Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Better watch out

Gledao nije loše. Pogledao sam i na preporuku

Little Miss Sunshine - dobra
Saving Grace - spremno da se gleda
Waking Ned Devine - isto
Happiness (1998) - još čeka :)

Hvala na preporukama
 
Don't Breathe iznenadjujuce dobar film.
Predvidljiv ali opet dobar.

Sent from my SM-T561 using Tapatalk
 
+1 za Dont Breathe.A zatim sam odgledao It follows.Hocu nazad svojih 90-ak minuta.U skorije vreme gori film nisam odgledao.
 
Slažem se za It Follows mada njega treba posmatrati kao komediju o liku
koji je zaglavljen u friendzoni,zaljubljen u najbolju drugaricu koja se hefta sa svima osim sa njim. Na kraju ipak uspeva i on da je kresne ali navuče triper ili HIV

Kada tako posmateaš film ispadne i zabavan.

Ali da je horor definitivno nije

Beyond Genius Lies Insanity
 
Le sens de la fête (2017) - opušten, lep, realan, smešan, ne toliko dobar kao Intouchables (isti autor), ali svakako preporuka za odgledati. Od mene 8/10.

Može li preporuka za neki film o 9/11 iz ugla vatrogasca/policajca?
 
Meni je taj Don't Breathe jedan od oniih filmova koje od muke gasim na pola, dok mi je It Follows za nijansu bio zanimljiviji, ali je bar imao sve one sporedne stvari što pravi horor treba da ima.
 
Meni je taj Don't Breathe jedan od oniih filmova koje od muke gasim na pola, dok mi je It Follows za nijansu bio zanimljiviji, ali je bar imao sve one sporedne stvari što pravi horor treba da ima.
Potpisujem..citam i ono nevera..gluplji horor od dont breathe ne gledah..bas mi je zesce smor..od pola filma na FF ga odgledao

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Kralju! :d ne sećam se da je bio loš, mada onaj film može i bez titla da se gleda :) Pogledaću baš Taxidermiu.
 
Sta znam, meni je Dont Breathe bio skroz kul...dok me je It follows ubio u pojam koliko je dosadan, a kazu da je jedan od najboljih horora u poslednjih 15 godina....dobar je i Hush... :)
 
Meni je taj Don't Breathe jedan od oniih filmova koje od muke gasim na pola, dok mi je It Follows za nijansu bio zanimljiviji, ali je bar imao sve one sporedne stvari što pravi horor treba da ima.

Slazem se samo sto ja ipak odgledam vecinu takvih filmova, naravno ako nisu bas ocajni.
Don't Breathe svrstavam u grupu filmova koji zestoko iritiraju, na raznim poljima (nesto slicno kao i La migliore offerta, kad vidim da mu neki daju 9/10 i 10/10 ne bude mi dobro za tih nekoliko sekundi citanja :d, tu moze da se svrsta i The Invitation) ali najcesce mogu da ih gledam do kraja, nisam bas toliki hejter i mogu da tolerisem neke instant polu-krseve.

Hush (2016) mi je bolje leg'o od Don't Breathe, kakva-takva tenzija je prisutna, realisticnija i uopste sam film daleko manje nervira kao celina.

Kad smo vec kod crnjaka, pored Better Watch Out (ok film, dovoljno originalan i surov) tu je i The Babysitter koji je losiji ali je opet gledljiv, posebno ako se prihvati kao crnjak-zaebancija sto i jeste. Tu jos moze da se provuce i Tucker and Dale vs Evil

A ovaj je bolji i originalniji od svih nabrojanih What We Do in the Shadows mada nije za neko odusevljenje ali svakako vredi gledati.
Isto vazi i za Cockneys vs Zombies (2012) dok je Wyrmwood: Road of the Dead iznad svih ocekivanja, posebno kada se znaju podaci o budzetu i kako je sniman :)

Deathgasm je mracniji od svih koje sam pomenuo al' i on ispade dobro zezanje.

Mayhem (2017) sam se jedva nakanio da gledam ali ispade iznenadjujuce dobar, ocekivao sam djubre.
Nisam imao pojma da je sniman u SRB/BG (tu su Senicarka i jos neke sa zapazenim ulogama :d, na kraju videh neke ljude iz produkcije koje poznajem odavno pa sam daljim guglanjem saznao da je sniman u srb)
Kazu da podseca na The Belko Experiment koji nisam gledao ali nema veze, ok je.

E sad, jedna bljuvotina: Swiss Army Man
Kao sto vec napisah, uopste nemam problem sa instant/trash/crnjak zaebancijama od filmova (cak i volim da ih gledam) ali ovo je bas lose, ispod svih ocekivanja i ne znam sta bi me nateralo da ponovo gubim vreme na takvu glupost. Jasno mi je sta su pokusali i takva ideja mi uopste ne smeta, cak sam ocekivao dosta dobru crnu-zabavu ali film je jednostavno
potpuni promasaj, ima nekoliko ok elemenata ali je generalno prazan i prepun ocajnog fart ''humora'' od kog bi se izbedacio i Seth Rogen.

Npr. Nina Forever (2015) je bolji primer crnjaka, nema tu klasicne komedije ali zato ima crnog humora i morbidnosti servirane na britanski nacin :)
Nina je vrhunski trol :d
Najkraci i najbolji komentar o filmu, sa RT: A diabolically effective anti-date movie.
 
Poslednja izmena:
@have.stoned

Nisam neki hejter, ali za neke filmove, jednostavno mi godine ne daju da gledam svakakve gluposti kao što je taj The Invitation na primer, koji mi je bezobrazno loš. Tako da ne gledam sve što izađe od horora, čak šta više ne gledam ih više uopšte. Čekam tu i tamo neki uteftereni naslov... Jedino ovi crnjaci što si pomenuo dolaze u obzir.
 
apropo crnih komedija, ovo nije bas bas crna komedija, al je totalna ******stina i ludilo i meni se nekako svideo iako ima prosek ocenu... verujem da se nekim ljudima bas nece svideti, tako da nemoj da me neko pljuje ako mu se ne svidi, lepo sam upozorio :)
The Little Hours
 
Odgledajte Freddy Got Fingered.Remek delo[emoji3] Inace,veceras se podsecam pravog masterpiece-a:Alien.
 
@have.stoned :)

Swiss army man je nešto naj(dodajte svoj hejt) pored srbskog filma, da sam ikad video da postoji.
 
She's Out Of My League

Za opuštanje i odmaranje mozga odlično legne[emoji3]

Beyond Genius Lies Insanity
 
Evo sad na Fox Movies bolno za gledanje ne zbog filma nemam pojma ni sta je ovo neki Snow Dogs nego onaj remaster 60fps. Ili sta god vec bas je cudno za gledati. Gluma deluje cudno do bola. Mozda bih na 12 fps i ja znao da glumim [emoji23]
 
Na Foxu kad puste te 60fps remastere, sve me glava boli. Kao da je sve blago ubrzano.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedino za sta moze da valja 60 fps-a su igre(ko voli).Ja licno i igre ne mogu u 60 fps,jer mi je nekako ubrzano i neprirodno deluje.
 
Logan lucky 6.5/10
Cars 3 6/10 (klinci ocenili sa 7/10)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno