Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Security (2017) film je puno više od onoga što sam očekivao (nisam puno doduše ni očekivao), ima par akcijskih klišea, ali u suštini solidan filmić. Ben Kingsley i Antonio Banderas dobri, zanimljivo da ni sporedni likovi (anonimusi), nisi bili loši. 6/10.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Auuuuuu kvalitetno sam potrisio danasnji dan hahahaahha...

Indiana Jones 1 - 9/10
Indiana Jones 2 - 7/10
Indiana Jones 3 - 8/10

Sutra jos ostaje najnoviji Indiana Jones. Dosta za danas...
 
O kom najnovijem Indiana Jones-u pricas? Postoje samo 3 filma i neki fantasy film... ;)
 
Ne vredi da se gubi vreme na taj cetvrti deo. Forsiran nastavak, nevidjeno los..
 
Bas toliko loš? Ništa nabaviću nešto drugo...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Vala meni jeste, u tom filmu nista ne stima.
Od izbora glavnog glumca, onaj LeBaf ili kako se vec zove.. lik pojma nema, a strasno iritantan. Prica naivna, scenario pun klisea.. cgi jedan od najgorih koje sam vidjao u novijim filmovima. Mozda se nekom i svidja, ali ja msm da unistava celu fransizu.
 
Jel gledao neko Kill Switch ?



Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Da ne unesim opet link peške.

Pogledao film, kao što kolega reče nije ni loš s obzirom na budžet. Malo je sporiji, neke scene dugačke bezveze. Zanimljiva ideja, mislim da bi neka jača ekipa to bolje iznela. 5/10.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Sinoc uhvatio na Canal +,francusku komediju Alibi.com.Mislio sam da je koliko-toliko kvalitetna,ali one fore su baš za neku decu do 12g.Poprilično razocarano utrosio sat i po. 3/10 Nema samo Holivud krševe,koliko vidim danas je dobru komediju najteže naći.
 
Vala meni jeste, u tom filmu nista ne stima.
Od izbora glavnog glumca, onaj LeBaf ili kako se vec zove.. lik pojma nema, a strasno iritantan. Prica naivna, scenario pun klisea.. cgi jedan od najgorih koje sam vidjao u novijim filmovima. Mozda se nekom i svidja, ali ja msm da unistava celu fransizu.
Slažem se, jedino vredi ogledati zbog stare slave trilogije, ostalo je pfff.
Shia i meni strašno iritantan lik.
Četvrti deo ni nema priču.
Pravi primer da neke stvari ne treba nastaviti/forsirati.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Lov na zeleni dijamant, gledao sam kao mali, ali ostao mi je u sjajnom secanju.

Sa M. Daglasom? I drugi deo nije loš... Od novijih su ona dva sa Kejdzom (Nacionalno blago) gledljivi ali i mogu da se preskoče... Mozda jos Sahara...
Uglavnom filmova takvog tipa nema na tržištu i trilogija I. Jones drži titulu najboljih u žanru...iza nje možda još Mumija vredi i to je to...

Edit :
Maze Runner nije los ali ne pripada istom žanru...
 
Poslednja izmena:
Evo ga jos jedan avanturisticki iz 80-ih

King Solomon's Mines (mladjana Sharon Stone glumi)
 
The Man Who Would Be King

Ovaj nije bas u fazonu Indijane ali je dovoljno egzotican (meni sjajan film)
 
Po meni je serijal sa Majkl Daglasom mnogo bolji i smesniji od Indijana Dzons serijala.
 
Konačno i ja da odem u bioskop posle dugo vremena.

12th Man / Den 12. mann (2017)

http://www.imdb.com/title/tt3300980/

Topla preporuka za one koji vole da odgledaju i nešto manje popularno. Kratak info u spoileru:
Istinita priča o Janu Bolsrudu. Drugi svetski rat, propala akcija, i norveški saboter u borbi za opstanak u surovim uslovima severne Norveške. Dobro prenesena atmosfera, ja sam bio u grču ceo film, ima dosta teških scena.
 
Poslednja izmena:
The man from earth: holocene.
Odgledao sinoc. moze da prodje, muze prvi deo. 6/10.
Donirao sam 3e, više zbog prvog dela i zelje da nesto naprave više od ovog.
Sešću da gledam prvi opet ovih dana. On ima 10/10 od mene i dalje...


Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Što se tiče avanturističkih filmova ima ih nekoliko i sa Džeki Čenom.

Npr: Božji oklop 1 i 2.
 
^ o da, zaboravih skroz. Mogu da se odgledaju ali nisu bas na nivou Indijane, Romancing the stone i The Mummy... Cini mi se da je najbolji deo onaj u kome jure zlato nacista? (2. deo ako se ne varam)

Prvi je bese sniman u Dubrovniku 80tih?
 
Logan - odličan. Odlično stavljena tačka na Wolverine trilogiju. Desetka od mene.

mogu zamisliti moj kez koji je nastao kad je uzeo zeleni lek i počeo da juri po šumi :D



Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
^ o da, zaboravih skroz. Mogu da se odgledaju ali nisu bas na nivou Indijane, Romancing the stone i The Mummy... Cini mi se da je najbolji deo onaj u kome jure zlato nacista? (2. deo ako se ne varam)

Prvi je bese sniman u Dubrovniku 80tih?

Da, drugi deo je sa zlatom. A ovo za Dubrovnik je moguće. Možda @Baha zna. Pomenuo mi je da je neki film sniman blizu njega. Zaboravio sam koji. Možda su u pitanju Kelijevi heroji ili 12 žigosanih. I buraz mi je rekao da je neki film sniman tada u okolini Zagreba.
 
The man from earth: holocene.
Odgledao sinoc. moze da prodje, muze prvi deo. 6/10.
Donirao sam 3e, više zbog prvog dela i zelje da nesto naprave više od ovog.
Sešću da gledam prvi opet ovih dana. On ima 10/10 od mene i dalje...


Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Da ne kucam isti komentar. Dobra ideja, dobra jeftina realizacija (nov koncept, kao što kaže režiser). Po uvođenju u priču me podseća na SW7, što znači da će biti još delova, a kako će to ispasti, videćemo. Glavni glumac ima harizmu, što je bitno, nije mu mala uloga :)
Definitivno osveženje u moru površnih filmova.

(nisam ni vernik ni ateista, neopredeljen)

scena na stolici je remake Hristovog raspeća. Dečko koji ga ubada pokazuje koliko je opasno kad se uzdrma nečija vera, vrlo lako je dobiti FANATIKA
 
Poslednja izmena:
Posle duzeg vremena vezao sambdva solidna filma koja nisu bila cisto gubljenje vrema i smaranje u iscekivanju da se film zavrsi.
http://m.imdb.com/title/tt1615160/?ref=m_nv_sr_1

http://m.imdb.com/title/tt5519340/?ref=m_nv_sr_1

Narocito mi se svideo ovaj prvi sa neunistivim Dzeki Cenom. Film ima neku pricu, nista spektakularno ali eto film drzi paznju, uz solidnu glumu Brosnana i Cena. Mozda mi je bilo zanimljivo gledati Cena u ovakvom filmu koji nije akciona komedija vec triler sa elementima drame. Drugi film je klasicna scifi Vil Smit akcija. Nabacali su svasta i svakojakih likova u film, Vilenjaci, Orci itd, ali za razliku od mora smeca tipa betmen vs supermen i liga dzentlmena ovaj film i nije toliko los. Tacno je Smit glumac kojem najbolje leze ovakav zanr, imao je on par ozbiljnijih uloga, ds neko ne pomisli da smatram ds je ogranicen kao daska sto se glume tice, ali mu definitivno najbooje leze ovakvi filmovi. Za razliku od mora slicnih filmova u ovom likovi nisu toliko lose odradjeni, mozds su potrefili i sa izborom glumaca sta znam, ali me film uopste nije smorio, sve u svemu preporuka od mene za ubijanje vremena. Od mene 6.5 za prvi i 6 za drugi.
 
^ Armour of God 1 je to onda - mislim da se to javlja kao manastir neke sekte i siguran sam da ima delova Dubrovnika.

Operation Condor (Armour of God 2, gde jure za nazi zlatom u pustinji) je po meni bolji od keca, dosta veci budzet i generalno zabavan film.
 
Poslednja izmena:
Neki dobar sifi za preporuku?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno