Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Murder by death - not funny, can't recommend
 
Escape Plan - 7/10. Kad spojimo Terminatora i Ramba dobijemo ovaj film. :D Salim se loma, super film za ubijanje slobodnog vremena i pustanja mozga na otavu. Recommendation. :p
 
The Amazing Spiderman 2 - impresivan film. Dao bih mu 9/10 samo zbog toga što ipak nemam 12-13 godina, a ima detinjastih fora koje kod mene ne pale. Na sreću nema ih puno. Obavezno gledajte 3D verziju, ko bude išao u "kino", jer je apsolutni eye candy. "Dubina" je perverzno dobra, i ovo je jedan od retkih odlično urađenih 3D filmova. Priča je takođe odlična. Electro mi je pozitivno iznenađenje, mislio sam da će biti glup negativac. Međutim mogli su ga i malo više iskoristiti u filmu. Po jačini je glavni negativac, ali je kao lik u filmu prilično "bačen" u ćošak.
 
Poslednja izmena:
Machete Kills -

Machete_Kills.jpg


Vau! :D znaci, nisam imao ama bas nista da gledam (volim da gledam film dok klopam) i jutros za dorucak, dok sam spremio stavim Machete kills da se skine ...

Film je jednostavno fenomenalan! Odma videh na netu brdo hejta za Machette 2, kako se ljudima ne svidja i sta sve ne. Rodriguez-ov humor izgleda treba razumeti, ili imati afiniteta ka tome. Ja sam se bukvalno valjao od smeha ceo film, razisljajuci koliko je ovim glumcima bilo zabavno da ovo snimaju. Danny Trejo je strasna faca, a svi ostali su doprineli humoru. Najjace mi je kad sam sebe citira :D

Machete dont smoke
Machete dont tweet
No one knows Machete
Machete dont sing

hahaha kralj :d


ribe u filmu, ekskluzivne

Amber Heard - meni jedna od najlepsih zena na svetu.
Michelle Rodriguez - ok, bila je mega ruzna, u Machete Kills je prelepa, i zgodna. what ?
Sofia Vergara - klasicna opajdara, tacno znam taj tip osobe, drekavica. Meni inace nije nesto hot
Alex Vega - mislim da nije rekla 1 rec u filmu
Jessica Alba - valjda nije htela da radi film, ima je samo na pocetku. slatka kao uvek
Lady Gaga - kakav fail od zene. Iza njene muzike ocigledno stoji studio od 3000 ljudi


sve u svemu, obavezna preporuka. Ovaj film je totalno ludilo :D

Sad tek videh novu temu o filmovima. :)
A sto se tice ovog filma svaka preporuka. Pravi predstavnik "tres" filmova. Jedva cekam nastavak u svemiru. Nek sila bude uz Machete-a. :d
 
Jel neko gledao ovog novog Hercules-a? Kakav je?
 
American Virgin - strasno dosadan i nezanimljiv. 2/10.
 
Herkules je tuzan, recimo ocena 1.5/10 bas me je razocarao maksimalno i to sve i prica i gluma i efekti.. promasaj
 
Uh... Ne znam, ja volim te anticke filmove, najvise grcku mitologiju... Sacekacu jos malo mozda mu neko da visu ocenu :D
 
Ae sacekaj ali cisto sumljam da.ce mu neko dati vise od 5 , pazi i ja volim takve stvari ali ovo je... ma pogledaj pa ces videti xD
 
Jel tu glumi onaj napucani celavi u herkulesu? Sta i ocekivati od filma kad taj lik nije glumac vec moderan sminker plus sto se napucao pa sad svi padaju na misice.
 
Ahaha ma Kellen Lutz glumi.. havarija film.. znam da treba da bude jos jedan herkules gde glumi napucani celavi sto ti kazes to ce za 2 3 meseca tek izaci.
 
Neka dobra komedija sa kvalitetnim humorom, dajte mi preporuke.
 
Ja kad god se pozelim kvalitetnog humora gledam Mucke.. Dobar film iz tog zanra se ne secam kad sam poslednji put pogledao..
Ako izuzmem Tucker and Dale vs Evil
 
Nemoj da zaboravis posetioce ;) , po meni odlican film . 9/10
 
Ja kad god se pozelim kvalitetnog humora gledam Mucke.. Dobar film iz tog zanra se ne secam kad sam poslednji put pogledao..
Ako izuzmem Tucker and Dale vs Evil

Ni ja ne mogu da setim. Zato i pitam. Dobre komedije je najteže naći.
 
ok je How to Lose Friends & Alienate People ako nisi gledao, mada ne bih bas nazvao dobrim, vise je za OK ocenu :)
isto i Yes Man mi je ok bio
 
Ne znam kakvo je vase misljenje ali Holivud je po meni prso ko lajsna. Do ,,juce'' su mogao dnevno da nadjes da odgledas pristojan film a sad izbace jedan ,,dobar'' u mesec dana i to mozda. Kao da su se prebacili na serije ali koliko mi se cini pocinje i tu kriza sa novim naslovima koji valjaju.
 
Ne znam kakvo je vase misljenje ali Holivud je po meni prso ko lajsna. Do ,,juce'' su mogao dnevno da nadjes da odgledas pristojan film a sad izbace jedan ,,dobar'' u mesec dana i to mozda. Kao da su se prebacili na serije ali koliko mi se cini pocinje i tu kriza sa novim naslovima koji valjaju.
apsolutno se slazem.. sada je sve u zaradi, pa tako i filmovi. skoro svaki trejler u bioskopu je isti, sa istim onim dosadnim zvukom za koji su provalili da "lozi" masu il sta vec.
tuga
 
Captain American: Winter Soldier
Mnogo bolji od prvog 9.5/10
 
^jel ima mozda neki solidan snimak na netu?
 
Ne znam šta je tebi pristojan snimak. Jer meni snimci nisu pristojni i uopšte vredni gledanja. Jedino rip sa zvaničnog izdanja.
 
Pa bluray rip neki tako nesto ....
 
Ne znam kakvo je vase misljenje ali Holivud je po meni prso ko lajsna. Do ,,juce'' su mogao dnevno da nadjes da odgledas pristojan film a sad izbace jedan ,,dobar'' u mesec dana i to mozda. Kao da su se prebacili na serije ali koliko mi se cini pocinje i tu kriza sa novim naslovima koji valjaju.

Holivud nije prsao ko lajsna, već se prilagođava konzumentima svojih proizvoda, a oni su, po svim istraživanjima, sve mlađi i mlađi.
Danas većinu gledalaca u bioskopima, koji su još uvek nešto što je merilo zarade, čine mlađi gledaoci, tinejdžeri i deca, pa su malo po malo i filmovi sve više prilagođeni njima, dok su nama, "starijoj" populaciji neminovno ti isti filmovi "glupi".
Plus, filmovi sve brže i brže idu sa velikog ekrana na blu-ray, pa je vreme za zaradu sve kraće i mora se igrati na sigurno, bez prava na eksperiment koji se zove kvalitetan film, već se pravi ono što će većina da prihvati.
Ja nisam ljudski film kod nas na velikom platnu pogledao ne znam od kada, sve što sam iole probrao našao sam i pogledao skidajući sa net-a - a volim da idem u bioskop.
 
hercules je cisto smece,prekinuo sam na pola filma.gluma ocaj a o efektima ne treba ni diskutovati.
elem odgledao "mama" nije los horor ,klishe ali iznenadi na kraju :) 6/10 jer i nije toliko "strasan" :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno