Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tenet
Poceo da gledam film i batalio. Nije mi se dopao glavni glumac niti gluma...
 
Denzelov sin je OK [emoji2]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
brak mrak deca obaveze...

Mene više vuče na
mrežu laži, obmana i sve ono što "ispleo" kao podeljena ličnost. Kao što pauk plete mrežu ili sa druge strane uhvaćen je u paukovu mrežu kao buba

Ne znam, baš mi je Enemy mind bending po tom pitanju iako po rečima Vilneva te scene nema u knjizi.
 
lepota je u tome da dvako dozivi na svoj način. Kao na primer Linča, mada je on prosto udaren
 
Ni ja!
Razlika je u tome sto tata moze da ima koju god hoce belkinju, i kada hoce... dok sin izgleda povukao na majku, i belkinje ce da gleda na netu :d

P.S. Osim ako ne zaradi bas puno para, onda ce moci da bira boju po nijansama, kao u farbari!
Jaksa, kako se tebi svideo Tenet?
 
Poslednja izmena:
au zafrkavate ja mislio trolovanje, meni je Ricky super mozda zato sto sam ga navikao od pre
 
morao sam da guglam na koga si mislio... mislis na seriju Ballers.. nikada probao.. :)
 
Ni ja!
Razlika je u tome sto tata moze da ima koju god hoce belkinju, i kada hoce...

Denzel je teski rasista i sam pricao kako mu je lose da ima belu partnerku na filmu, cak i kad mora da ih ima gleda da nemaju intimne scene.
 
Tenet.. Sta reci, koju posluku porati. Klasicna klise deponija, kao i 90% americkih BBustera zadnjih 15god..

Ne bih vise trosio telefon na ovaj "film".

Btw, mislim sa su cak maznuli muziku iz serije Dark..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Hahahah, a ja sam mislio da dam jedini koji to tripuje. Igrom prilika gledam dark, i kada sam gledao pre neki dan tenet,razmisljam sto mi je poznata ova muzika. Skontsm posle da je iz darka i da mi je slicna sa njom.

Da prokomentarisem tenet, bukvalno za izbegavati, bas los film. Mozda malo ne volim Nolana i njegov nacin reziranja,isuvise brzo ide radnja i nekako mi je film konfuzan, ali scrnario po meni prepun klisea i nerazradjen, mozda ideja nije losa,ali je realizacija kriminalna. Od mene 3/10 ,i to zbog Nolana. Totalno razocarenje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ma maznuto 101%...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Denzel je teski rasista i sam pricao kako mu je lose da ima belu partnerku na filmu, cak i kad mora da ih ima gleda da nemaju intimne scene.

I Michael Jordan je.. promasio si poentu.. to je pricao zbog svoje crne zene koja mu ne bi oprostila belu..!
Poenta je.. svaka bela "devojka" bi spavala sa Denzelom (plaese take my wife!) ... jer je cool i prica whitey.. sa njegovim sinom nikad, mozda za pare...
Shiiiiit, ja bih bio ponosan da mi zena spava sa Denzelom!!!!
Odosmo offtopic... :d

Cekamo Jaksu da odgleda Tenet! :)
 
Poslednja izmena:
I Michael Jordan je.. promasio si poentu.. to je pricao zbog svoje crne zene koja mu ne bi oprostila belu..!
Poenta je.. svaka bela "devojka" bi spavala sa Denzelom (plaese take my wife!) ... jer je cool i prica whitey.. sa njegovim sinom nikad, mozda za pare...
Shiiiiit, ja bih bio ponosan da mi zena spava sa Denzelom!!!!
Odosmo offtopic... :d

Cekamo Jaksu da odgleda Tenet! :)
 
Tenet (0202)

Mislio sam da ću udariti kontru na navalu negativnih reakcija, ali poniženo se slažem. Ne vredi diskutovati o ovako prolaznom i nebitnom filmu.
Sad vidim da su ljudi komentarisali glumu u lošem kontekstu - slažem se i sa tim.
 

144318.jpg
 
I Michael Jordan je.. promasio si poentu.. to je pricao zbog svoje crne zene koja mu ne bi oprostila belu..!
Poenta je.. svaka bela "devojka" bi spavala sa Denzelom (plaese take my wife!) ... jer je cool i prica whitey.. sa njegovim sinom nikad, mozda za pare...
Shiiiiit, ja bih bio ponosan da mi zena spava sa Denzelom!!!!
Odosmo offtopic... :d

Cekamo Jaksu da odgleda Tenet! :)

Možda nećete dočekati. Planirao sam da odgledam pa da kontriram svima :) ali ozbiljno sam pokoleban.
 
Tenet - prekinuo na pola...
Bad education skroz ok film (7/10)
 
See you soon- odlična romantična drama, slučajno naleteo na tv i nisam mogao da prekinem.7/10

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Cut off

Nemacki, triler/horor.
Preporuka, drzi paznju. Svideo mi se i ako nisam fan, treba bas jak zeludac [emoji846]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Одгледах тенет до краја. Нит смрди, нит мирише.
Не може се поредити са Shutter Island и Inception. Иначе, гледао BR remux (44GB).

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
U poslednjih par dana odgledao seriju već pominjanu ovde "The Night Of". Odlična serija u skladu sa ocenom na IMDB, ima priču, drži pažnju, dosta realna i rekao bih vrhunska gluma, posebno Torturo i Michael Kenneth Williams.

Takođe odgledao "The Departed" ponovo, prvi put sam ga gledao još kada je izašao. Dobro urađen film, sjajna glumačka ekipa gde Di Kaprio prednjači sa svojom ulogom, ali ipak nije to "GoodFellas" . Osmica od mene.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Scorsese je radio Shutter Island a ne Nolan... ako je poredjenje iz tog razloga
 
25th hour sa E. Nortonom. Bas mi je legao 8/10. Traje preko 2h.. Preporuka.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
U poslednjih par dana odgledao seriju već pominjanu ovde "The Night Of". Odlična serija u skladu sa ocenom na IMDB, ima priču, drži pažnju, dosta realna i rekao bih vrhunska gluma, posebno Torturo i Michael Kenneth Williams.

Takođe odgledao "The Departed" ponovo, prvi put sam ga gledao još kada je izašao. Dobro urađen film, sjajna glumačka ekipa gde Di Kaprio prednjači sa svojom ulogom, ali ipak nije to "GoodFellas" . Osmica od mene.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока

Pogledaj original ’’Infernal Affairs.’’
Tri dela,The Departed je bleda kopija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno