Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa film je teško zaboraviti pogotovo porodičnim gledaocima, situaciju u kojoj se Smith nalazi je baš teška i meni se urezala u sećanju još iz prvog gledanja. 8.5/10

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
^ jeste, ali i vrlo realna situacija današnjice

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Realan je jer je sniman po istinitim dogadjajima. Uverljiv zato sto mu sina glumi njegov sin.
 
Na preporuku odgledao American gangster, odlican iako dugo traje.

Greenland gledljiv, predvidljiv.. nista specijalno, preporuka ukoliko hocete da iskljucite mozak.

A za koji danasnji film inace treba toliko ukljuciti mozak? Film je sasvim ok, malo vise dramski nego akcijski ali pre cu i ovakav film pogledati nego onaj Tenet za koji nemas za sta da se uhvatis.S obzirom da nema puno filmova katastrofe,ovaj je sasvim solidan. Od mene 7/10
 
Wonder Woman 1984.
e69ab1af7b0acd5fa758a34391a091c6.jpg
 
Case 39, odličan... ali za mlađu maloletnicu, kao i Host koji primer kako se za vreme lock down-a vreme može upotrebiti da se napravi film od strane entuzijasta amatera, samo što je trebao da ostane za internu upotrebu.

I jedan i drugi 2/5

6a6b94858bb1495491a4c203c58ce027.jpg
 
Gledao par filmova ovih dana... :)

Okja...reziser Bong Joon-ho(rezirao Parasite)...kul film...ocena 7/10
Shazam!..nije los, lagana zabava...7/10
Soul...super film, lepu poruku salje...mislim da ce dobiti oskara za animirani film...e da, i super muzika...9/10
Klaus...isto odlican animirani film...9/10
 
Poslednja izmena:
Malo drugačiji, zimsko-praznični filmovi:
Rare Exports
Krampus

I jedan za porodično gledanje, uz napomenu
da postoji jedna scena koja može da bude previše strašna za decu mlađu od 6-7 godina.
L'ours/The Bear
 
Promising Young Woman (2020)
Ne ovo nije nikakva komedija, vec osvetnicki triler
da je ovo uradio tarantino bilo bi remek delo, ovako sam ceo film prodje cekajuci krvavu scenu...

U svakom slucaju vredi, neobican film.
 
Evo ja sam sad uzeo prvi put da gledam stari serijal... Gledao sam 1, 2, 3 i 7, 8, 9 uz ove dodatne spin off-ove.

Jedino od novije produkcije sto valja je Mandalorian.

A sinoc odgledah 4ti deo. Nisam očekivao da će mi se svideti, ipak su to “matori” filmovi.

Ali sam oduševljen, uživam i odmah ću da nastavim danas sa 5icom. :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Epizoda 5 je najbolji SW film, ep 6 je tresh u rangu ovih novih. Meni omiljeni je Osveta Sita iako nije ni blizu najbolji film iz serijala ali ima najzanimljiviju radnju. Problem Star Warsa je scenario, uglavnom je uzasan i ide cak do negledljivog (Phantom Menace). Da im Vince Gilligan napise sith origin pricu, taj star wars film bi bio najbolji film ikad.
 
Tri “originalna” dela iz serijala Star Wars ne mogu da se porede sa ostalim iz prostog razloga što su pravljeni u jednom potpuno drugom vremenu i sa potpuno drugačijom emocijom.
Lucas je to tada pravio ne da zaradi pare, već zato što mu je bilo stalo da ispriča priču u koju je verovao. I to se vidi. Ostalo je napravljeno da bi se zadovoljila sujeta i namakla kinta.

Aha kako da ne. Totalno nije ubacio evokse zbog love. Bio sam dete tada, nisam ni znao sta je SW ali sam znao da mi trebaju plisani evoksi.
 
Case 39, odličan... ali za mlađu maloletnicu, kao i Host koji primer kako se za vreme lock down-a vreme može upotrebiti da se napravi film od strane entuzijasta amatera, samo što je trebao da ostane za internu upotrebu.

I jedan i drugi 2/5

6a6b94858bb1495491a4c203c58ce027.jpg

Budzet varijanta projektora (Kinez) ili neki skuplji, poznatijeg proizvodjaca?
 
[emoji115]Epson eh-tw5650 1080p.

Pre par godina uzeo iz dva razloga, veci tv nikako nisam mogao da uglavim /a sad se otvorila i ta opcija/ + živim između dva grada pa ga često prebacujem iz jednog u drugi.
 
Shadow in the Cloud ....................... 1/10
Samo me cudi odakle ljudima koji snimaju ovakve filmove padaju na pamet ovoliko glupave ideje.
Desavalo mi se da poneke scene vratim da ponovo pogledam, ne verujem sam sebi :d, prava smejurija..:d
Pored ovoliko dobrih knjiga, toliko dobrih prica, ideja .....
U zadnje vreme se dasava da sto je gluplji scenario to se pre dokopa velikog platna.
Antipreporuka.
 
Odgledao i ja ovo čudo... - 5/10 zaobići u širokom luku!

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Kalashnikov (2020)

Прича о изумитељу АК47 и како је то све текло. Добар руски филм, 8/10


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Promising Young Woman (2020)
Ne ovo nije nikakva komedija, vec osvetnicki triler
da je ovo uradio tarantino bilo bi remek delo, ovako sam ceo film prodje cekajuci krvavu scenu...

U svakom slucaju vredi, neobican film.

Stvarno malo vuče na Tarantina i na neke druge, ali OK film i dosta glumaca iz poznatih serija.
Pošteni lopov, bio sam ubeđen da sam ga odgledao, međutim ipak je to bio trejler ali sam imao utisak da sam odgledao ceo film. Elem, odgledao juče, sve već viđeno, ko traži nešto novo, nek preskoči, ko hoće da gleda još jedan tipičan film Lajama Nisona, da stavi mozak na otavu, preporuka.
Mislim da bi stvarno trebao da snimi ovaj film

missile tow.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=o2WOfBYoNxE
 
Poslednja izmena:
Gledao neko Akvamen, vredi li necemu? [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
^ Zavisi od očekivanja, kao i sve od Marvela što je ekranizovano...

Ja sam bio spustio očekivanja na very low i uz preskoke ga nekako izgurao...
 
^ Zavisi od očekivanja, kao i sve od Marvela što je ekranizovano...

Ja sam bio spustio očekivanja na very low i uz preskoke ga nekako izgurao...
Aquaman je DC ako je bitno.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Aquaman DC Comics, poenta foruma davati istinite informacije - bez lapsusa(ako je to u pitanju-napisati izvinjenje), bez trolovanja, bez laži, film je za očekivati od takvog žanra, film se gleda ne "preskače se" pa se daje kritika - ocena. 7.8/10 od mene.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Meni je bio sasvim korektan DC film. Meni obicno njihovi filmovi nisu gledljivi. Mislim da nije ni bilo previse pljuvanja po njemu uopste.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Akvamen je toliko dobar da samo iskacu peticije da ne snimaju drugi deo :D
Mislim da je ok za decu do desetak godina.
 
Peticije su protiv A. Heard tj. ne podnose je ni kao glumicu ni kao ženu, nema veze sa filmom Aquaman, proverite informacije pre post-ovanja.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno