Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^The Hunt 2012- 5/10 solidan film moja ocena najvise zbog nemackog jezika i malo su glumci uprskali.
 
Ne mogu da ga svarim, mnogo grub-tezak jezik .. jel ima mozda na eng?
 
^ moguce xD davno sam ga gledao ;)
 
Film nije na nemackom jeziku. :)




Prognoziram da ces ti da ga hejtujes. :d



Ljudi, dajte predlog za neku noviju komediju, a da nije isforsirana kvazi-komedija.

Zbog?

Komedija nema, Four Lions je jedini skoriji koji mi se dopao ako voliš britanski crni humor.
 
Samo zapazanje, cesto krenes u hejt manje-vise svakog filma. :D

Obozavam Britance, hvala, ogdledacu.
 
^The Hunt 2012- 5/10 solidan film moja ocena najvise zbog nemackog jezika i malo su glumci uprskali.

Nemacki jezik ? Sta si ti gledao covece ? Film je odlican. Nije bez mana, ali ovakvih filmova je jako malo u zadnje vreme. Dragulj.
 
^Pogledam otprilike 2 filma dnevno pred spavanje redovno znaci pogledao sam poprilicno dosta posle tog filma, a kroz secanje mi proslo da nije eng ;)
 
Despicable me 1&2.Šta reći za ovako nešto sem-savršeno Od mene 10+
After Earth dosadno do zla Boga-zbog efekata 5/10.
 
The Wolf of Wall Street 6/10 Mozda jer sam ocekivao vise. Preterase ga sa psovkama. Sto se mene tice mogao je da traje max 2 sata.
 
The Wolf of Wall Street 6/10 Mozda jer sam ocekivao vise. Preterase ga sa psovkama. Sto se mene tice mogao je da traje max 2 sata.

Slazem se za ocenu. I ja sam ocekivao vise jer se u to vreme bas puno pricalo o njemu i prva zamerka mi je bila upravo i trajanje filma.
 
Case 39 - wtf man!!! Da kazemo 9.5/10 nisam siguran zasto je film ostavio tako jak utisak na mene al vredi ga pogledati , nema neke velike kvalitete.. Iskreno nzm ni zasto sam ga ovako ocenio.
 
Case 39 - wtf man!!! Da kazemo 9.5/10 nisam siguran zasto je film ostavio tako jak utisak na mene al vredi ga pogledati , nema neke velike kvalitete.. Iskreno nzm ni zasto sam ga ovako ocenio.

Zanimljiva glumačka ekipa. Ajde kaži više o filmu.
 
Case 39 - wtf man!!! Da kazemo 9.5/10 nisam siguran zasto je film ostavio tako jak utisak na mene al vredi ga pogledati , nema neke velike kvalitete.. Iskreno nzm ni zasto sam ga ovako ocenio.

Ti si to zbog mene :d

@Carobnjak_iz_Oza Ideja filma generalno nije losa ali bi kvario utisak drugima ako bih rekao vise, jer kad se neke stvari razjasne film lako postaje predvidiv, mada kraj opet nije... Po meni svakako vredi pogl3dati, nije previse strasan ali drzi paznju i tera te na razmisljanje i resavanje zamrsene radnje :)
 
@Dark - solidan film nikako da se skonta sta se desava i kad skontas wtf kako?sta? I onda se bas zakuva i kad pocne polako da se otkriva prica postaje zanimljivo a posle jedno 45min film kao pocinje da bude strasan.. ali nije horror, ali zvucni efekti su mi jako mocni i ja par puta sam se bas strecnuo gledajuci film..
 
^Samo nemoj puno da ocekujes da se ne bi razocarao ;) , mozda se tebi nece svideti prica i slicno.. a nesmem nista da ti kazem gledaj pa javi.
 
^Samo nemoj puno da ocekujes da se ne bi razocarao ;) , mozda se tebi nece svideti prica i slicno.. a nesmem nista da ti kazem gledaj pa javi.

Haha kako se odmah ogradjuje :p

Opusti se, neće mu se svideti :)
 
Због смора.. Толико непотребног дијалога имао сам осећај да траје 5 сати а не два. Плус сам се толико сморио да сам га премотао за једно 20минута. Не знам,никако ми није легао..
 
Jagten (The Hunt), mogu samo da kažem da je odličan film. Nisam trebao da odlažem gledanje.
Film me je baš pogodio u nerv. Jer sam počeo da ga gledam, bez da znam o čemu je.
I jeste upravo ovako, i što više se trudiš da dokažeš da pričaš istinu, to se dublje zakopavaš. Dodao bih samo da ti na kraju toliko dojadi da prosto poželiš da jesi kriv, da bi ti bilo lakše. Gajim duboke sumnje da ću imati filmsko razrešenje i da istina pobedi. Ali čovek može da sanja, u svakom slučaju nepopravljiva šteta je već naneta. Što je očigledno prikazano u filmu, svi su veoma uverljivo igrali.

Sad na Case 39 ako ne zaspim pre toga...
 
Poslednja izmena:
Insidious chapter 2:hair: Ne znam koji je strašniji dal prvi ili drugi deo.Ukoliko ga gledate sa dobrim zvučnicima izgleda baš zastrašujuće.Ja čak neke scene nisam smeo da pogledam :rupa:
Za one koji vole horor još jedna preporuka Drag Me to Hell
dragmetohell02.jpg
 
Poslednja izmena:
Case 39, priču sam provalio odmah, ali to nešto nije uticalo na moju zabavu gledajući ga. Neke scene su veoma slabe, i prati standardne horor konvencije. Ali je bio relativno zabavan, taman za odmaranje mozga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno