Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Green Book dobar,ne znam sta ste ocekivali,neku posebnu akciju poput "Transporter" i sl.?
Kad se uzme u obzir da je film biografski i da prati zivot jazz pijaniste i coveka iz naroda koji se snalazi za zivot i koru hleba za svoju porodicu kao izbacivac po raznim kafanama pa bude angazovan da bude pratnja poznatom muzicaru.Mislim da je sve samo ne dosadan i glup film,ili sa druge strane,film nije za svakoga.Zato i postoje razliciti zanrovi,svako odabere sta voli,akcije,marvel,animirane,itd..

ovak bi trebo post izgledat,slažem se sa napisanim
 
^
Ja ga "nasao" i odgledao posle ovog poslednjeg John Wicka, odlicno mi je legao..
Glavni negativac iz JW3 glumi u Paktu sa vukovima onog indijanca (znam da mi je odnekud bio poznat).
Moracu te francuske da dohvatim jednog dana i redom da odgledam sta sam propustio jer bas imaju odlicne filmove.

Evo ja završio reprizno gledanje. I dalje mi je odličan (8 / 10) i pored par klišea.

Iako mi sad malo više upadaji u oči pojedini elementi "camera work-a" (slow motion scene pre svega ...) po kojima se jasno vidi da je ovo film iz ere neposredno posle tehničkih novotarija viđenih u Matrix-u i Gladiator-u.

Svakako kul vizuelni stil i odlična atmosfera :)
 
Evo ja završio reprizno gledanje. I dalje mi je odličan (8 / 10) i pored par klišea.

Iako mi sad malo više upadaji u oči pojedini elementi "camera work-a" (slow motion scene pre svega ...) po kojima se jasno vidi da je ovo film iz ere neposredno posle tehničkih novotarija viđenih u Matrix-u i Gladiator-u.

Svakako kul vizuelni stil i odlična atmosfera :)
Ja sam ga gledao jos 2001 2002 u bioskopu, odlican film. Mozda je vreme za reprizu
 
The Dukes of Hazzard - 6/10
Gledao sinoc sa drustvom, dobra sprdnja. :D
 
Crawl - 6/10
Da se ne lazemo, kada pustis film gde na coveru aligator juri ribu po kuci ocekujes krs, film je na kraju jos i ispao ok, ocekivao sam mnogo losiji da bude.
Iskreno vise mi se svidja od godzila ovih poslednjih sto izbacuju lasere i king konga.
Ima scena koje su skroz dobro odradjene.
Naravno ima i sve ono sta ocekujes od jednog ovakvog filma.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
"The profesor and the madman",Sean Penn odvalio ulogu,neverovatna gluma..
 
Ne gledam puno filmova u zadnje vreme, pa nisam puno toga novog ispratio, ali me je prijatno iznenadio film Alita: Battle Angel [emoji4]
Super akcioni film, bez dosadnog trenutka u filmu, interesantni likovi, brzo prođe 2 sata. 8/10.

Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
 
Crawl - Ok razbriga.
Nikako ne bi ste pomislili, ali ceo ovaj film je snimljen u Beogradu, osim zvuka i dela ekipe za efekte, sve domaca radinost (Kajina dublerka i kaskaderka nase klinke) + 25% drzava finansirala. Mozda ce neko u pocetku prepoznati Gale Muskatirovic (ex 25 Maj) bazen.

Midsommar - Dokumentarac o tipicnom danu u zivotu prosecnog ruralnog skandinavca :smoke:
Na zalost ni blizu legendarnom Wicker man.
 
Pricas o Midsommar Ari Aster-a ? ... video sam da se pojavio, bas hocu da pogedam
 
Da, pokusava nekako da bude creepy, ali nije to to.
 
Crawl

5.5/10, ne vredi, nije za vise. Znam da su ovakvi filmovi uglavnom tesko djubre, ovaj i nije toliko los, moze da se gleda ali ipak ima izrazene klasicne mane za ovaj tip filmova.
Na imdb udarih 6, nisam baksuz :d

Black Water mi ostaje ubedljivo najbolji, najrealniji, najsuroviji croc film.

Nisam gledao mnogo filmova snimljenih u srb, ko zna sta sam sve propustio ali Mayhem je dobar crnjak. Ko ocekuje ozbiljno, dubokoumno ostvarenje neka preskoci.
 
"Uri:The surgical strike",Indusi napravili odlican film na temu specijalnih military snaga..Preporuka!
 
Uh, mora da si ga odgledao kada je izašao. Pružih mu šansu danas i ne bih preporučio. Osetno mi je bolji Crawl, bar za razbibrigu i ima jedan nešto stariji ali po sećanja zanimljiviji - Rogue.

Ako se skrene sa krokodila na medvede, dobar je Backcountry.

Ne, Black Water sam gledao pre mozda 3-4 godine i stvarno mislim da je najrealniji, najsuroviji, najozbiljniji, najbolji croc film koji sam do sada gledao. Bukvalno sam bio tamo tih 90-ak minuta, verodostojnost je za svaku pohvalu.

Rogue sam gledao otprlike u istom periodu i to mi je za bukvalno za 2 klase losiji film u svakom smislu, mozda jeste ''sadrzajniji'' i zanimljiviji za gledanje (u pocetku) ali je nekako neozbiljan, polu-decji film koji se pred kraj i na kraju raspada i podseca na sprdnje kao sto su Lake Placid i sl. :) Crawl je malo bolji i ozbiljniji film od Rogue ali mi je i on dosta losiji od Black Water, jednostavno volim autenticne, realne (i surove) filmove takve tematike, pa makar bili i spori, turobni. Kada mi se odmara mozak gledacu neke zanimljive epic avanture, npr. King Kong 2005. i slicne.

Backcountry mi je bas obecavao ali je daleko od kvalitetnog filma, moze da se pogleda ali ocekivao sam mnogo vise. Jedino je za pohvalu
brutalnost (glavna scena napada medveda), kako je lose i ''kliseizirano'' krenuo taj niskobudzetni film ocekivao sam ''svadbu'' na kraju :d

Ovaj je jos veci fail - The Mountain Between us (2017)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno