Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Another round

Desetka.. obozavam ovakav tip filmova, kvalitetne zivotne price..
 
^ Big Fish je odličan...
 
Poslednja izmena:
Undine (2020) - Lep film, romantican. E sad ako ne znate sta su Undine ili Nimfe (inspiracija Andersenu za malu sirenu ) bice vam film konfuzan i malo dosadan sigurno.
 
Definisi "lep film, romantican".

Brus Vilis u Die Hard "lep film, romantican" ili Robert Patison u Twilight Saga "lep film, romantican"?!


Uriele trepni dvaput ako su te kidnapovali
 
Poslednja izmena:
:d
ima samo 3G i pristup bench forumu... kakav plot! Ima da umre na keca!
 
https://m.imdb.com/title/tt6270534/?ref_=nv_sr_srsg_0


Nije loša misterija, zabavna ala Agata Kristi... mada imao sam problema sa prevodom, loš može baš da upropasti film.

Gledao sam nedavno gotovo jako slican film isto francuski film cak je bolji od toga.

neka zena odlazi u biblioteku gde se cuvaju neobjavljene knjige, i tamo iskopava knjigu koja postaje pravi bestseler, ali pisac te knjige je vlasnik lokalne picerije koji je umro.
Jedan kriticar ne veruje da je vlasnik picerije mogao da napise takvo remek delo, i krece da istrazuje kako je nastala knjiga.

Ako neko ume da iskopa neka napise naslov, film je dosta dinamicniji od Les traducteurs a francuzi su majstori da od svake teme naprave remek delo.

Seules les bêtes (2019)
Takodje jako dobar francuski triler, sa nekoliko naizgled nepovezanih prica dolazi do zaista neocekivanog kraja.
naslov ne govori apsolutno nista o filmu :)
 
neka zena odlazi u biblioteku gde se cuvaju neobjavljene knjige (problem #1), i tamo iskopava knjigu koja postaje pravi bestseler (problem #2), ali pisac te knjige je vlasnik lokalne picerije koji je umro (#3, wtf!!!).
Jedan kriticar ne veruje da je vlasnik picerije mogao da napise takvo remek delo, i krece da istrazuje kako je nastala knjiga.
Ako neko ume da iskopa neka napise naslov

Druzee
 
Gledao sam nedavno gotovo jako slican film isto francuski film cak je bolji od toga.

neka zena odlazi u biblioteku gde se cuvaju neobjavljene knjige, i tamo iskopava knjigu koja postaje pravi bestseler, ali pisac te knjige je vlasnik lokalne picerije koji je umro.
Jedan kriticar ne veruje da je vlasnik picerije mogao da napise takvo remek delo, i krece da istrazuje kako je nastala knjiga.

Ako neko ume da iskopa neka napise naslov, film je dosta dinamicniji od Les traducteurs a francuzi su majstori da od svake teme naprave remek delo.

Seules les bêtes (2019)
Takodje jako dobar francuski triler, sa nekoliko naizgled nepovezanih prica dolazi do zaista neocekivanog kraja.
naslov ne govori apsolutno nista o filmu :)

Dodat u Trakt wishlist [emoji106] ako saznaš ime i ovog o knjizi javi.
 
Poslednja izmena:
posle 1000 god gledam film na TV, Denzel izuvu u Training Dayu... totalno sam zaboravio kalo je razvalio ovde... moram da ga ubacim u GTA V i da malo delim pravdu
 
Definisi "lep film, romantican".

Brus Vilis u Die Hard "lep film, romantican" ili Robert Patison u Twilight Saga "lep film, romantican"?!


Uriele trepni dvaput ako su te kidnapovali

Pored satanizma ja sam i romantik. Pa ono nema patetike itd, fantasy prica (a mozda i nije) slozena u realan svet i naravno mora tu neko biti ubiven cisto zbog romantike.
 
@bakara,

Odgledah sad Seules les bêtes, dobar film, u početku sam mislio da mi se neće dojmiti, ali sam se prevario.

Hvala na preporuci.
 
Otac..sta reci a ne zaplakati?? Bogdan maestralan, ekspresija lica sve rekla..na dikciji mora raditi jos

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
^ Bogdan Kamena faca - Mumlam kroz zube - Imam kolac u leđima i štap u dupetu, krećem se kao C3PO - dobar glumac, u kom tom univerzumu i po kojim niskim kriterijumima?

Ova uloga mu još i leži jer glumi polu-autističnog polu-i d i o t a sa 20 linija teksta za ceo film, tj. sebe...
 
Internet-Warrior1.jpg


Sent from my landline using Tapatalk
 
Minari...kazu ljudi mozda najbolji film 2020. godine...hmmm...iskreno, mene nije odusevio, ali nije los...previse mi je suptilan... :) 7/10
 
Što se tiče Oca utisak broj jedan su reklame. Zaista je sramota da se jedan film prekida reklamama.
Pa zašto mi uopšte plaćamo TV pretplatu, da bi gledali reklame?

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Ja cu da ga odgledam bez reklama... ;)
 
Danas gledati film na TV-u live je čist mazohizam. Ja ako i gledam na TV-u sačekam pola sata pa premotam i premotavam reklame.
A o RTS-u ne treba ni trošiti reči.
 
HBO, Cinemax, CineStar 2 i amc su bez reklama, čini mi se.
Ovo ostalo treba zaobići u širokom luku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno