Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko je gledao Air neka gleda ESPN 30 FOR 30: Sole man da cuje iz prve ruke od Soni Vakara sta je tu bilo.
 
Konacno da je neko provalio!
I ne da je samo to, nego film radi posao
Jel Tom Kruz los glumac (ja se bar ne secam nijednog loseg filma sa njim, ni-je-dno-og), ali zaboravio si da pomenes Dzontra Voltu!
Jel' postoji glumac koji ga je bolje odglumio od nikole? Ne! :))))
Ako mislis isto, (i vec imas tapiserije u liku NIkole Kejdza) ulaznica je 200 dinara u klan (to je Mare odredio, jer je alav za parama) ... dobijas jastucnicu i (kako se zove onaj papir na kojem pise tvoje ime?, a znak je necega cemu si prisustvovao_ Ahhh da, dobijas za 200 dinara "verodostojnost" i sertifikat da si genuine Nicolas fan!
Realno... dzabe....(ali opet mislim da samo emaremare ima vajde od toga, ne Nikolas...ali, dobar je mare, osnivac je kulta i nas je vodja)
 
Poslednja izmena:
Covenant napet, drzi pažnju. Odlicna kamera i predeli, preporuka.

Renfield - za 1.30h koliko traje sinoc pre NBA dobro legao, taman da me ne uspava.
 
Ghost in the Shell 2017
Tek sad sam ga odgledao,legao mi kao budali šamar! Od mene 8/10
P.s- ako ima jos filmova na ovaj fazon,moze slobodno preporuka neka.
 
Ghost in the Shell 2017
Tek sad sam ga odgledao,legao mi kao budali šamar! Od mene 8/10
P.s- ako ima jos filmova na ovaj fazon,moze slobodno preporuka neka.
Рецимо Lucy, исто Скарлет доминира, слична тематика, један мање познат : "In Time" са Џастином Тимберлејком, можда и бољи од ових..
 
Рецимо Lucy, исто Скарлет доминира, слична тематика, један мање познат : "In Time" са Џастином Тимберлејком, можда и бољи од ових..
Lucy sam gledao,odličan takodje. Sad ću da vidim In Time šta kaže,hvala na preporuci :)
 
Je li neko gleda ovde možda španske i korejske filmove 👀
Možda neko da preporuci bas noviji španski horor ili triler? Da je izašao ove ili prošle godine...
Ko voli korejske The call, odličan horror.
 
Elephant (2003)

Kod nedavnih događaja (inače), sa strašnim posledicama nekako je uobičajeno da se posveti pažnja toj vrsti tematike na polju filma u smislu zašto se to uopšte dešava i ono glavno na žalost, zašto se to i nama dešava?
Uglavnom su to kod mene bili dokumentarci, mada i fimovi tipa Utoja, Kevin, Poliethnika, Nitram i možda još nekog...
Elephant mi je jedan od propuštenih i sam po sebi nije film rađen po istinitom događaju ali je inspirisan najpoznatijem slučajem u Americi (Columbine high school shooting-om), što znači da ima elemenata iz Columbine masakra ali je režiser je ovde više pažnje posvetio likovima (deci), kojima se putevi ukrštaju kroz taj jedan školski dan, gde je tim dugim kadrovima, načinom snimanja i montažom, stvorena atmosfera pred ono što će se desiti. Težak film ali mi je bilo još teže sve to ispratiti nakon ovoga što se desilo kod nas.
Nešto sam na kraju razmišljao i došao do zaključka, od kako su prestale da se nose patofne u školu, sve je otišlo dođavola...
Idem unazad trazim neki triler i vidim šta si krenuo da gledaš a dobio sam preporuku da pogledam zbog desavanja Lets Talk About Kevin pre par dana, pa ako mozda nisi gledao baci oko.
 
Ma ja sam mazohista! Al nema veze gledacu i fast 11 :) Ocena -1/10, al bila je jedna dobra riba sedela pored mene u bioskopu i Jason Momoa je odglumio top pa zato ocena 6/10. Posle reklama dosao neki lik mali kao Momoa pored devojke pa sam ipak cutao i gledao film :)
 
Sisu, koliko fantastičan film, 8/10.
 
Пустио синоћ сестрићу (9) и сестричини(5). Држао им је пажњу толико да су остали код мене да спавају не желећи да прекину гледање, али већ после сат времена су се узвртели и једва изгураше до краја, много је сат и по за њих да буду мирни. Све у свему солидно гледање за овај узраст...
 
Ne znam ko je preporucio film Nocebo, ali dozivotna zabrana prilaska ovom delu foruma! :LOL::LOL::LOL:
 
Ако не волите SISU, ево препоруке за један прави ратни филм😀. Траје 3 сата па се треба наоружати стрпљењем, дуго сам одлагао да погледам и једино што ме је разочарало нисам нашао часан превод(енглески са Гугл транслејта је радио нажалост).
Фински Saving Private Ryan отприлике.
8/10
 
Gledao,odličan 👆
Sisu Definitivno dobar film i odskace od ovih stancovanih holivudskih spranja
Enti jarca,pa ovije su prekosili i holivud sa glupostima
jugo kinematografija je mnogo bolje zamaskirala t-34 da izgleda kao Tiger(Pz VI)
Ovije se čak nisu potrudili naći T-34,pa mu samo dodat krst,nego direkno iz neba pa u rebra T-55

In the «Sisu» movie trailer, this german "panzer" appears...which modern tank are they trying to pass as a ww2 one?
in-the-sisu-movie-trailer-this-german-panzer-appears-which-v0-wzk6ar04jrja1.jpg




Indijci bi bolji film napravili (Bolivud):p
 
Poslednja izmena:
To Catch a Killer-na IMDb drugi naziv, ko zna zašto...
Solidan triler, 7.0/10
Odličan film, jaka 7. Pored dobre glume, priče i negativca koji u ovakvim filmovima uglavnom ostane prazan lik a ovde je upravo suprotno jako diskretne poruke kritike modernog društva što je meni uvek gušt videti. Gomile smeća koje generišemo, o tome da se ne reciklira već folira. Tržni centri prepuni zombija koji besumično kupujemo, klanice onako sirovo flesh and blood ( znam par ljudi koji su radili i više ne jedu suhomesnto zbog crvene magle koja im je zgadila život) ja sam mesožder i jedem sve tako da ne znam da li bi uspelo da mi ogadi meso rad u klanici.

P.S Neko je pominjao woke da ima tog sranja naravno ali u odnosu sa TLoU ovde je to pristojno uradjeno, ako se pod woke na to mislilo.
 
Da li je moguće da se u mom okruženju, jedino meni sviđa ovaj film i to sam oduševljen do imbecilnosti? Da čujem mišljenja ovde.
 
@emaremare ja sam to napomenuo, ali mi je generalno to manji problem od toga da mi sve deluje reciklirano, nista originalno i ne vidim nekog smisla, e bas ona je tu sa razlogom. Bone collector i Silence of the lambs je jasno zasto su tu.
 
Ima u filmu i momenata koji su nam poznati iz trenutnih dešavanja kako se mediji ophode i kako se politika ponaša u tim trenutcima.
Ceo svet nije normalan kad krenu ovakva dešavanja, umesto da se kontrolisano pristupi problemu ide se na senzacionalizam i zabavljanje širokih masa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno