Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Willys Wonderland.......​

Au.....
Jednostavno ne znam sta sam gledao, kinesku Z kung fu produkciju 70-tih pomesanu sa slicnom horor produkcijom 80-ih....
 
Jel ovo + posto su najbolji horori iz 80tih ?:cool:
 
Host (2020)
Nećemo ovde videti ništa novo i uzbudljivije od ne toliko bajnog Unfriended-a, bolje rečeno Host je na brzinu zbudžen flimić od preostalih repova već viđenih ostvarenja sa ovom matricom. Posle odgledanog imam utisak da bi ovo možda imalo bolju prođu kao short film na onim lokalnim festivalima, jer traje celih sat vremena sa sve onih izgubljenih prvih pola sata što je postala praksa, a sve zbog toga što filmu fali ozbiljne naracije.
Ali i pored svega toga, na neki način mi je prijao da li zbog toga što su neke priželjkivane scene iz glave ("kako bih ja to ovako na primer"), ovde dobile primenu ili zbog toga što me ovakvi filmovi vraćaju u onaj zlatni period faund futidža kad je sve to imalo smisla.
 

Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969)​


čuveni vestern, jedan od naboljih. malo se podsetih. ako nameravate da gledate, gledajte sa originalnim dual mono zvukom (Dolby Digital 224kbps na blu-ray) jer 5.1 nije baš dobro urađen
 
Meni, prilicno dobar Korejski ! "pozajmiljivali" su dosta toga, ali sve ukupno je zabavan i fino odradjen

Prvih 20 min. dobar tempo i onda kanal ! jedva sam izdrzao do kraja, tipican netflix "zaplet" :(

Za postovaoce Kronenberga :) dobar film, na momente brutalan ...mladja garda, nastavlja ocevim putem ;)
 
Reprizirah sjajni The Crazies lepo cucne u pandemiji. A i resenje u borbi protiv zaraze iz filma bi bilo sjajno primeniti jos krajem 2019te u Wuhanu.
 
Willy's Wonderland

Upalio zbog Cage-a ali ugasio na pola. Deluje kao amaterski YT film. Toliko nelogičnosti na jednom mestu nisam video nikada. Nemojte trošiti vreme. B Horori 80tih su remek dela za ovo.
 

Još jedna hiperprodukcija u režiji Telekoma, priča slaba, uz pojedine nejasnoće, ali makar drži pažnju veći deo vremena, muzika koja se nikako ne uklapa sa pojedinim scenama.
Izbor glumaca osrednji.

2/5
 
Wrong Turn (2021)

Koji me mjau terao da gledam ovo.
Od horora samo naslov originalnog filma.
Zamisljam da ovo po amerikama placaju da bi mogli da gledaju jer tamo nije kul ako skines nesto a ne platis.

1/10
 
Bliss 2021 Ugasio nakon pola sata.0/10 ,sta bi ovim glumcima da snime ovako nesto?? Ovaj Holivud je nacisto prolupao..
 
^^Ide u bioskopima.
Nah, može da se ogleda. A ne mora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno