Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zanimljiva ideja, ali sve u svemu prosek.
 
Gledao ga i ja sa devojkom (Hypnotic) - razlikuju se utisci u odnosu na kolegu sasa76. Jedva 3 i to samo jer traje cca 1.30h. A najgore od svega sto sam i ocekivao neko smeće ali ovo je prešlo igricu
 
Gledao ga i ja sa devojkom (Hypnotic) - razlikuju se utisci u odnosu na kolegu sasa76. Jedva 3 i to samo jer traje cca 1.30h. A najgore od svega sto sam i ocekivao neko smeće ali ovo je prešlo igricu
🤷‍♂️
 
Vise je Rodrigez izvukao film nego Aflek, ali ako cemo realno nije ga izvukao... rupa ima kao u siru.
Rodrigez je, bar po meni, neka vrsta Harisa Dzinovica (ne zbog sesira)
Dalje ne smem, znam svoje granice.. a i poene :D

AIR (2023)
Vrh! Pogadja u nostalgiju samo tako, kakav crni NF i stranger things...
Meth Damon (ah ne, to je druga serija, ) je razvalio ulogu, Ben Aflek je super rezirao, ali ne i glumu, inace bi bilo cak i 9/10 ;)
8/10
(sve je u parama, samo shhhhh)
 
Poslednja izmena:
Jeste spor, a sta ocekujes leba ti, koliko ti imas godina i koliko se brzo "kreces"?
Niga plz , ja bi crko na 15 minutu, trazio bi vodeeeee :love:
(ili gatling gun barem..)
Ko god trazi realnost u ovakvim filmovima, nije realan...
Drzi se Kijanu za svoje godine, drzi se itekako! Jeste da je pola scena stuntman odradio, ali Kijanu ima nesto sto drugi holivud supci nemaju...
Kurcobolju i dobrotu!
Ne znam za Vas, ali ja njegov rodj slavim, niciji tudji/drugi.
ONE je bog koji je i dalje ziv.
The ONE!
Kejdz & the ONE, nema brige oko unuka!
Uvek ce imati religiju iza sebe :)))

John Wick 4
7/10 (bilo bi 6/10 da nema odlicnih poslovica)
 
Poslednja izmena:
Odgledah Midsommar .
Meni se lično svideo film, iako shvatam zašto mnogima nije.
Svidelo mi se kako se radnja "neusiljeno" i postepeno razvija.
Svidele su mi se i ključne tačke i prekretnice radnje.
Glumci su solidno izneli svoj deo posla.
Fotografija, rekviziti, šminka i scenografija su mi se baš dopali, muzika pogotovo.

Super mi je poslednja scena kad dva pripadnika kulta - volonteri da budu žrtve plamena, dok ih plamen guta, skontaju da je obmana više-manje sve čime su im punili glavu, jer napitak koji im je dat kao obećanje lišenja svih bolova ne deluje (bar sam ja tako shvatio one njihove razgoragačene i upitne poglede pre nego što su počeli da vrište od bolova).

Sve u svemu preporuka. Ocena 8/10 lagano.
 
Odgledah Midsommar .
Meni se lično svideo film, iako shvatam zašto mnogima nije.
Svidelo mi se kako se radnja "neusiljeno" i postepeno razvija.
Svidele su mi se i ključne tačke i prekretnice radnje.
Glumci su solidno izneli svoj deo posla.
Fotografija, rekviziti, šminka i scenografija su mi se baš dopali, muzika pogotovo.

Super mi je poslednja scena kad dva pripadnika kulta - volonteri da budu žrtve plamena, dok ih plamen guta, skontaju da je obmana više-manje sve čime su im punili glavu, jer napitak koji im je dat kao obećanje lišenja svih bolova ne deluje (bar sam ja tako shvatio one njihove razgoragačene i upitne poglede pre nego što su počeli da vrište od bolova).

Sve u svemu preporuka. Ocena 8/10 lagano.
Ja sam ga odgledao još davno kad je izašao, i bio mi je dobar. Moraću da obnovim gradivo!
 
Scene borbi u John Wick 4 su toliko loše da se pitam da li su namerno takve. Kijanu se jako sporo kreće, pa zato ne mogu da verujem da ovo nije zezanje.
Primetno loš, koliko puta vidiš da lik može ovog drugog da proburazi katanom a on ga tačno udara po njegovoj. Piš živi evo iz drugo puta mislim da sam na sat i 15 minuta. Koje mučenje ali odgledaću do kraja.
 
Primetno loš, koliko puta vidiš da lik može ovog drugog da proburazi katanom a on ga tačno udara po njegovoj. Piš živi evo iz drugo puta mislim da sam na sat i 15 minuta. Koje mučenje ali odgledaću do kraja.

Plus bezbroj scena u kojima se Kijanu vrti po zemlji kao onaj reper iz Kostolac, a protivnik ga čeka da odradi svoju tačku.
 
Ne znam sta vas cudi, odela od kevlara koja zaustavljaju sve, ali su zapravo elasticna kao obicna odela. Prvi deo mi je stvarno dobar, mogu da ga gledam milion puta, ali vec je 3. izgubio svaki dodir sa stvarnoscu.
P.S.
Ja ga gledao ubrzano, pa mi nije bio problem, plus sam motao na scenama akcije.
 
Greota sto za JCVD malo ljudi zna, odličan je tu...što bi se reklo smrtnik.
 

Kakva filmčina,kakve glumčine :)

Što današnji Holivud ne može da napravi ovako nešto?...em su u filmu kultni glumci,em je radnja nekako originalna mada vrlo jednostavna,em nema nekih nenormalnih scena "letenja" i haosa ili da jedan covek pobije 100 ljudi,em obiluje nekim elementima komedije zahvaljujući Belušijevim kometarima......ovo je,po meni,jedan od sinonima za akcione filmove.......još šmek tih 80tih godina :)
 

Kao fan adidasa ne mogu filmu dati vise od sestice :ROFLMAO: Film ima "milion" preporuka,tako da mu moja sestica nista ne znaci. Film kome se kraj zna od prvog sekunda tako da meni iskreno nije nesto preterano dobar


Ovaj mi je ostavio mnogo jaci utisak jer nisam ocekivao da prica ide tim tokom,mislio sam da ce film da govori o tome kako napravljen tetris. Jaka osmica i PREPORUKA:)

I za kraj jedna cista DESETKA :cool:

Desetka za sva 3 filma zajedno :ROFLMAO:
 
Zamalo mi suze ne krenuše pred kraj. Divna bratska ljubav, nešto kao Kruz i Hofman u Kišnom čoveku.
Oklevao sam jer su ga opisivali kao loš ali meni ispade dobar. Doduše, meni su dobri i npr. Howard the Duck (1986), Avengers (1998), Movie 43 (2013)... tako da... svaka dalja rasprava je bespredmetna.:p

Što se čike Vika tiče, ne otkrivajte previše detalja, nekima može da zasmeta. Mislim, ima raznih ludih obožavaoca, znate...;)
A to što izvodi čudesa u filmu a opet čudno trči ili je usporen postoji očigledan razlog - na kraju trećeg dela je pao sa krova zgrade. Pa nije on Supermen ili Vulverin da brzo zarasta, običan je čovek pa mu treba malo više vremena. Da vi strmeknete sa zgrade ne biste se pojavili u nastavku, budite sigurni.:)
 
Covek ocigledno ima neki problem, primetio se taj problem odavno. Kad je na promociji za cyberpunk bio, zamalo se nije prevrnuo u jednom momentu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno