Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dungeons and dragons. Film ima gotivan vajb pogotovo nama starijima koji su se naigrali naslova koji se pominju u filmu ali film je razvucen, dijalozi su prilicno stupidni a kad treba glumci da odrade svoj deo sve je zbrzano. Cgi je los, pogotovo predeli. Samo iz respekta prema gore pominjanim naslovima dajem 6/10 ali generalno zasluzuje manje.
 
Nikad nisam razumeo fasciniranost Anđelinom - niti u bilo kom filmu, uključujući Original Sin, još manje u stvarnom životu.

Kroz filmove je u istom periodu prodefilovalo toliko lepših glumica tako da mi definitivno nije jasno šta bilo ko vidi u njoj...
Sve se slazem, nemam odgovora, zasto smo bili njome fascinirani. Tomb Rajder se gledao samo zbog nje, vrteo se disk sa tim filmovima.
Kao sto se kaze ukusi su razliciti, neki iz drustva su pre 10-15 godina gledali filmove samo sa Albom ili sa Skarletkom, meni tada na primer Skarletka nije bila nesto mislim kao zenska pojava, danas kao starija da ali opet preferiram vise Elizabet Olsen.
Normalno, pricamo o fizickoj pojavi ne o glumi da se razumemo.
 
Nikad nisam razumeo fasciniranost Anđelinom - niti u bilo kom filmu, uključujući Original Sin, još manje u stvarnom životu.

Kroz filmove je u istom periodu prodefilovalo toliko lepših glumica tako da mi definitivno nije jasno šta bilo ko vidi u njoj...
Možda ima neke druge skillove. ;)

Fun fact

aREzdD5_460s.jpg
Koji je ovo crtani?
 
D&D iz 80ih godina prošloga veka. Tako kaže gugl.

Elem sad gledam liste pa koliko covek ima filmova svaka mu cast pola sam i zaboravio da sam gledao. Bringing out hte dead i Matchstickman su stvarno odlicni. I lord of war ma ima tu svacega.

Kontam tamo 2050 ce biti kanal na kablovskoj gde se vrte samo njegovi filmovi CAGE TV.
 
D&D iz 80ih godina prošloga veka. Tako kaže gugl.

Elem sad gledam liste pa koliko covek ima filmova svaka mu cast pola sam i zaboravio da sam gledao. Bringing out hte dead i Matchstickman su stvarno odlicni. I lord of war ma ima tu svacega.

Kontam tamo 2050 ce biti kanal na kablovskoj gde se vrte samo njegovi filmovi CAGE TV.
Ha, ha...

Našao.


Odlično.
 
Ovo je toliko bilo loše da je zapravo ispalo i zabavno.
Sa svakim nastavkom filmovi bivaju gori ali ovaj ima nešto tog crnog humora i otkačenosti, horor svakako nije. Nije loše da se utroši vreme, ne traje predugo.
Iskreno, film sam gledao samo zbog Dženifer Tili. Jako mi je simpatična, oduvek. Ne može se reći da je ona najbolje što može da se ponudi u pogledu glumačkih umeća i ostvarenja, ali u ostalom je za prsa ispred drugih.:giggle:
Ima jedna scena gde Čaki kamionetom izgurava s puta neku devojku, te ona gine kad se njen auto zapali. Na tablicama joj stoji BRITNEY1. Iako tvrde da je to samo slučajnost i da nema veze sa Spirsovom, na netu danas nađoh informacije (konspiracije) da je ona mrtva oko 20 godina. I naš sajt preneo:
Izgleda da je pomahnitali plastični manijakalni ubica stvarno i nju sredio.o_O
 
Vecera, reklame za pivo su zanimljivije od ove gluposti.
 
Renfield - Svideo mi se film, Kejdž odličan. Ima dobrih forica, nije loše nije loše...


Dungeons and dragons- Dosadno. Početak filma jeste zanimljiv, ovo ostalo dosadno.
I ne mogu da verujem da niko nije predložio ovo remek delo od Kejdža MV5BNTNiMzAxZGMtZGYwZi00NWVmLTgyNmYtMGIwZGJhNzE0NmJjXkEyXkFqcGdeQXVyNzkwMjQ5NzM@._V1_.jpg
 
Poslednja izmena:
Dungeons and dragons, mlako, 5/10.
 
Желео бих да се извиним кориснику @vladimirus због своје (неуспеле) шале, а због које је његов коментар измењен, а мој обрисан (филм је гледао у cam формату, у мом свету је то као кад би на италијанском food форуму написао стављам ананас на пицу - па као фазон(!), има ли модерације да реагује). Што би рекли, играчка - плачка.

Што се самих филмова тиче, наставља се хиперпродукција негледљивих ствари, ограђујем се само од Чувара галаксије, то нисам погледао.
 
@fandorin
Sve je ok. I ja se nekad zanesem pa ne obratim pažnju šta sam napisao ( kao za taj snimak, recimo). Da ne davimo temu nepotrebnim komentarima.
 
Ja znam klince, ljude ne... i to je njima najnormalnije.
Gledati u krevetu na 10cm od glave...
ne skrecemo sa teme psaras, upucujemo na problem!
Po meni je to problem, veci nego "sta" gledaju, vec sa koje daljine,
pa tu opticari ce da procvetaju (tj. vec jesu).
I nikada problem nije lezao u posledici, nego u uzroku, ali tu vec zalazimo u milijarde, dolara... reklama, bolesti zavisnosti novih... ma, necu ni da se bavim sa tim.

Da ne bude offtopic, papin egzorcrista je vrlo dobar. Sto neko rece, nema jumpskerova, a opet drzi paznju.. a i scenografija mi je super.
Rasel Krou bi , po meni, trebao da nosi Fast and Furious serijal, jer realno je zajebaniji od one ergele steroidnih i jadnih glumaca...
7/10
Rasel je tough madafaka,pa makar i stomak imao.

(rasel krou, ne rasel brend... ako se ikada bude snimao neki nastavak Krokodil Dendija, Rasel ce biti alfa krokodil koji prozdire Dendija)

Evo pitanje za sve koji prate temu, koji poslednji film Vam je ostavio wow utisak? Linkujte naslov... ne na forumskom nemackom, nego text, pa select pa copy/paste linka sa imdba
 
Poslednja izmena:
Ништа специјално, пренапумпана оцена, класична Америчка пропаганда итд...
6/10
 
Dungeons and dragons. Film ima gotivan vajb pogotovo nama starijima koji su se naigrali naslova koji se pominju u filmu ali film je razvucen, dijalozi su prilicno stupidni a kad treba glumci da odrade svoj deo sve je zbrzano. Cgi je los, pogotovo predeli. Samo iz respekta prema gore pominjanim naslovima dajem 6/10 ali generalno zasluzuje manje.
Ja sam ove nedelje dvaput započinjao i nastavljao gledanje ovog filma i dva puta zaspao, nisam dogurao duže od 40 minuta... Ne znam da li ću pokušati treći put.
 
Nocebo (2022)

Hororčina bez litara krvi i glupih jump scena.
Kroz ceo film se oseća neprijatnost, jeza i strava koja kulminira u završnici filma.
Klasičan lavkraftizam. Velika preporuka.
Ocena je 7 ali je gluma vrhunska tako da

8/10
 

Idealni Muskarac...odlican francuski triler!

Francuzi i spanci su stvarno majstori da naprave film.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno