Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je Man of steel jedan od najgorih filmova koje sam gledao (a gledao sam i MakGrubera), a recimo Winter soldier mi je ok.

Slažem se u potpunosti, zaista je katastrofalan film a ja baš gotivim superherojske razbibrige, ali ovo je dno.

EDIT: naravno ovo je lični utisak :)
 
300: Rise of an Empire, još jedan u nizu nastavaka, koji nikada nisu trebali da budu napravljeni. Prvi mi dopao čisto da ne bude da sve mrzim. Prvo glavni lik je generičan, da su ga ubili u prvih pola sata, ne bih ni primetio. Toliko je bitan, i toliko ostavlja utisak. Drugo, nema humora, zbog čega je prvi i bio dopadljiv. Izbrojao sam dva jadna pokušaja, prvi je kad ga zovu da pregovara, drugi tokom scene seksa stražari ispred. Čak je i scena seksa s Evom jadna, zašta treba biti ozbiljan anti-talenat... Slika nije loša, i to je sve što valja od filma. Zamalo sam zaspao, i trenutno mi je mrtva trka da li me je više smarao Man of Steel, mada da kažem da je za nijansu bolji od Empire. Snyder-u, Snyder-u...
 
Neposlušni (2014), baš čudan film velikim delom dijalozi su nerazumljivi (ali namerno, vidi se da tehnički nije loše odrađeno, znači bukvalno ili likovi nešto brzo kažu ili neka buka smeta da se čuje šta izgovaraju i ti samo gledaš wtf) valjda je bačen akcenat na vizuelni doživljaj. Do sada nisam imao prilike da gledam ovako nešto. Sa druge strane muzika odnosno numere iz pedesetih/šezdesetih su mi se baš dopale.
Nerazumljivost dijaloga vadi narator/komentator Minja Subota koji s vremena na vreme upadne u kadar i javi najnovije vesti iz filma koji gledate (mislim da sam negde pročitao da su numere u filmu njegovo delo).
Uglavnom se priča vrti oko dvoje mladih i njihovom odnosu u detinjstvu a onda i dalje kada se ponovo susretnu kao odrasli što čini gro filma.
Ocena 6.
 
Blended - Solidna komedija sa puno nerealnih momenata, ali me je dobro oraspolozila 7/10
 
The Signal:

Nem pojma sta da mislim o ovom filmu,na momente zanimljiv,na momente nepotrebne smor scene,mladi glumci odradise fino posao,za nas sa Bencha predvidljiv scenario ali dobra zabava...

The Triangle:

Neko od kolega je preporucio ovaj film,stvarno je ok,taman kad pomislis da smara desi se nesto :)
 
Jodorowsky's Dune (2013)

Gledali ste one "filmove" o tome kako su snimljeni taj i taj film?
"Super smo se provodili" "On je veliki umetnik" i tako dalje.

E, ovo je nešto potpuno suprotno, sjajan dokumentarac o najpoznatijem filmu koji nikad nije snimljen (iako jeste snimljen) i čoveku koji je stajao iza svega toga.
 
Ima li neki kvalitetan akcioni film u zadnje vreme? Nagledao sam se krša za dva života.
 
Expendbls? :D
 
^
Transformersi :d
 
Terminator 5 u najavi.:d
 
DM

Meni je jedino Edge of Tomorrow bio vrhunski akcioni iz 2014, ostali se nisu bas nesto proslavili. Ali to si sigurno gledao....
 
Odgledao sad Filth i očekivao sam komediju britansku, ali ispade na kraju drama i to odlično odrađeno.
 
Nije loše, može da prodje, verujem da će krajnji produkt da bude dobar za jedno gledanje. Minorni propusti su vidljivi već u ovom insertu, ali šta da se radi.

 
Deneris neprepoznatljiva, jos je sladja ovde.
Ne secam se prva 3 dela a kamoli 4og, bio bih zahvalan za neko ukratko podsecanje
 
Ja gledao The Maze Runner zadnje. Da imam 15 godina bio bi mi vrhunski. Ovako neka ocena 6-.
 
Ja gledao The Maze Runner zadnje. Da imam 15 godina bio bi mi vrhunski. Ovako neka ocena 6-.

Problem je sto prica nije dovrsena, osecam se kao da sam odgledao jednu epizodu serije. Recimo Hunger Games je imao smislamkao stand alone film, ali ovo nema dok ne odgledam i sledeca dva.
 
Nije loše, može da prodje, verujem da će krajnji produkt da bude dobar za jedno gledanje. Minorni propusti su vidljivi već u ovom insertu, ali šta da se radi.


I'll be back [emoji146]
Lebac ti ražani, al'leti onaj autobus k'o jeroplan [emoji12]
 
Poslednja izmena:
Meni ovo izleda kao totalni FAIL. Više kao neka parodija jbt.

Arnie finally got to the choppa! :D
 
Poslednja izmena:
Haha, krenula koreja da osvaja na mala vrata...Prvo onaj iz Memories of Murder u Snowpiercer-u, pa Oldoboj u Lusi, sad lik iz I saw the Devil, ovde kao t1001(polubrat t1000 [emoji1] )

Ovo je kao neki povratak i u '84 i u '95...na kraju ce pravi terminator kog budu napravili bas i izgledati kao Swarci, koji ce glumiti Swarcija u narednim Terminator delovima, bar dok ne krenu masine da osvajaju svet. Kad se napravi sprava za povratak u buducnost, mora neko da se vrati u 1984. da spali scenario za prvi deo.[emoji1]
 
Haha, krenula koreja da osvaja na mala vrata...Prvo onaj iz Memories of Murder u Snowpiercer-u, pa Oldoboj u Lusi, sad lik iz I saw the Devil, ovde kao t1001(polubrat t1000)

Jel mi verujes da sam bio ubedjen da je u pitanju Mark Dacascos, i da nisam ni dovodio u pitanje dok nisam procitao tvoj post .. ?
 
Interstellar: 9.7/10

Sigurno medju 5 najboljih filmova koje sam pogledao,'ladno moze da deli prvo mesto sa 12 Angry Man.
Ima gresaka,to stoji,ali nemam nameru da trazim dlaku u jajetu.
 
Odgledao konacno Interstellar. Dobar je film, medjutim za ocene vece od 8/10 film sa ovim budzetom mora da ima mnogo precizniju pricu sa dosta manje rupa i nelogicnosti. Ovo je po meni SF/drama, ne drama sa SF elementima.

Ima dosta gresaka, ali ove dve su prevelike.
Predestination ima logicnije putovanje kroz vreme i taj deo price od ovog. Ovde su crvotocinu otvorili u stvari napredniji ljudi, iz buducnosti... a ko je njima otvorio prvi put, kako nisu svi izumreli na Zemlji?
Druga stvar je scena sa padanjem u crnu rupu i izlaskom iz nje sa tehnologijom ne mnogo naprednijom od trenutne. Bez daljih komentara. Mogli su neku od onih planeta da iskoriste za slicnu stvar i da to izgleda mnogo realisticnije.
Ono sa desavanjim posle upada u crnu rupu do nekle i mogu da progutam, mada i tu ima puno gluposti, moglo je mnogo bolje.

Od mene jedna jaka sedmica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno