Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko sam ja razumeo na ovlaš preletanje u produkciji SyFy ali će ga nastaviti neko drugi...
 
Zar nije pisalo negde da se expanse otkazuje posle kraja ove treće sezone ?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Jeste, juče je bilo priče o tome. SyFy je otkazao, tj. odlučio da ne naruči četvrtu sezonu od Alcon Entertainmenta koji proizvodi seriju. Alcon je zatim odlučio da je ponudi dalje. Inače Alcon proizvodi jako puno sadržaja za Netflix. Ovde je dodatno čudno to što Netflix drži Worldwide prava za prikazivanje serije, a SyFy za US i tamo je nema na Netflixu ... Ako se neko seća SyFy je davnih dana dok se još zvao SciFi isto tako otkazao Stargate SG1 pa ju je preuzeo Showtime.
 
Auuuh kakav kraj Kobre Kai! Ko će sad dočekati drugu sezonu..
 
The 100 zasad odlično ide u petoj sezoni.

Gledam ovih dana na Netflixu originalni Star Trek. Wow kako na momente zna biti genijalan a opet tako dosadan istovremeno :). Inače ne mogu da ne primetim kakve su cice imali tada u epizodama, vrlo slobodno i oskudno obučene ... Nisam očekivao tako nešto od serije iz 60-tih.
 
Posle 6 epizoda kriziram uz Deep State. Serija, mada volim špijunske, nema potencijala da pređe prag zevanja. Baš onako DEEP, DEEP zevanje.... Šta ću od tih da gledam kad se još malo Amerikanci završe zauvek, nemam pojma ali izvesnu 2. sezonu ove dosade, ne.
 
Svidja mi se The Handmaid's Tale za sad, odlicna atmosfera, gluma, nema jeftinoce nigde, samo bi voleo da se prica koliko toliko 'realno' razradi, prvo sam mislio da uopste nece objasniti zbog cega je takva situacija ali polako se odmotava..
 
Posle 6 epizoda kriziram uz Deep State. Serija, mada volim špijunske, nema potencijala da pređe prag zevanja. Baš onako DEEP, DEEP zevanje.... Šta ću od tih da gledam kad se još malo Amerikanci završe zauvek, nemam pojma ali izvesnu 2. sezonu ove dosade, ne.
Više su se bazirali na međuljudskim odnosima (drama), nego na tom špijunskom i "secret society" delu.

Prošlo 6 epizoda, a mi od tajne organizacije koja vuče konce (Deep State) videsmo samo jednog čoveka i lutku koju drže na koncima.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Svidja mi se The Handmaid's Tale za sad, odlicna atmosfera, gluma, nema jeftinoce nigde, samo bi voleo da se prica koliko toliko 'realno' razradi, prvo sam mislio da uopste nece objasniti zbog cega je takva situacija ali polako se odmotava..

Vestacka oplodnja je jedna od trenutno najunosnijih grana medicine. Sve vise ljudi znam koji su isli na neke terapije ili na jedan ili vise pokusaja oplodnje. Ovo postaje sve izrazenije i nije tesko zamisliti da ce se za koju deceniju stici negde blizu ovoga...
 
Jel se serija bavi ponudom i potražnjom? To jest zašto i kako ljudi ne mogu da imaju naslednike? Ili je nešto drugo po sredi?
 
Radi se o totalitarnom društvu kojim vlada hrišćanska sekta i u kome su mnoge žene primorane da rade kao sluškinje i uz to služe kao surogat majke u slučajevima kada dominantni muškarci (commanders) ne mogu da imaju decu sa svojim suprugama iz bilo kog razloga. Commander opali sluškinju koja onda rodi dete i ono se odvaja od nje i zvanično bude njegovo i njegove supruge.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sinoć završio Money Heist (La casa de papel) i meni se serija dosta svidjela. Ne sjećam se kad sam zadnji put u filmu ili seriji pred kraj strepio kako će završiti :)
 
Više su se bazirali na međuljudskim odnosima (drama), nego na tom špijunskom i "secret society" delu.

Da, izgleda su potpisali na dve sezone unapred a nemaju priču za toliko, pa sad rastežu dosadnim uzajamnim prebacivanjem i cmizdrenjem tzv. dramom - koja odavno više nije to.
 
I meni je Deep State smor, Americans dobra, šteta što se završava.
 
Ko radi Amerikance FX ? Kad se samo setim Nip/Tuck-a koji je FX radio, zaista sjajna serija beše. Dr. Christian Troy kakav mamlaz :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam Money Heist prvu sezonu gledao u tom Netflix izdanju a drugu u originalnom, i to samo zato što sam za takve formate pronašao prevode.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Pa šta : )
 
Izgleda da gledam tu sečenu varijantu pošto su sve epizode oko 50 minuta. Vredi li tražiti original ili su samo špice skratili pa je svejedno?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Mislim da je potpuno svejedno, bitno je samo da imaš prevod za tu verziju.
 
Lost in space, ok cak sta vise vrlo dobar po meni nepotrebna kritika, s'obzirom na nedostatak scifi serija.

Pravo iznenadjenje Cobra Kai, ne ocekujes nista, ispade odlicna serija, vratile se uspomene, pri kraju sam pozeleo da treniram karate :). Odlicna ideja je sto je prica iz drugog ugla, ima i dosta simpa humora, i totalni vibe 80ih.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Posle deset godina ponovo

Seinfeld

bE4c5me.png



Lego dobro.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
  • Like
Reagovanja: NAS
Odgledao "La casa de papel" prve dve sezone i mogu reći da je vrhunska serija. 9/10 (mislio sam da je kraj ali videh na IMDB da su stavili da će biti i treća i ko zna koliko će se još snimati sezona ali bih voleo da se ovako završilo)

Tema je vrhunska, Profesor i Berlin izneli seriju (Moskva i Arturo takođe, ima još par super glumaca, da ne nabrajam sada), sve je podešeno tako da nema ustajanja dok se ne odgleda sezona, a kraj tek šou :)

Zamerka je na pojedine uloge (sve vreme te tera da razmišljaš "Pa gde ih nađoše", počevši od Najrobi).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno