohenom odličan, I mini serija a i njegova gluma.

@Alister hvala za preporuku

Kad vidiš neka imena koja su se tada provlacila pa i kasnije kroz odnose arapskog sveta i protivnika im bas se zapitas ko režira sve ovo tako fino [emoji848]. Samo nisam uspeo za Snowdena kog pominju da skontam da li je otac Edwardu, to bi mi još bio hit.
 
Poslednja izmena:
Ja konačno batalio na početku season 14 :D
Još da batalim i The Blacklist i skinuo sam se sa 2 najveća đubreta od serija...
 
... Kad vidiš neka imena koja su se tada provlacila pa i kasnije kroz odnose arapskog sveta i protivnika im bas se zapitas ko režira sve ovo tako fino [emoji848]. Samo nisam uspeo za Snowdena kog pominju da skontam da li je otac Edwardu, to bi mi još bio hit.

Prilicno je dramatizovana, kod njih nikad ne znas, ko je ko ? :) ... imas na onom kanalu DOX jako fine dokumentarce o tom vremenu, vrte ih cesto, naleteces ne znam sad ni nazive :(
 
Years and years (2019)

Mini serija koja možda nije trebala to da bude, što je za posledicu imalo toliko nekih naivnosti, baš zbog tog bržeg tempa i sve mi je nekako delovalo zbrzano do kraja.
Ali ipak dobra serija za pogledati, iako sam na drugoj epizodi hteo odustati od nje, ali na kraju se ispostavilo da su prvih četiri, pa i peta epizoda išle nekako uzlaznom putanjom dok mi je šesta poslednja srozala celokupni utisak. Poruka koju nosi serija i kako je to ovde prikazano je naša surova realnost koja nas čeka za nekih 10-20 godina, a možda i ranije... Glumački odlično iznesene uloge.

Počeo The Exorcist (2016) i odustao. Još kada sam video da je Fox-ova nije mi bilo žao...

Homeland završio četvrtu sezonu i drži taj tempo za bindžovanjem i raduju me još tih preostalih četiri sezone pored svih manjkavosti iz prethodnih sezona.

Broadchurch završena druga sezona i mogu reći prijatno iznenađen kako se odvijala priča i kako je to izneseno od strane glumaca, tako da se bacam i na treću sezonu.
 
Završio konačno The Fall.

Jedna od boljih serija koju sam gledao u poslednje vreme.
Čak mi se i kraj svideo, očekivao sam nešto slično ali ne baš onako.

Ko nije gledao preporuka +
 
Фарго је до јаја. Ко је фан, снимљен је и филм са Бушемијем.

Пре Декстера сам одгледао Banshee, екстра серија, класична разбибрига, ништа озб..
Препорука.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Fargo je dobro krenuo. Biće nešto od ove sezone.
 
Neko je spomenuo third day na HBO.
Posle treće epizode (od šest), nije loše. Malo mistike i psihodelije.
Nisam obožavatelj lika i dela J.Low-a ali je ovde rasturio, pogotovo u trećoj epizodi.
Za sada 7.5/10 od mene.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
s02 meni bolja od prve, trecu sam odgledao par ep i nikad nisam nastavio...probacu i ovu 4-tu
 
Prva i druga sezona odlične, treća malo slabija ali može da prođe [emoji16] Čekam da završi četvrta pa da je izbindžujem, nemoj neko da je lajao ovde [emoji23]
 
Raised by Wolves - ovde fali jos deda mraz da iskoci odnekud pa da glupost bude kompletna, ne gledati.
 
Ja zapoceo dvosezonu "Knightfall", o Templarima. Odgledao prve 2 epizode, nije losa, sobzirom da sam ljubitelj ove tematike..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno