Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vise nas, meni je ok, drzao mi paznju do kraja mada nije remek delo, ali posto je od netflixa, moze se tako smatrati

TT over 6X
 
Oskudacija je u ponudi, pa ću mu dati šansu.
Hvala.
 
Odgledah iz znatizelje sinoc Jumanji. Deciji film.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Jesi li gledao original?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Original 5 puta bolji od nastavka.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Pošto ste spomenuli Lotr..da li zna neko ove verzije na Netflix da li su extended?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Oskudacija je u ponudi, pa ću mu dati šansu.
Hvala.

Film je (malo) manje glup i supalj od A Quiet Place sto i nije neka preporuka :d Ali je nekako zanimljiviji za gledanje.
U sustini je miks ocajnih The Happening (2008) i A Quiet Place ali je opet malo kvalitetniji. Gluma je pretezno losa ali je Sandra ok. Kraj je njesra a ubili su kakvu-takvu tenziju one scene u sumi pred sam kraj. Tiho mesto smatram uzalud potrosenim vremenom dok mi je Bird Box na granici, svakako mi bese zanimljiviji pa neka bude poklon 5/10.
 
Hunter Killer - negledljivo. Prekinuo posle 1h. Ne verujem da su mogli da snime takvo sralje.
 
Hunter Killer - negledljivo. Prekinuo posle 1h. Ne verujem da su mogli da snime takvo sralje.

A ja se kanim da ga pogledam..Kakav ti je recimo u odnosu na Bird box (ako si ga pogledao).
Meni je recimo Bird box, kako neko rece, supalj. Nikakav utisak na kraju filma.
 
nisam pogledao.
 
A ja se kanim da ga pogledam..Kakav ti je recimo u odnosu na Bird box (ako si ga pogledao).
Meni je recimo Bird box, kako neko rece, supalj. Nikakav utisak na kraju filma.

Brate samo procitaj plot na imdb. Americki kapetan spasava ruskog predsednika, kako to moze da valja?
 
Bird Box - majko moja pa šta je ovo - a quiet place samo prepakovano...
Greota glumaca...
Izgleda da niko u netflixu ne shvata da dovodjenjem bolje glumačke ekipe na film s lošom idejom proizvodi loš film.

Svaka epizoda TWD, a znate koliki je shit, je filmčina za ovo.
 
Poslednja izmena:
Bird Box - majko moja pa šta je ovo - a quiet place samo prepakovano...
Greota glumaca...
Izgleda da niko u netflixu ne shvata da dovodjenjem bolje glumačke ekipe na film s lošom idejom proizvodi loš film.

Svaka epizoda TWD, a znate koliki je shit, je filmčina za ovo.


Ja odgledao A Quiet Place (odnosno do 3/4 i posle premotao) - bas los film, mogu da mislim koliko je Bird Box havarija...
Annihilation sam i mogao da svarim do kraja ali je mnogo monoton film (samo jedna scena za pamcenje). Onaj od Key & Peele-a tek ne smem da pustim, verujem da je to tek novi standard za lose horore...

Ne znam da li i ima nesto od filmova da je obelezilo ovu godinu odnosno vredno gledanja a proslo ispod radara? Izgleda da su se svi prebacili na guranje kesa u produkciju serija i superhero filmova...
 
Zanimljive praznicne liste (druga svakako nije bas ozbiljna i idealna). Na prvoj se nalazi veliki broj klasika koje su verovatno mnogi gledali.
https://editorial.rottentomatoes.com/guide/best-christmas-movies/
https://editorial.rottentomatoes.com/guide/25-christmas-horror-movies-ranked-worst-to-best/

Sa drugog linka nedavno odgledah #1 - Rare Exports: A Christmas Tale (2010)
6/10, samo zato sto volim takve filmove, posebno skandinavske, inace nije bas za opstu preporuku.
S obzirom na pricu mislim da je morao da bude jos mracniji i brutalniji, gluma je pretezno losa a i onaj klinac me je nekako nervirao, smarac u rangu Davida sa Petlovog Brda, cak malo i lici na njega :d
Trollhunter (2010) mi je ipak bolji film.
A ove sam gledao pre 2-3 godine:
Krampus (2015)
Jaca 6 nego za prethodni (film je originalniji, dinamicniji i mracniji a i gluma je bolja).

Dead End (2003)
Moze da se gleda mada nije za svakoga, ima ret. scena, gluma je povremeno prilicno iritantna a i kraj je los. Predvidiv film ali ga zato mracna, mucna atmosfera ''vadi'' iznad proseka.

Better Watch Out (2016)
Originalan i surov crnjak.

@ Yojinbo

Meni je Bird Box bio zanimljiviji za gledanje iako je samo malo manje glup i supalj od veoma loseg tihog mesta..
 
Poslednja izmena:
Ja odgledao A Quiet Place (odnosno do 3/4 i posle premotao) - bas los film, mogu da mislim koliko je Bird Box havarija...
Annihilation sam i mogao da svarim do kraja ali je mnogo monoton film (samo jedna scena za pamcenje). Onaj od Key & Peele-a tek ne smem da pustim, verujem da je to tek novi standard za lose horore...

Ne znam da li i ima nesto od filmova da je obelezilo ovu godinu odnosno vredno gledanja a proslo ispod radara? Izgleda da su se svi prebacili na guranje kesa u produkciju serija i superhero filmova...

A house that Jack built je lud i zanimljiv, ne mogu da kažem i dobar :)
 
^videh da ste preporucili, stavicu ga na listu...

U stvari, sam sebi da odgovorim: Mandy (nije za svakog) i Bad times at El Royale, kao i naravno Upgrade... :)

Danas uzeo i onaj novi od brace Coen (Ballad of Buster Scruggs), stao na pola i obrisao, nije mi legao...

+edit

kada smo vec kod preporuka - ima li sta od gritty vestern filmova da je izaslo u skorije vreme?
 
Poslednja izmena:
Jesi li gledao original?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nisam.Kako se zove,ciji je film,Japanski mozda?


Odgledah Venoma i Mission Imposible 2018.Dobri oba.Venom bi dao 6,8 a ovom 6,3.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel niko od vas ne voli Foresta (Forrest Gump) ?! :zgran:
 
Bird Box - majko moja pa šta je ovo - a quiet place samo prepakovano...
Greota glumaca...
Izgleda da niko u netflixu ne shvata da dovodjenjem bolje glumačke ekipe na film s lošom idejom proizvodi loš film.

Svaka epizoda TWD, a znate koliki je shit, je filmčina za ovo.
Ali je politicki korektan, ima afroamerikanca u glavnoj ulozi :d
 
Добар филм Bed Times at el royal.
Баш личи на Квентина.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno