Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Circle - donekle zanimljivo a svakako naivno. 5,5/10 zbog Eme i ideje.

5.5 i od mene. Ima premisa koje stoje i na koje malo ljudima treba skrenuti pažnju, ali je film slabo urađen. Bez Eme i Henksa mi ni na kraj pameti ne bi bilo da ga odgledam.

Inače film je preporuka svima koji se beskonačno lože na kvazi poslovn kulturu u raznim fensi-šmensi firmama koje nude šatro razne sadržaje i "benefite" zapošljenima... gde su druženja neformalna a zapravo obavezna. Gde srećni i nasmejani zapošljeni rintaju po 8-9 sati a onda sa kolegama ili u kompleksu provedu ostatak dana.
 
Meni je Hunt bio toliko neprijatan da sam ga na premotavanje gledao, prosto nisam imao stomak za tematiku...mnogo sam se nervirao.
 
Daaa, ali film je bukvalno gadjao u sam centar problema. Sama tema je jako osetljiva a film pokazuje da nije sve uvek tako crno belo. Generalno Skandinavci imaju bas restriktivne zakone po.pitanju zastite dece, meni je film brutalno dobar, ali sam se i s nervirao hahaahha,
 
Ovde u mom okruženju se desio sličan slučaj pre par godina. Asocijacija na Jagten film.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja bih ga bar jednom nedeljno pustao na nacionalnom servisu.
 
Odgledao opet Prometheus sinoc nakon nekoliko godina.
Meni izuzetan Sci-fi i jedan od najboljih u poslednjoj deceniji.
8.2/10
 
5.5 i od mene. Ima premisa koje stoje i na koje malo ljudima treba skrenuti pažnju, ali je film slabo urađen. Bez Eme i Henksa mi ni na kraj pameti ne bi bilo da ga odgledam.

Inače film je preporuka svima koji se beskonačno lože na kvazi poslovn kulturu u raznim fensi-šmensi firmama koje nude šatro razne sadržaje i "benefite" zapošljenima... gde su druženja neformalna a zapravo obavezna. Gde srećni i nasmejani zapošljeni rintaju po 8-9 sati a onda sa kolegama ili u kompleksu provedu ostatak dana.

Tužna istina... :whip: a i tih 8-9 sati je upitno... zna to da bude i 10+ :wall:
 
Ja bih ga bar jednom nedeljno pustao na nacionalnom servisu.
Jagten obrađuje temu učitelja koji je lažno optužen da je pedofil.
Film je odličan i težak, kao što je prethodno rečeno, samo ne znam za neki veliki broj sličnih slučajeva kod nas, ili se varam?
 
Mislim tačnije predpostavljam da je Miki mislio na notu kućnog vaspitanja i poznavanja svoje dece i koje sve sadržaje konzumiraju. Razumevanje načina na koji njihovi mali umovi upijaju informacije u doba razjarenog interneta i okruženja koje ga konzumira.
 
Mislim tačnije predpostavljam da je Miki mislio na notu kućnog vaspitanja i poznavanja svoje dece i koje sve sadržaje konzumiraju. Razumevanje načina na koji njihovi mali umovi upijaju informacije u doba razjarenog interneta i okruženja koje ga konzumira.

To. [emoji6]


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Mislim tačnije predpostavljam da je Miki mislio na notu kućnog vaspitanja i poznavanja svoje dece i koje sve sadržaje konzumiraju. Razumevanje načina na koji njihovi mali umovi upijaju informacije u doba razjarenog interneta i okruženja koje ga konzumira.

To. [emoji106][emoji122][emoji6]


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
The Great Gatsby (2013), ne razumijem? Jesu oni odlucili da nacisto skrnave knjigu ili sta? Nisam uspio ni da ga zavrsim koliko je uzasno lose.
 
pogledaj predstavu ako mozes u Zemun teatru Madlenianumu, Veliki Getsbi, fenomenalno... a film je sheet, slazem se

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
John Wick 2. Neo kao strašni ubica. Nije loše, ubiješ 2 sata. Obračun u sobi sa ogledalima ko Brus Li :) . 7/10
 
Odgledao opet Prometheus sinoc nakon nekoliko godina.
Meni izuzetan Sci-fi i jedan od najboljih u poslednjoj deceniji.
8.2/10
Pogledaj ga opet i skontaćeš da je film njesra što se tiče mnogo stvari. Alien Covenant je za 2 klase bolji.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Tako je bre, objasni mu, koji je on faktor na forumu pa da ima svoje misljenje!?!? Ubedi ga da nema pojma i da je film krs zivi, samo jako!!
 
Meni Prometeus za dve klase iznad Covenant-a.
Inače odgledao juče WW,promašaj na žalost. Odgledao ga u prekidima koliko me je smorio.
Zadnja borba izmedju Aresa i WW teško razočarenje

Sledeći naslov od koga očekujem da liči na nešto je Snyderov Justice League. Daleko je novembar...


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Meni nije los, ali je moglo bolje, apsolutno se slazem sa spoilerom.
 
Dunkirk - dopao mi se, inače ne volim ratne filmove i uredno ih izbegavam.

Kombinacija Nolan-Hans i dobra glumačka ekipa su sve što ovaj film ima :). Šalu na stranu, osnovac bi za lektiru teško mogao da prepriča radnju na više od jedne A5 stranice.

Muzička podloga (nema prave muzike i numera) je odlična i neverovatno doprinosi drami koja se dešava na velikom platnu. Snimano je za Imax, jednostavno vapi za velikom površinom.

Mene je film dirnuo.

E sad što se tiče toga da likovi nisu razrađeni, da im nije data pozadina i slično, mislim da je to upravo faktor koji je doprineo da film razvije emociju kod pojedinca koji ga gleda. Mnogo mi je lakše da se identifikujem sa nekim bezimenim random likom, kakav bi i ja bio u toj situaciji. Oni nisu ni heroji, ni svemoćno or whatever,
samo pokušavaju da se snađu i izvuku živu glavu. Režiserski je maestralno odrađen. Nešto što mis e nije dopalo i što mi je film činilo jeftinim su kadrovi odozgo na molu sa vojnicima... gde su statisti poređani pa se saginju i ustaju, jednostavno mi to deluje veštački, u realnosti haos je momentalan kad štuke zatutnje.

Od mene jaka 8ica... za 9 i 10 svarno nema osnove.
 
Pogledaj ga opet i skontaćeš da je film njesra što se tiče mnogo stvari. Alien Covenant je za 2 klase bolji.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Prometheus je sve samo ne njesra ako nista drugo zbog fantasticne glume Michael Fassbendera i Charlize Theron. ;) Alien Covenant mi nije nista posebno. Doduse, ja sam ljubitelj Predatora. Uglavnom, ukusi se razlkuju ali tesko, jako tesko da je Prometheus njesra ali dobro. Ja postujem tudja misljenja.

Sent from mTalk.
 
Odgledao novog Spajdija sa društvom pre neki dan.. Verovatno najuspelija iteracija ili reboot (hvala bogu pa nije opet origin story) ... Ubacili su više komičnih delova tako da je ceo film više u pravcu Guardians of the Galaxy ili Ant-Man nego "ozbiljnijih" Logan ili možda Captain Murica...

Vredi ogledati, opravdava cenu karte ali nije ništa "wow",kao što je recimo bio Logan i prvi deo Guardians... Kao dobra zabava za jedno veče od mene 7/10

+edit :
Pokušao da gledam WW - ispremotavao sam ga koliko je skart.. Očigledno ništa od DC univerzuma koji će moći da parira Marvelu.. Ne preporučujem
A ovaj novi Alien... Žali bože vremena i Ridlijevog onanisanja na Fasbenderovog lika... Kao da je za njega ceo film napisao... Prometheus je bolji mada I on je bio loš... Ovo je tek smeće od filma
 
Poslednja izmena:
Dunkirk - dopao mi se, inače ne volim ratne filmove i uredno ih izbegavam.

Kombinacija Nolan-Hans i dobra glumačka ekipa su sve što ovaj film ima :). Šalu na stranu, osnovac bi za lektiru teško mogao da prepriča radnju na više od jedne A5 stranice.

Muzička podloga (nema prave muzike i numera) je odlična i neverovatno doprinosi drami koja se dešava na velikom platnu. Snimano je za Imax, jednostavno vapi za velikom površinom.

Mene je film dirnuo.

E sad što se tiče toga da likovi nisu razrađeni, da im nije data pozadina i slično, mislim da je to upravo faktor koji je doprineo da film razvije emociju kod pojedinca koji ga gleda. Mnogo mi je lakše da se identifikujem sa nekim bezimenim random likom, kakav bi i ja bio u toj situaciji. Oni nisu ni heroji, ni svemoćno or whatever,
samo pokušavaju da se snađu i izvuku živu glavu. Režiserski je maestralno odrađen. Nešto što mis e nije dopalo i što mi je film činilo jeftinim su kadrovi odozgo na molu sa vojnicima... gde su statisti poređani pa se saginju i ustaju, jednostavno mi to deluje veštački, u realnosti haos je momentalan kad štuke zatutnje.

Od mene jaka 8ica... za 9 i 10 svarno nema osnove.

Ovo nije prvi put da sam pročitao da je film prosek :trust: sutra sam planirao da odem do bioskopa da ga pogledam, ali sada već više nisam siguran da li vredi tih para ili da prosto sačekam neki BR rip :S:
 
Ovo nije prvi put da sam pročitao da je film prosek :trust: sutra sam planirao da odem do bioskopa da ga pogledam, ali sada već više nisam siguran da li vredi tih para ili da prosto sačekam neki BR rip :S:

Vikend cene svakako nije vredan, mada meni tih novaca vredi jedino terminator 2 :D. Šalu na stanu, sačekaš utorak i onda je to već ok priča.
 
Nek naprave jos jedan Spajdi film u stilu Homecoming-a,i onda treci deo u stilu Logana,sa starijim Spajdijem i Tobijem Megvajerom da pokida.Inace,Logan me odusevio.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno