Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne,treba nam R rated Betmen.sto necemo videti nikad.
 
ne,treba nam R rated Betmen.sto necemo videti nikad.

nswf :D

tumblr_o1c2npO4y81uupfn8o1_500.gif
 
Revenant.
Odličan Leonardo ali je film malko fantastičan, mada je lepo snimljen, dobra gluma.
 
Odoh da skinem titl za Viktoriju i baci me moj TV ali ovaj put bacim pogled kad ono vest o nastavku Blade Runner-a kojeg sam gledao pre 5 dana :)

http://mojtv.net/magazin/655/nastavak-blejd-ranera-u-januaru-2018.aspx

P.S. bas dok sam ga gledao cudio sam se kako nisu vec pokusali da snime nastavak, i zakljucio da je tako i bolje - nisu imali priliku da ga upropaste. Valjda nece :wall:
 
Poslednja izmena:
Pogledao i ja El Cuerpo. Odlican film! 9/10
Vredi pogledati. Zadnjih 10 filova koje sam gledao sutradan ih se vise nisam secao, holivud...
Ali El Cuerpo pravo osvezenje!
 
Gledao sinoć The Heat, posle milion godina. I dalje je odličan. Film kao celina funkcioniše bolje nego zbir pojedinačnih delova. 9/10
Koga mrzi da gleda dugačke filmove ili kvalitetno razrađene likove, bolje da ne gleda, čak iako je ovo bila all star ekipa ispred i iza kamere.

Posle toga pogledao Ronin, isto posle milion godina i on mi je već dosta slabiji. Jedva 7/10.
 
Au dve bombe iz devedesetih :) s tim da je meni heat 10/10 a ronin 8/10.
 
Snatch - odgledao sam ga X puta, ne mogu mu naći manu, humor, akcija,ekipa glumaca, radnja, muzika. I Dve čađave dvocevke kod mene imaju istu reputaciju!
 
Snatch - odgledao sam ga X puta, ne mogu mu naći manu, humor, akcija,ekipa glumaca, radnja, muzika. I Dve čađave dvocevke kod mene imaju istu reputaciju!

Pogledaj i rocka rolla, nista nije slabiji od pomenuta dva :)
 
Auh.. dosta je slabiji.
 
Redosledom kojim su snimani tako su i na lestvici kvaliteta. Snatch mozda ipak blizi dvocevkama nego rolla snetchu.
 
upravo tako,samo sto po meni dvocevke ipak odskacu i to poprilicno.
 
Moraću nekada da ih gledam ponovo. Zadnji put gledao kada sam bio balavi srednjoškolac.
 
Victoria jaka 7ica..najjači osećaj kontinuiranog snimka tj jednog kadra koji prati ceo film od samog početka do kraja.
Da nije bilo vaših preporuka nikada ne bih naišao na ovaj biser. Na javnim trackerima ga ni nema uopšte.
Ako neko ima sličnu preporuku nebitno od jezika/dela sveta. zahvaljujem unapred.
 
Poslednja izmena:
Ima ih još (filmova iz jednog kadra).
Od onih koji nisu stvarno snimljeni tako je verovatno najpoznatiji Birdman.
Hičkokov Rope (1948) i My Dinner with Andre (1981) su takodje odlični.
U ta vremena nije ni bilo tehničkih uslova da se stvarno snimi (i da valjano ispadne) takva vrsta filma...

https://en.m.wikipedia.org/wiki/One_shot_(film)
 
Od Victorie sam očekivao više pod uticajem pohvala sa IMDB-a i foruma. Početak filma obećava i drži visok nivo jedno 15-tak minuta ali kasnije opada i na kraju sam stekao utisak da autor, nakon dobrog uvoda, nema više ništa da prenese gledaocima. Najbolja stvar u filmu je glumica, ostalo prosek. Daleko je to od masterpieca, od mene max 6-ca.
 
Victoria

Da napomenem da nisam znao za podatak da je film snimljen iz jednog kadra.
Zato mi je bilo cudno zasto prvih 5 minuta gledamo kako devojka igra u klubu.
Posle pola sata mi i dalje nije bilo jasno sto ne pocne nesto da se desava, zasto je dijalog los i neinteresantan.
Isti utisak i posle jos pola sata.
Onda je nesto malo pocelo da se desava ali tako neuverljivo, stalno sam se pitao kako je ova devojka tako glupa, a i ako jeste sto bi iko pravio film o tome.
Zadnjih pola sata nisam izdrzao i premotao sam do kraja, gde se naravno nista nije desilo vredno paznje.

I tek nakon kraja procitam komentare na imdb da je film snimljen iz jednog kadra, i to mi malo razjasni situaciju, da je to jedini bitan deo filma, sto im je i bila namera, da prodaju nesto sa tim ekskluzivitetom.

Pametno su se setili da likovi u filmu od pocetka budu pod dejstvom alkohola, tako da se lakse podnese praznina i besmisao 80 posto dijaloga i scena.

4/10
 
I meni Victoria malo razvučen čini mi se nepotrebno. I na momente ide na živce nepojmljiva glupost glavnih junaka. Po meni 6/10. Mene ovaj film dosta podseća na po meni mnogo bolji la haine jaka 8-ca
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da je i onaj naš "Smrt čoveka na balkanu" snimljen iz jednog kadra :)
 
Jeste. A i dobar je film.
 
Burnt ocajan film. 3/10 Da me sada neko pita šta sam gledao ne znam šta bih mu rekao. Film je baš prazan a tek sam kraj-fuj!
 
Frapantan podatak mi je bio da sam uspeo sve do sada da ne pogledam film Zodiac od Fincera, sa obzirom da obozavam trilere. Ne mogu da ga svrstam u vrhunske jer mu fali misterije, baziran je na istinitom dogadjaju ali fikcionizoran pa kad su ga vec modifikovali mogli su jos da ga za zamrse i zacine. Plus kraj filma je po istinitom dogadjaju a on sam po sebi "dosadan" tako da bih to naveo kao mane. Inace vrlo studiozan triler vredan paznje. 7/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno