Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogledah Tenet-a sinoc. Solidam mind fuck,legao mi je skroz. Eeeeeeventualno mozda pogledam jos jednom da ga pohvatam ono u sitna crevca,ali mislim da nema potrebe.Sustinu i radnju sam skontao bez ikakvih problema. Od mene 8/10
P.s-malo mi nejasno ovde zasto su neki kukali kako posle pdgledanog filma nisu imali pojma ni sta su gledali :) komplikovan malo jeste,ali nikako toliko da ne skapiras sta si uopste gledao.
Evo jos nekih mindfucker-a:
Psiholoski SF
A vec sam preporucio ovde ovaj SF
 
Pogledah Tenet-a sinoc. Solidam mind fuck,legao mi je skroz. Eeeeeeventualno mozda pogledam jos jednom da ga pohvatam ono u sitna crevca,ali mislim da nema potrebe.Sustinu i radnju sam skontao bez ikakvih problema. Od mene 8/10
P.s-malo mi nejasno ovde zasto su neki kukali kako posle pdgledanog filma nisu imali pojma ni sta su gledali :) komplikovan malo jeste,ali nikako toliko da ne skapiras sta si uopste gledao.

Ja sam pokušavao 2x dosad da ga pogledam, uglavnom u avionu. Sad sam ga na hbo max pogledao i dalje mi pola nije jasno, pogotovo zašto je snimljen :)
6/10
 
Pokusao Nolan posle snova i vremenskih dimenzija da docara preko velikog ekrana i dvosmerno kretanje vremena ali neuspesno, barem film kao medijum nije dobar izbor po mom misljenju, bolje da je napravio visokobudgetnu igricu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Volim Nolana ali Tenet mu je bio nepotreban. Memento mu je za dve klase bolji a isto vrhunski mindfuck.

Melinda and Melinda (2004)
Klasičan vudialenovski volim. Zezancija i dobra energija. Sjajni glumci. Preporuka.
6,5/10
 
Ja sam pokušavao 2x dosad da ga pogledam, uglavnom u avionu. Sad sam ga na hbo max pogledao i dalje mi pola nije jasno, pogotovo zašto je snimljen :)
6/10
Tako dobar film da sam ga gledao pre mesec dana,a sad sam guglao da vidim o čemu se radi :p
 

kao nekome ko je sinoc navijao za Lazio ovaj film mi je posle utakmice legao kao kec na desetku :D Dobar film za opustanje i potiskivanje svih losih stvari u godine iza nas :D
Sto neko gore napisa mnogo je ulozeno u film,i u nekim momentima me mnogo vise odusevim nego recimo Eternals.
Inace ambijent na kraju filma (tamo gde su cupali hard disk) me negde u podsvesti asocirao na jednu staru komediju Luda misija 4 :D


E da, The Adam project 7.5/10 i PREPORUKA (pod uslovom da vam pre filma omiljeni klub dozivi debakl)
 
Batalio Adama posle 30 min... Kao da sam krenuo da gledam Deadpool - kids edition.
Rejnoldsa od sada zaobilazim, smara sa izlizanim forama...
 
Hellbender (2021)
Indi film. Simpatičan. Dobar za sat i po. Radila ga je porodica Adams i glavni glumci su u srodstvu majka-ćerke. Ne mogu mu dati visoku ocenu ali u suštini nimalo nije loš.
5/10
 
Копија легендарног Истеривача Ђавола, и то лоша
4,5/10
Поправи ми утисак овај, на препоруку људи са форума, одличан филм
8/10
Одгледао сам Timecrimes, добар филм, али нисам баш разумео крај.
 
Dog predvidiv, patetičan, ništa spec
Dog je dosta uradjen kao drama i to malo teza, vidi se da je u film ulozeno, dobra kamera, budzet je 15 milki, ja sam ocekivao vise od filma, nista spec, moze i da se preskoci a ko bas voli zivotinje moze i da pogleda al da ne ocekuje niista spec.
Ali zato Rescued by Ruby me iznenadio, prica fino ispricana, osecaju se emocije, gluma nije bas vrhunska, nisu poznati glumci, film je TV movie iz Netflix produkcije sa verovatno nekim smesnim budzetom, koji je ispao mnogo bolji nego Dog, sta vise osvezenje, ako ste gledali Dog ovo onda obavezno pogledati, a za ljubitelji kucica slobodno ovo mogu da pogledaju.
Dog je malo teza drama, dok Rescued by Ruby je topla komedijica.
 
Metnem 2022 iznenađujuće dobar. Ko je radio kameru realno je pokidao sa kadrovima.
Shovelface se bas potrudio i odličan je dok ne skine masku, onda se uvek setim da je glumio gej vampira. 😃
Gledao u IMAX jesu dobra sedišta.
 
Poslednja izmena od urednika:
Batalio Adama posle 30 min... Kao da sam krenuo da gledam Deadpool - kids edition.
Rejnoldsa od sada zaobilazim, smara sa izlizanim forama...
Da,to sam skontao i ja,lik bukvlano prosipa iste fore i glumi na isti nacin u par zadnjih filmova....
 
Simpatičan, čakšta prelep Ukrajinski film o odrastanju.

ce964db484.jpg.webp
 

Auuu,auuu,auuuu.... tek posto sam pogledao film,udjoh na search ovde da vidim komentare... najjace mi ono sto neko napisao NE ZNAM NI STA SAM GLEDAO!!! Al bukvalno je tako. Bezite sto dalje od ovog :D
Katastrofa od filma, gledao ga na FEST-u, stvarno treba biti mazohista i snimiti takav film. Više sam blenuo u plafon, nego u platno, zbog odvratnih scena. Najbolji pokazatelj je to što je preko pola sale izašlo u prvih 20 minuta. Jedna gospođa je bila izuzetno ljuta na režiserku, pa je prilikom izlaska glasno rekla "Druže, nećemo tako, sad si stvarno preterala".
 

Napisao bih nešto za Tim Robinsa u ovom filmu ali bih možda pokvario onima koji nisu gledali (ako ima takvih) ali dosta neuobičajena uloga za njega.
Čak i tada kada sam ga gledao prvi put i kao i sada isto to mislim.
Pogotovo što je film snimljen posle Bekstva iz Šošenka
 
The Eyes of Tammy Faye (2022)
Jessica Chastain i Andrew Garfield IZDOMINIRALI... IZDOMINIRALI.
Sasvim pristojan film rađen po istinitom događaju.
7/10

How to be a Latin Lover (2017)
Pošteno me je nasmejao ovaj film. Totalna zezanija i pozitiva od filma. Neću i ne želim da mu dam nižu ocenu.
8/10

The Captain (2017)
Crno beli nemački film. Takođe rađen po istinitom događaju... Jeziv film. Jeziv sa jezivo dobrom glavnom ulogom. Velika preporuka.
8/10
 
Odgledah ponovo Milionera iz blata. Uzbudjenje kao kada sam ga prvi put gledao.
 

Liam kako stariji filmovi sve losiji,ali ok... volim tog lika,iako mu je svaki film kao jaje jajetu,volim da ih gledam,posebno nedeljom uvece,jer se spremam za ponedeljak :D Ne bih ocenjivao ovaj film vec bih ga samo preporucio onima koji vole Liama,ostali mogu i da preskoce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno