Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Friday, onako, nije ni loš ni dobar.

Gledao sam Oldboy drugi put, odličan film, toliko sam se uneo dok sam ga gledao, da sam zaboravio na glavni twist na kraju.
Gledajući ga, ne vidim apsolutno nijedan realan razlog zašto bi tom filmu trebao remake. Eventualno da se uradi novi, bolji CGI i to je to.
Gledaću i remake, čisto da vidim još jedno Hollywood nemamo ideje, i teško nam je da gledamo film sa titlovima...
Najviše mrzim ona njihova proseravanja gde pričaju engleski sa naglaskom, pa to kao treba da je taj jezik...
Brinulo me je za Inglorious Basterds, ali kada sam odgledao i video da se stvarno priča jezik koji treba, bilo mi je toplo oko srca. Taj film da nije tako rađen, ne bi mi se sviđao ni delić toga.
 
Pusti ti Dark-a, on ce naci uvek da zakera bilo da je serija ili film... Meni se isto svideo Now You see me.
 
Salem mi se cini kao krep, not worth watching.
 
lone survivor 8/10
out of furnace 7.5/10
homefront 4/10
captain america 6.5/10
13 sins 2/10
 
Znam, video sam ali kasno... :p Tapatalk i ja delimo krivicu, ja sto citam Poslednji odgledani... :d
Nvm, nisam hteo da spamujem kad sam vec omasio i zakasnio na edit, ali poruka stoji :)

Inace, ponovo odgledao The Man from Earth - sada malo vise obracao paznju na propuste i na to kako me nervira ona baba, ali i dalje odlican film.
 
Escape plan -

Expendables su naterali gledaoce da ubuduce sve sa stalone-svarci gledaju sa opasnom rezervom, i sa ocekivanjem total crap-a. Ali ovaj film je samo da nije los, vec je izuzetno reziran! svaki trenutak filma je napet, Stalone glumi odlicno, svarci glumi za njega nestandardnu ulogu. Svakako preporuka, film je daleko od "get to the choppa!!!" (iako zapravo ima ta scena :d )
 
Interstate 60 - neobican ali pozitivan film. 8/10 - preporuka :)
 
steta sto nema neki valjani snimak interstatea 60 :/
 
Salems'lot -1979god prisetio se klinackih dana kada smo drhtali pod cebetom gledajuci ovaj izvanredni horor.Odgledao ga sinoc kao pripremu pred novu seriju Salem.
I dalje su me najezile neke scene. (film traje tri sata). 7/10
 
Posle dugog hocu-necu odlgedao sam The Girl With The Dragon Tattoo. 9/10 od mene. Sasvim zanimljiva prica, drzao me je sva dva i po sata koliko traje. Glumci su dobri takodje. Jel moze neka preporuka za nesto slicno?
 
Ja sam samo originalnu trilogiju i gledao. Takođe još jedan film koji ne znam šta će mu remake. Sumnjam da je bolji od originala, iako je Fincher.
 
The Simpsons Movie 7/10 Nista posebno, mogle je mnogo bolje (mozda sam previse ocekivao), film za ubijanje vremena
 
Cloud Atlas (2012) - izuzetno mastovita ideja, citav film sam ocekivao realizaciju, ali realizaciju ocekivanu nisam dobio. Ako bih morao primerom da opisem film, kao kada biste otisli na Tajland, iznajmili najlepsu devojku i uvece u krevetu pred sam cin saznate da je ladyboy :D Kad malo bolje razmislim, i jedan od brace Wachowski je (postao) ladyboy, omg ima ih svuda wtf :d

Salu na stranu, dobra fotografija, muzika, Tom Henks, ideja filma, a lose je sto predugo traje. I na kraju mi se dopada "anonimus" efekat, mozes unistiti jednog ali to je samo "kap u moru" :d
 
Poslednja izmena:
-The secret life of walter mitty-,dugo sam se neckao da ga odgledam i na kraju jesam,fina prica sa jos lepsim predelima.Nije lose za ubijanje popodneva. 6/10
 
Enemy 2013 Izgleda da se Jake Gyllenhaal vraca korenima tj mracnom Donnie Darko fazonu.Zanimljiv film pogotovo kraj. 7/10
 
Posle dugog hocu-necu odlgedao sam The Girl With The Dragon Tattoo. 9/10 od mene. Sasvim zanimljiva prica, drzao me je sva dva i po sata koliko traje. Glumci su dobri takodje. Jel moze neka preporuka za nesto slicno?

Jesi gledao svedsku ili americku verziju?
 
Ako bih morao primerom da opisem film, kao kada biste otisli na Tajland, iznajmili najlepsu devojku i uvece u krevetu pred sam cin saznate da je ladyboy :D

Jel mozes nama koji nismo bili sa ladyboy-em na Tajlandu malo drugacije da opises taj film? :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno