Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledao sam samo jednom 60fps 3d, najnovijeg Hobita. Jako čudno je to delovalo, prosto odvraća pažnju od priče... Barem meni.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Da se nadovezem - ne znam jel 48 ili 60 ali je tematika filma totalni promašaj za ovu tehnologiju. Meni taj highFPS odaje utisak realnosti, onako, dokumentarni šmek i mislim da bi savršeno legao za neki ratni film, tipa 2. svetski rat i tako to. Cak ne znam ni da li bi bilo ok za akcione filmove... Mozda za nekog novog Bonda, da, za starije recimo sumnjam... Pokušavam da zamislim Fast & Furious i ne ide mi.

Ovako, sa zmajevima, orcima, hobitima... Imao sam trip da gledam RTSovu ekranizaciju Hobita samo nisu imali budžet za bolje kamere :d

Mada mi.

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kao što vidiš tehnologija se baš "primila" :D. Najbolje je što su se tada neki bioskopi ovde takmičili ko će pre nabaviti HFS projektor. Naravno da mogu da ga koriste i za normalne filmove, ali opet bezvezan trošak.

Btw ja sam zaspao od dosade gledajući prvi deo, a ove ostale nisam ni pokušavao. Svi vole LOTR i Hobite a meni to nešto najdosadnije što sam ikad gledao.
 
Ja bas nastavio Leftoverse posle 2 odgledane Carbona i 1ep u 2 sezoni mi je odlicna. Ima serija nesto specificno sto mami da samo nastavis da gledas.
 
Ne vole bas svi, evo ni ja ne gledam LOTR/Hobite :) ...ali nesto najdosadnije sto sam ikad gledao je Leftovers serija i Interstellar ;)

Uuuuuu dobar burn, ali složiću se sa tobom, Leftovers je turbo dosadan prve 2-3 epizode, pilot je užasan. Nakon toga je mnogo mnogo dobro.

Da ne bude baš skroz off, naletim na Spanglish film http://www.imdb.com/title/tt0371246/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk na Netflix-u, možda sam ga ranije negde na TV-u na pola uhvatio ... ali nebitno jer film nije ništa posebno, ono što me je zadržalo je Paz Vega ... mamma mia. Nema eksplicitno ništa u filmu, ali kako je lepa ta glumica, melem za oči.
 
Crooked House Solidan film, mada ja volim Agatha Christie's pa nisam bas nesto objektivan :) taman je leglo dok ne dodje Blu-ray Murder on the Orient Express (2017)
 
Deadpool (2016)

Talas superherojskih filmova me uglavnom promasio, poslednje sto sam gledao je bio Winter Soldier, koji mi je bio sasvim ok, ali ipak mslim da to nisu filmovi za mene.
Ili sam mislio.
Deadpool mi je legao kao kec na desetku, muzika, humor, gluma, akcija, sve thumbs up :) Nisam siguran koji mu je PEGI dodeljen ili kako se to vec zove za filmove, ali ovo definitivno nije deciji film, bar po mojim shvatanjima.

U svakom slucaju velika preporuka za ovaj paket digitalne zabave.
Od mene ima jaku cetvorku, 4/5.
 
Poslednja izmena:
Uuuuuu dobar burn, ali složiću se sa tobom, Leftovers je turbo dosadan prve 2-3 epizode, pilot je užasan. Nakon toga je mnogo mnogo dobro.

Da ne bude baš skroz off, naletim na Spanglish film http://www.imdb.com/title/tt0371246/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk na Netflix-u, možda sam ga ranije negde na TV-u na pola uhvatio ... ali nebitno jer film nije ništa posebno, ono što me je zadržalo je Paz Vega ... mamma mia. Nema eksplicitno ništa u filmu, ali kako je lepa ta glumica, melem za oči.

Ako ti se taj svideo u ovome ćeš tek uživati za sve pare.
 
Arrival, još kad mi neko kaže da ga je interstellar smorio a da je Marsovac pun nelogičnosti, šta onda reći za ovaj Sci-fi!?
Ocene bez.
 
U poslednje dve godine nema nista da se odgleda sto moze da mi drzi paznju i da uzivam u filmu i u vecini filmova koje krenem da gledam zaspim posle 15 minuta.

Mogu jedino da preporucim The Intern iz 2015-te godine. Dobar i opustajuci film.

Odgledao Braven. Sve to je moglo mnogo bolje. Ocekivao sam mnogo vise akcije i zapleta.

Odgledao novog Thora... Smejurija. Deo na kraju kad krene da ih slaze redom i uvodna muzika u to pa to nema ni u jednoj igrici. Pravljeno za uzrast moje bebe od 6 meseci.

A najvecu glupost koju sam odgledao je King Arthur: Legend of the Sword..... Ovde bih - dao da moze.
 
Kakvi su filmovi izlazili 90ih...Svake godine odlican film.Sad jedan takav ne mogu da naprave za nekoliko godina.Kako je moguce da su toliko presusile ideje za dobar film?Ali se zato superherojski filmovi stancaju svake godine po par komada i sto je najgore,gledani su,i uzimaju brdo para.
 
Justic League (2017) - ...

Auuu ljudi moji. Volim ja Betmena, Wonder Woman mi je bio prosek... Ostalo nisam gledao, ni filmove ni serije.
Ali ovo je dno dna po meni, po nekom danasnjem standardu da se onakav film izbaci... Nisam ni odgledao do kraja. Posto sam pretpostavio da ce biti isto kao sa Batman vs Superman filmom. Posle 10 dana zaboravio o cemu je film, i dan danas nemogu da se setim radnje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Beyond Skyline 2017
http://www.imdb.com/title/tt1724970/

Ijaooo, majko moja. Efekti cak i nisu toliko losi, ali sam film je tako jadan, tako plitak (cak i za moje minimalne prohteve :)) da je to bas porazavajuce. Stigoh do sat vremena gledanja i prekinuo. Mogao sam da izdrzim do kraja, ali mi je bilo toliko sve jedno da li cu da gledam ili ne, da sam odlucio da prekinem :D
 
Adidas vs Puma


Dobar film moze da se pohleda. Na trenutke odlican ali ima dosta supljina

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Gledao neko Netflixov "War Machine"? (sa Bred Pitom) Po trejleru deluje (zbog par interesantnih/smesnih citata) kao ok satira/parodija


"We're gonna liberate the sh*t out of you" :d
 
Poslednja izmena:
The Meyerowitz Stories - upecah se na glumačku postavu samo zarad tipa komedije koji mi je najmanje dopadljiv - somnabulno trtljanje bez prestanka i smisla. Ono, kad svakojake misli nađu put do pogrešne rupe... možda se nekome ovo i sviđa, subjektivno 3/10

Sweet Virginia - meh film za ubijanje vremena.
 
Gledao neko Netflixov "War Machine"? (sa Bred Pitom) Po trejleru deluje (zbog par interesantnih/smesnih citata) kao ok satira/parodija


"We're gonna liberate the sh*t out of you" :d
Trejler deluje ok, skida se. Hvala :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Gledao neko Netflixov "War Machine"? (sa Bred Pitom) Po trejleru deluje (zbog par interesantnih/smesnih citata) kao ok satira/parodija


"We're gonna liberate the sh*t out of you" :d

Gledah ja. NIšta posebno. Nećeš ništa propustiti ni ako ne pogledaš. Ima poneka smešna scena, uglavnom se radi o generalu i njegovom timu, kao i o dobijanju rata na neki drugi način[koliko se sećam radnje] Od mene 6/10.

Wonder http://www.imdb.com/title/tt2543472/?ref_=nv_sr_1 8/10 veoma dobar film o odnosima u društvu.

Last Flag Flying http://www.imdb.com/title/tt6018306/?ref_=nv_sr_1 7/10 Trojica veterana se ponovo okupljaju i kreće priča.
 
Dunkirk http://www.imdb.com/title/tt5013056/ - volim da pogledam dobar film gde nemam pojma ko su glumci, mogu komotno da kazem da je ovo najbolje iz 2017 godine sto sam pogledao do sad, prica nema neku ogromnu dubinu ali drzi paznju do kraja, nema neke cringe elemente kao vecina filmova danas
 
Ne znas za Tom hardy-a i Cillian Murphy-a?


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno