Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni se film svideo. Volim sto je film skroz 'down to earth'. Nema pretencioznosti, cak je i finale odlicno. Nedostatak neke 'epike' i 'spektakularnosti' je pravo osvezenje. Inace, ne znam je li ovaj Aflek u rodu sa onim Aflekom, ali radi mnogo bolji posao:)

Njegov mlađi brat.
 
Danas ponovo pogledao filmove koji su idealni za preduskršnje praznike:
Spartacus 1960 Šta reći za ovakav film kao da i nije pravljen tako davno odlična gluma,rimsko carstvo 10+
King of kings 1961 film o Isusu ali malo drugačija od ostalih 8/10
Troja-mislim da se ovakav film nece više ponoviti 10+
Umesto da se snimaju filmovi o tim važnim istorijskim dešavanjima,oni snimaju neke transformese,zombije,oživljavaju strip junake,itd...ne mogu da verujem na šta danas liči Holivud.:smackbum:
 
Sindrom samo da kazem da sam ateista/agnostik jer je to cool iako nema veze sa temom... Film se vodi kao istorijski a ovo ti nije verski forum da isterujes pravdu.
Natrag na temu.

Young & Beautiful
Odlican francuski film o maloletnoj devojci koja pocinje da se bavi prostitucijom.

47 Ronin
Ocekivao sam od filma mnogo, dobio sam nista. Ne gubiti vreme na isti.

Bethlehem
Sjajan izraelski film, glavni likovi su mladji brat trazenog palestinskog borca i agent Izraelske obavestajne sluzbe.

Stalingrad 3D
Efekti su odlicni i to je to, nije ni prislo istoimenom filmu iz 1993.
 
Poslednja izmena:
Da se nadovežem na sebe za Out of the Furnace, jedina uslovno rečena mana filma je predivdljivost. Znao sam šta će biti u prvih pola sata ili manje.
 
Legenda o Herkulesu, nije loš.
Prijatno sam se iznenadio ulogom Radeta Šerbedžije.
 
Odgledah i ja isti. Blaga tuga. 2/10
Film za zaobilazenje...
 
Potrebna mi je mala pomoc : Neko mi je pricao o nekom filmu iz 70-ih/80-ih gde ima neki lik kome neka korporacina duguje neke pare ali umesto da mu plati hoce da ga kokne, no mesto toga on ide u tu korporaciju i koka njih, bas onako profi sa malo pricanja, i na kraju valjda pobedi...

Film je valjda kultni pa bih da ga odgledam, te sam zahvalan na potencijalnim informacijama :)
 
U pravu ste ljudi, hvala na informacijama, gledacu veceras :)
 
Ja sam potpuno neobavešten da je Payback remake.
 
Ima li neka novija, lagana komedija da se moze pogledati?
 
Machete Kills -

Machete_Kills.jpg


Vau! :D znaci, nisam imao ama bas nista da gledam (volim da gledam film dok klopam) i jutros za dorucak, dok sam spremio stavim Machete kills da se skine ...

Film je jednostavno fenomenalan! Odma videh na netu brdo hejta za Machette 2, kako se ljudima ne svidja i sta sve ne. Rodriguez-ov humor izgleda treba razumeti, ili imati afiniteta ka tome. Ja sam se bukvalno valjao od smeha ceo film, razisljajuci koliko je ovim glumcima bilo zabavno da ovo snimaju. Danny Trejo je strasna faca, a svi ostali su doprineli humoru. Najjace mi je kad sam sebe citira :D

Machete dont smoke
Machete dont tweet
No one knows Machete
Machete dont sing

hahaha kralj :d


ribe u filmu, ekskluzivne

Amber Heard - meni jedna od najlepsih zena na svetu.
Michelle Rodriguez - ok, bila je mega ruzna, u Machete Kills je prelepa, i zgodna. what ?
Sofia Vergara - klasicna opajdara, tacno znam taj tip osobe, drekavica. Meni inace nije nesto hot
Alex Vega - mislim da nije rekla 1 rec u filmu
Jessica Alba - valjda nije htela da radi film, ima je samo na pocetku. slatka kao uvek
Lady Gaga - kakav fail od zene. Iza njene muzike ocigledno stoji studio od 3000 ljudi


sve u svemu, obavezna preporuka. Ovaj film je totalno ludilo :D
 
Aj pogledaj 2 deo pa javi ovde utiske, cuo sam da je dosta losiji, inace prvi je bio dugo izcekivani, jos od pojave trejlera u Grindhouse 2007 godine.
 
Aj pogledaj 2 deo pa javi ovde utiske, cuo sam da je dosta losiji, inace prvi je bio dugo izcekivani, jos od pojave trejlera u Grindhouse 2007 godine.

Machete je prvi deo

Machete Kills (koji sam opisao) je drugi deo. I fenomenalan je!
 
A trojka in space?! :d

Film jeste tesko proseravanje, ali je zabavniji od pola novopecenih holivudskih komedija.
 
Koja generika od ribe, mesavina Olivie Wild, Kristen Stewart i jos nekoliko njih :)
 
Pogledao sinoc Point Blank, stvarno neobican hipi film, nije los mada mi se cini da se prebrzo zavrsio...
 
Meni je taj Payback nezvanični Max Payne film. Mel Gibson me tu neodoljivo podseća na Max Payna iz prvog i drugog dela igre :d
Rokanje svakako :)

p.s. Za razliku od raznih konfekcijskih lepotica i silikonskih poluproizvoda Maria Bello je uvek imala ono nešto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno