Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Solidno ali predvidljvo
 
Smile, vise komedija nego horor. Ni da me cacne. Ne znam, mozda sam oguglao na horore posle godina i godina gledanja. Film radjen na Netflix kalup, plitko, predvidivo, dosadno. 4/10
Piggy (Cerdita u originalu), ni ovo nije horor iako kazu da jeste. Vrsnjacko nasilje, moralne dileme, na momente i komican. Sve u svemu zanimljiv filmic za pogledati. 7/10
 
"Barbarian" (2022)
Boga mi, fino me je zabavio film. Svideo mi se. Preporuka.
7/10
 
Lamborgini, zašto je neko snimio ono, nije mi jasno. Taman počinje da bude nešto zanimljivo i onda kraj poglavlja i preskaču 20 godina kasnije. šta sam sve gledao, nije toliko loše, ali bi mi bio mnogo bolji da su se posvetili jednom periodu.
 
Horor X, ona ocena na IMDb je na osnovu ono malo golotinje , ne vidim drugi razlog.
 
Film Meni, definitivno osveženje da ne kažem otkriće godine za sada od svih bioskopskih premijera. Ralf Fajns izvanredan u ulozi. Sam film apsolutno nepredvidljiv sa briljantnim crnim humorom i neverovatno napetim scenama. Bukvalno drzi paznju od prve do poslednje scene.

9/10

 
Bullet Train (2022)

Realno los CGI, random prica i razvucen, deluje jako inspirisan Tarantinom, ali jesam se nasmejao par puta. 6.5/10.
 
Bilo je pitanje da li uopste da gledam film zbog nekim mojih fobija ali sam ga odgledao. U pojedinim momentima sam ustajao da gledam jer mi nije bilo bas prijatno.
 
Nope (2022)
Glup do bola. Od mene ni prolazna ocena.
 
The Descent obožavam! I meni, uz prva dva Hellraisera, omiljeni horror.
Ja ću danas da gledam Terrifier 1 i 2.
 
Nisam ljubitelj horora a pri tom jos u klaustrofobicnom okruzenju. Preskocicu ovaj film.
 
Bas tuzna vest, i ja sam gledao zbog njega i jos nekih likova seriju. Jeste bila tresh po danasnjim merilima ali u to vreme bila je ok.
 
Terrifier i Terrifier 2
Mozak totalno na ispašu. Prvi okej slasher, vidi se da je budžet vrlo skroman.
Kod drugog dela budžet već veći, bolja šminka poprilično i efekti. Mala devojčica prikaza je sjajna. Dosta bolji od prvog dela, makar meni.
Sve ukupno i za prvi i drugi petica.
Glumac za Art the Clown pokidao u oba dela.
5/10
 
Pogledaj i njega slobodno. i ja sam prvo gledao dokumentarac pa onda ovaj igrani i nije smetalo.
Ja sam uglavnom imao loša iskustva sa filmovima koje sam gledao nakon dokumentarnih. .. Rescue je bio zastrašujuć po više osnova kao recimo i Last Breath koji je izuzetno jezivo prikazan sa vizuelne strane . Psihološki rasturaju oba. Za razliku od Diving Into the Unknow koji nije dovoljno efektan u obradi priče (pisao sam razloge na threadu o dokumentarcima).
Pominjem ih iz razloga što su sva tri usko povezana, posebno Rescue i Diving into... Čak je jedan deo rescue tima iz Diving into bio angažovan i na ovom slučaju. Pogledaću film kako zbog fascinacije sa cave ronjenjem tako i zbog definitivno najsloženijih slučajeva spasavanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno