Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Extraction 2020 meni odlican 9/10... Ima dobre efekte i kamera mi je vrh. Glumac mi je bas legao,volim njegove filmove.
 
Extraction 2020 meni odlican 9/10... Ima dobre efekte i kamera mi je vrh. Glumac mi je bas legao,volim njegove filmove.

I ja ga odgledah vcrs... drugaciji utisak je ostavio na mene, posle nekog vremena sam bacio pogled koliko ima do kraja. Bio sam bas na pola filma, ali taj prvi deo nije ostavio na mene Bog zna kakav utisak. Ali drugi deo filma je po meni bolji. Od mene 6.5/10, može da se odgleda ali ništa specijalno.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Da se nadovezen na extraction - idealan film za ovakvo stanje. Mozak na ispasu uz kokice i udri.
 
Woman in Gold 2015 preporuka, nemam zamerke.
The Platform 2019 na momente težak za stomak ali nije loš.
 
Krenuo sam mladjeg brata da uvodim u svet Marvela... :D
Avengers: Infinity War perfektno... Planiram sve redom kako su izlazili da gledam sa burazerom koji ima 12. :D Mozda jeste malo ozbiljno za njega, ali vidim da mu je ovo drzalo paznju. :D
 
The Platform -

Originalan distopijski film sa interesantnim porukama. Može biti mučan za gledanje, ali svakako ga ne treba propustiti.
 
Prijatno sam iznenadjen sa Extraction. Jeste sablon, ali ako je akcija dobra i prica ne ode u nekom levom pravcu, meni ce da drzi paznju. Dakle, likovi ok, prica jasna, A do B i rokaj. Odlicno snimljen. Mesto radnje je vrh...
Zanimljiva ekipa iza filma. Reziser je kaskader iz Marvel filmova a producenti su reziseri Infinity War-a:D
 
Poslednja izmena:
The Banket - dosta dobar.
 
Krenuo sam mladjeg brata da uvodim u svet Marvela... :D
Avengers: Infinity War perfektno... Planiram sve redom kako su izlazili da gledam sa burazerom koji ima 12. :D Mozda jeste malo ozbiljno za njega, ali vidim da mu je ovo drzalo paznju. :D
Marvel je sve osim ozbiljan.. Ako želiš ozbiljne filmove obrati se dc-u, ja lično mnogo više volim dc od marvela..
Tipa nolanova trilogija betmena, watchmen(film a i serija), batman v superman i tako

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Extraction, šteta dobre akcije. Mogao je malo inteligentniji scenario i malo više para na dim i ekologije i eksplozije.
 
Marvel je sve osim ozbiljan.. Ako želiš ozbiljne filmove obrati se dc-u, ja lično mnogo više volim dc od marvela..
Tipa nolanova trilogija betmena, watchmen(film a i serija), batman v superman i tako

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Ma da... juce sam zakacio Aquamen na HBO. Na drugo gledanje mi je totalno bezveze film, sto se za Marvel filmove ne moze reci . Po meni, DC ne moze da se okrzne o Marvel po kvalitetu.

edit: Batman je nesto sasvim drugo, ali ovi novi filmovi tipa Aquamen, Wonder Woman, Suicide Squad (ako je to uopste DC) to je sve na drugo gledanje muka...
 
Poslednja izmena:
Ma koji crni i BvS, jedino ta Dark Knight trilogija valja kod njih ali to je skroz druga prica, odvojen DCU. Watchman nisam gledao ali kažu da je dobra. Od ovih DC filmova pocev od tog BvS nista ne valja, ispod proseka.,tesko za gledati. Mogu da uce od marvela kako se radi universe. Svakako kad bih sa dvanaestogodisnjakom morao da biram definitivno bi to marvel bio.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Marvel neozbiljan a DC ozbiljno stivo...:D
Obe fransize su za decu do 7-10 godina, gledajte sa njima pa ce te lakse skapirati, i vulverine i nolove betmene i ostali folklor...
 
Terminator: Dark Fate(2019)
Sasvim korektan Terminator posle onog poslednjeg promasaja.
 
Pogledao passengers iz2016e (ponovo) sa dzenifer lorens i iako film nije nista posebno, tako mi je lepo legao verovatno iz razloga cele atmosfere u filmu.
Ja ga nedavno reprizirao opet.
Film ima neku izuzetnu pozitivnu energiju. Obožavam ga. :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel moze neki predlog filma iz indijske kinematografije?Ono sto sam dosada gledao..
Dangal i jos jedan slican njemu,ali sam zaboravio ime.Nedavno je i preporucen ovde!
3 *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*s
Slumdog Millionaire
Mozda ima jos koji,ali su mi ovi odlicni!
 
https://www.imdb.com/title/tt0485947/
Mr. Nobody

Film je po meni jako dobar, moraću nekad još jednom da ga obrnem jer mi se čini da neke detalje nisam dobro ispratio [emoji16]

Poseban je film i kapiram da se nekima neće dopasti jer ne daje sve odgovore na mnogobrojna pitanja koja se postavljaju.


Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
^
Nisam ni jedan gledao!Hvala vi!:wave:
 
The Hunt - nije tako kontroverzan kao što se priča,nisam siguran čak ni da li je iz leve ili desne kujne.Ako ga pustite sa minimalnim očekivanja dobije se solidna zabava,zubijanje vremena,traje kulturnih 90 minuta i ima dobar chick fight
u poslednjih 20ak minuta 2/5
Balkanska međa 1+/5 ovaj plus zbog prelepe Bikovićeve glave

Ajvar i Realna priča oba su 2/5 možda Sergejev malo bolji
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno