Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
White house wown - Nije Die hard, ali je odlican film!

ja ne znam sta danas ljudi hoce od akcija, pa im je ovaj film "meh", kako na imdb tako i na ovom forumu. Film je napet, dobra gluma, ima comic relief sa vremena na vreme, akcija je odlicna i pogotovo Tatum koji je ekstra za ulogu. Film me je rezijom zapravo podsetio na action flicks iz 90ih, jer je odlican za gledanje i drzi paznju.

preporucujem svima koji nisu gledali, bolji je od Olympus-a.
 
White House Down je krš. Uključujući i *****nu akciju. Nisam video dobru akciju od Bourne Ultimatum.
 
Sta ti podrazumevas pod akciju?
I expendables ima dobru akciju, i brdo jos filmova ima dobru akciju, a to sto su filmovi nerealni i likovi u filmovima su neunistivi to je druga stvar, al sto se tice akvije u filmu imas je koliko god oces.
 
White house wown - Nije Die hard, ali je odlican film!

ja ne znam sta danas ljudi hoce od akcija, pa im je ovaj film "meh", kako na imdb tako i na ovom forumu. Film je napet, dobra gluma, ima comic relief sa vremena na vreme, akcija je odlicna i pogotovo Tatum koji je ekstra za ulogu. Film me je rezijom zapravo podsetio na action flicks iz 90ih, jer je odlican za gledanje i drzi paznju.

preporucujem svima koji nisu gledali, bolji je od Olympus-a.

Dzeksone kako klasicna americka propaganda gde jedan covek ubije sve zive moze biti dobar film ?
 
Dzeksone kako klasicna americka propaganda gde jedan covek ubije sve zive moze biti dobar film ?
U akcionim filmovima u 98% slucajeva je glavni lik neunistiv, i samim tim tako ja ocenjujem filmove sa akcijom. Kad krenem da gledam neki akcioni film ne ocekujem live footage americke foke vec ocekujem ramba sa boljim cgi-jem. Meni je isto WHD extra film, uzivao sam dok sam ga gledao.

Previse trazite realnosti i istine u holivudu pa vam je zato i sve krs.
Filmovi manje vise sluze da bi na kratko ostavili mozak na off i gledali nesto sto ne mozete u stvarnom zivotu. Ako hocete realnu akciji, prijavite se u vojsku.

Americka propaganda, sreca pa je Valter brani Sarajevo sktoz realan film.
 
Poslednja izmena:
svasta. Die Hard je vruhnski film a dzon meklejn je neunistiv podjednako zapravo i vise od svih akcionih heroja naknadno. Da je WHD snimljen pre 10 godina stekao bi status kulta, jedino vam smeta sto je nerealan.. zamisli - svaki film je nerealan. Poenta filma je da je odlicna zabava i to je to. Meni mač u Pacifc Rim uzasno smeta jer je plot related dogadjaj. Ali to sto negativci vecito mase smajserima glavnog lika to je jednostavno tako, od toga se pravi akcija, akciona scena.

nadjite mi bilo koji vama odlican film, naci cu vam 1001 odstupanje od realnosti.
 
Dobra akcija je da deluje ubedljivo. A ne kao crtani film.
Skyfall je imao *****nu akciju. Dok su predhodna dva imala dobru. Borbene scene su krš živi svuda. Prvi Taken je imao dobar hand to hand. Ali su u drugom već uništili.
 
Poslednja izmena:
Die Hard serijal je jedan od najboljih sto se akcije tice, barem meni! Uvek rado odgledam one prve, 1. i 2. deo 3.takodje.
 
Batman Mask of Phantasm, film prema kom sam neobjektivan. Kao dete sam bio veliki fan serije, i grafičkog stila. Gledao sam ovo sa dozom melanholije kako sam računao da ću sada imati mnogo bolji život, nego što imam.
Taj osećaj kada sam mali gledao animiranu seriju, je jedino bio probuđen kada sam godinama kasnije igrao Arkham Asylum. Igrani filmovi o Batman-u me nikada nisu impresionirali. Iako mi se donekle za neke stvari dopao Nolan-ov, najgore je bilo kako ga igra Bale.

Neću da pričam spoiler na priču, uglavnom je dobra.
Hvaljen je inače kao jedan od najboljih od Batman-u i mislim da jeste. Ne bih sad da krenem da preterujem. Jedina ozbiljma mana mi je što nema Blu-ray verzije, što je stvarno šteta.
 
I meni je dobar white house down, kao i Olympus kao i sve na takav fazon. Akcija brale udri i resetaj.
 
I evo morao sam da pustim špicu od serije. Od kada je nisam čuo i video, a i dalje je znam tačno kako ide. Evo i ja jednom da budem napaljeni klinac. :D
 
The Enemy [2013] - ghit , s mesto g. Spor, isprazan, nerazradjen, sa dva pauka.. :)
Moglo je to mnogo bolje. - 4.5/10
 
Sad cu da vidim valja li cemu, trailer me je odbio. Mozda sam se prevario.

Pazi ako slusas DM-a onda ti se nece svideti, tj hejtujes radi hejta samo da se hejtuje i hejtuje, jer bez hejta ne moze da se hejtuje.


Klasicni akcioni americki film. Opustis se i gledas.
 
Robokapa bolje da nisam gledao, pomen na njega me uvek asocirao na detinjstvo a ovaj film je ispod proseka. Ne znam, mozda sam ocekivao previse.
 
Krenuo da gledam WHD, ma nema sanse, bar ne veceras.. posle 10 min sam prekinuo. Tesko da cu se opet nakaniti.

Al zato odgledah machete kills, pravi film za odmaranje mozga, dobar trash.
 
WHD

2.5/10

Untitled.png

Ovo je najveca misterija. Kako su uspeli da opravdaju toliki novac ? Gde ode ? Na sta ? Pranje para, mozda ?

Film je djubre. Mada, glumci rade svoj posao korektno. Ona malena je totalno antipaticna, treba je skloniti, nije joj mesto u Holivudu.
 
Odgledao upravo "Her"

http://www.imdb.com/title/tt1798709/

Ne znam sta bih rekao o filmu, mada sam ga ja posmatrao drugacije i "nju" kao pravu osobu. Drama i romantika, tragedija. Pitam se da li ce nas ovo cekati u buducnosti s obzirom koliko su se ljudi otudjili. Mada ovako nesto se desava i u RL-u.

Ocena 9/10
 
Pazi ako slusas DM-a onda ti se nece svideti, tj hejtujes radi hejta samo da se hejtuje i hejtuje, jer bez hejta ne moze da se hejtuje.


Klasicni akcioni americki film. Opustis se i gledas.

Ej, ej. Šta me svi prozivate za hejtera? Kad u akcionom filmu je akcija dosadna, nema šta da se priča. Nije kao da ne gledam akcione filmove. Iako volim Die Hard, moram da kažem da peti deo je dno dna. Đubre koje ne može ni da se gleda.

A White House Down pati od loše glume, scenarija, koreografije. I kao što napomene iznad mene, gde su čoveče potrošili 150 mil.$??!
 
^ Slozio bi se sa tim da Dark zna nekada bas da hejtuje neki film, ali danas cu da stanem na njegovu stranu film WHD - recimo ocena 2.2/10

Odgledao sam takodje Bred Pita ovaj noviji sa "zombies" zaboravih kako se zove.. Pa najjaca scena u filmu je deo kada oni idu na biciklama da pobegnu od zombija (posto se oni bude na zvuk) a jel bicikle skripe ae cao ;) da su to bar malo podmazali.. a jos jace zena ga zove na mobilni a on naravno nije ugasio zvuk i massa zombija krene.. al ovako ostatak filma bas i nije nesto. Ocena 5.2/10
 
Pogledao Labor Day (2013).

Očekivao više od filma; na početku se činilo da ima potencijala ali sve što više teče film pojavljuju se neke bezvezne situacije, kao da je ponestalo ideja. Ubacuju neke radnje da na silu naprave zanimljivu dramu.
Od mene ocjena jedva 4/10.
 
"Runner Runner" zali boze provedenih sat vremena pre nego sto sam prekinuo gledanje filma. 0/10 (neocenjen jer ga ne odgledah do kraja).
 
Poslednja izmena:
Odgledao upravo "Her"

http://www.imdb.com/title/tt1798709/

Ne znam sta bih rekao o filmu, mada sam ga ja posmatrao drugacije i "nju" kao pravu osobu. Drama i romantika, tragedija. Pitam se da li ce nas ovo cekati u buducnosti s obzirom koliko su se ljudi otudjili. Mada ovako nesto se desava i u RL-u.

Ocena 9/10
Slažem se sa ocenom. Film je odlična analiza humanizma i pozadinsko doticanje procesa AI evolucije i dostizanja momenta tehnološkog singulariteta.
Fascinantno je to što u ovom filmu zapravo mogu nešto interesantno da nađu i ljubitelji SF-a, ali i oni koje on apsolutno ne zanima.

Osim toga, odgledah još dva filma u poslednje vreme:
Crazy, Stupid, Love. (2011), ne znam kako sam ga do sada propustio, sjajan! 9/10.
Snowpiercer (2013), vrlo apsurdan osnovni zaplet, ali vrlo zanimljiv rasplet, ako se prihvate osnovne premise. Jakih 7/10.
 
odgledao need for speed 7.5/10

fantastican zvuk!!!!

atomski zdesna 7/10

vredi pogledati i dobro se nasmejati i nesto nauciti

sada se ceka nonstop i godzilla ;)
 
The Hunt (2012)

Fenomenalan film. Jako realan i tezak.
Jedan od onih koji kod gledalaca pokrecu zelju za diskusijom. Kraj filma takodje izuzetan.

Od mene bez ikakve dileme:

8.5/10

MV5BMTg2NDg3ODg4NF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzk3NTc3Nw@@._V1_SY317_CR4,0,214,317_AL_.jpg
 
Poslednja izmena:
Moram da ogledam The Hunt mnogo dugo mi stoji na listi. I toliko ga je ljudi nahvalilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno