Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^...one shot... jedan od prvih filmova koje pamtim.

The Irishman, do Hofe onako... Posle toga (taman su negde od tada bez lošeg podmlađivanja"), to je to. Uživao sam u dijalozima i glumi. Svakako nije film za svakoga. Treba imati subjektivan odnos prema ove tri face.


Batalio sam sinoć nakon sat vremena. Ali potrudiću se da ga završim.

Mada je jasno da je Skorseze propao načisto. Mamuzanje mrtvog konja.
 
Ja se ne bih slozio. Meni je film bio skroz korektan. Duzina mi nije bila problem jer sam navikao gledam po pola sezone u cugu; podmladjivanje sam potpuno zanemario, jer u ovim ulogama verovatno nijednog drugog glumca ne bih izabrao pre ove trojice.. svakako vredi odgoedati ako mene pitate.

7/10


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja se kanim da ga gledam ali odlazem zato sto toliko dugacke filmove gledam iz oar puta i onda totalno izgube draz a i sam utisak bude meh.
 
Bolje iz komada odgledaj, makar napravi pauzu pola sata, sat. Jer ionako film ne ostavlja wow utisak, a pauzom ces jos pogorsati utisak.
 
Granap :)
 
Toliko su ga ljudi ovde nahvalili da mi je prosto neobicno kako se niko nije drzuo da napise iskreno da je film dosadan.

Pa eto da budem prvi :)
Sad si na listi za izbegavanje nije ti to trebalo[emoji23]. Ja napisah da dosadan i predugačak.
Elem, The Irishman, toliki hajp i očekivanje mi se svideo tematski jer volim taj žanr. Glumački De Niro i Joe odlični, Al meh. Dobar ali lagano je mogao da bude 2h.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Bitka za Midvej..
Odavno nisam bolji pogledala.. Preporuka[emoji4]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Joker.. Očekivano mnogo, a film je po mom mišljenju katastrofa..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ford v Ferrari, delim mišljenje većine ovde. Fenomenalan film, preporuka da se odgleda u bioskopu, tad ceo doživljaj dolazi do punog izražaja. Dva i po sata proletela.

8.5/10

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
The Irishman , po meni dosta slabo.
5/10

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Podeli gde, ja lovim već godinu dana :)

Našao :guitar:

https://titlovi.com/titlovi/?prijevod=Sorry+to+Bother+You

Zar ja tebi nisam poslao upravo ovo? :zgran:

Gledam i ne vidim poruku medju poslatim ka tebi. :shock:

Sad znam sta sam uradio!
Skinuo prevod, ispisao poruku, link stavio i otisao da proverim prevod(e), kad sam odabrao i preimenovao prevod, arhivirao film (s prevodom), pozatvarao sam prozore i nisam poslao tebi poruku... izvini. :wall:
 
Poslednja izmena:
@MeoW000 ni meni se Joker nije nešto svideo, koliko su ga nahvalili očekivao sam mnogo više...
 
Poslednja izmena:
Zar ja tebi nisam poslao upravo ovo? :zgran:

Gledam i ne vidim poruku medju poslatim ka tebi. :shock:

Sad znam sta sam uradio!
Skinuo prevod, ispisao poruku, link stavio i otisao da proverim prevod(e), kad sam odabrao i preimenovao prevod, arhivirao film (s prevodom), pozatvarao sam prozore i nisam poslao tebi poruku... izvini. :wall:

Ništa druže, važno je da sam pronašao. Hvala to puno. Da li imaš prevod za Little Woods 2018 ? Ja nalazim samo Makedonski.
 
Rambo-Last Blood.

Odgledah ga,jedva.Nije mi jasno sta je Stalone hteo sa ovim.Kao neki nisko-budzetni B film,kakvih ima milion.Bolje da je sedeo u starackom domu,nego sto je ovo snimio.Prosto se pokakio po celoj fransizi.Ne razumem.
 
Šta ga briga, ne pravi on Rambo filmove zbog oskara nego da izvuče još koji dolar na poznato ime serijala.
 
Ma OK,ali bas ga je uprskao.Ja sam malo starija generacija,koja je odrasla na filmovima iz osamdesetih,Stalone,Svarceneger,Van-dam,Lundgren itd,pa mi je neshvatljivo da ovako uprska sopstveni serijal.

Heh,ovo me je podsetilo na neku americku komediju,gde se u jednom trenutku na zidu vidi poster za film-Roki XXXyyxx (tako nesto) i vidis matorog smezuranog Rokija na plakatu!:d Samo su pogresili,Rambo je u pitanju.:D
 

Jeste,joj ludacki film!!!

main-qimg-1d0f0fe15f751acb2f265af2e7f3e6f7
 
Ma OK,ali bas ga je uprskao.Ja sam malo starija generacija,koja je odrasla na filmovima iz osamdesetih,Stalone,Svarceneger,Van-dam,Lundgren itd,pa mi je neshvatljivo da ovako uprska sopstveni serijal.

Heh,ovo me je podsetilo na neku americku komediju,gde se u jednom trenutku na zidu vidi poster za film-Roki XXXyyxx (tako nesto) i vidis matorog smezuranog Rokija na plakatu!:d Samo su pogresili,Rambo je u pitanju.:D

Meni nedostaju danas dobre parodije kao sto su nekada bile na filmske hitove iz tog vremena, poput navedenih Hot Shots (1&2), Naked Gun, Spy Hard, Dracula Dead and Loving it, zatim parodije od Mel Brooks-a (koji su mozda i najkvalitetniji) Zatim filmovi od Jim Carrey-a, iako su danas transfer blama i dalje su vrlo zabavni za pogledati.
U principu znas da te ocekuje cheesy humor, ali su uvek dobra zabava. Mislim da smo poslednje takve filmove videli sa Scary Movie 1 (mozda i 2) i ono sto je radio Broken Lizzard. Od tada susa...

Eventualno par fima Seth Rogen-a i Tropic Thunder (mozda i poslednja zaista kvalitetna parodija, tj komedija koju sam gledao)
 
O da
Spaceballs (mogu da ga gledam svaki dan...), History of the World...
 
I da se korigujem (da se ne digne rulja kako bogohulim), zaboravio sam na Cornetto Trilogy, koja je takodje vr'... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno