Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Одгледао више, али ме мрзило да куцам.
Birds of Prey - помало досадан, 6/10
Bloodshot 5/10
Spenser Confidental - све већ виђено, 5/10
Underwater... мех, погледати чисто за убијање времена у изолацији, 5/10
Vivarium - е ово је неочекивано уврнут филм, 7/10. Препорука за њега.
Bad Boys for Life - превелика оцена на IMDB. Сувише Мајк Лари фазон. Одустао од гледања.


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Underwater je copy/paste dole dva filma, imao potencijala 15 minuta onda zasu.
Leviathan (1989)
DeepStar Six (1989)
Prvi i meni odmah pao ja pamet... Jos mi od nedavno stoji da ga pogledam posle fazon 20 godina, ako ne i vise... Kao mali sam ga gledao bar 5-10 puta...

Sto se underwater-a tice, OK je za pogledati, ali spustiti bilo kakva ocekivanja. Sva sreca, pa je relativno kratak film.
 
Jel gledao neko ovaj za Harisonom i Čubakom (kucovom) ?

Bajka sa dosta pozitivne energije, antidepresiva;). Mnogo bolji utisak od Bad Boys.
Underwater nista posebno, za nedelju po popodne:smoke:, ali takodje bolje od Bad Boys.
Ustvari sve sto sam zadnje gledao je bolje od Bad Boys:D
 
Poslednja izmena:
Sinoc odgledao IO (2019) legao mi samo tako,atmosfera docarana odlicno,a i lepo se uklapa u aktuelnu situaciju u svetu :) od mene 7/10 komotno.
 
Poslednja izmena:
The call of the wild (2020) - ugasio posle 10 minuta. :D
Tako lose odradjen pas, detetu bi smetalo kako su neprirodni pokreti i skroz nerealan izgled.
 
The Village

Dosta dobar, a bio sam spreman na hejt odmah jer Shayalamamallalanann u pitanju..
 
@Boris Lozac: Kvalitet samog filma ne zaslužuje onoliko dobar soundtrack.

 
Никада до сад нисам гледао боливудске филмове мислећи да ту нема ништа интересантно. У последњих пар дана сам одгледао PK, 3 *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a, like stars on eart i Dangal од aamir Khana, просто не могу да верујем колико су ови филмови добри, сви су добили по 9-ку и топло препоручујем свима који нису гледали.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
1917 - prosečan film, svakako vredi odgledati, ako ništa drugo zbog s pravom izvikane kamere. 6/10
Brawl in cell block 99 - pff, ne znam šta da kažem, početak mi je dosta obećavao, a onda je nekako zbrzano i nedorečeno ostalo, iako je, jelte, sve jasno. I ovo vredi pogledati. 6/10
 
Никада до сад нисам гледао боливудске филмове мислећи да ту нема ништа интересантно. У последњих пар дана сам одгледао PK, 3 *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a, like stars on eart i Dangal од aamir Khana, просто не могу да верујем колико су ови филмови добри, сви су добили по 9-ку и топло препоручујем свима који нису гледали.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Daj linkove ka ovim filmovima, forum je prepravio deo naziva... Ima ovde još poštovalaca Bollywooda :)
 
čuveni film "3 i d i o t a" koji nikako da pogledam :D
preporučujem, kad smo već kod Bolivuda, "Guide" iz '65. (mislim da nije izašao blu-ray)
 
Poslednja izmena:
Flu, 2013, preporučen je ovde.
Većim delom je komičan i gotovo smešan (nikad neću razumeti ono njihovo kreveljenje, toga kod japanaca nema) ali ima izuzetno aktuelnih momenata vezanih za političare itd. Preporuka, zbog aktuelne situacije.

Inače, korejski zvuči jako slično japanskom, da se ne krevelje i ne moduliraju samoglasnike na kraju reči (kod japanaca je to odsečno), ne bih znao koji je koji jezik.
 
The Thing (1982)

Horror, Mystery, Sci-Fi
Horror, 0
Mystery, 7,5
Sci-Fi 0
Muzika i atmosfera izolovanosti u ledenoj pustinji, misteriozan zaplet i priča, legendaran film u svakom smislu, ali na kraju ispada jedno veliko razočarenje.
Verovatno se radi o tome da je ovaj film jednostavno pregažen vremenom, ali "horor" scene i "specijalni efekti" čudovišta uspevaju samo da izazovu transfer blama.

Prava je šteta da sjajan potencijal zapleta i još bolja muzička podloga nisu iskorišteni na pravi način.
Kraj je zapravo još i dobar koliko je ukupno gledano ovo jedan loš i vremenom pregažen film.

2-/5
 
Imaju li ti Indijci film od oko 95 min ? Ko gleda ove od 200 + ?? [emoji3]

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno