Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po nekoj logici bi Stvor trebalo da ti bude gore njesra. Shit nasilje + neka karakondžula koja najverovatnije i ne postoji. Frizure im ko da tamo ne postoje frizerski saloni i garderoba popularna samo na Antarktiku... užas!

Ako se po frizurama film poznaje, onda je Mad Max 2 legendaran. Posebno ako se parkira pored Mad Max 3 i one novije splačine. Sa Mad Max i dva pomenuta Karpentera ne može u istu fijoku.

To je neka samo tebi znana logika...:LOL:

Bolje se ti drzi Zikine Dinastije i slicnih ostvarenja,tamo sigurno nikakve karakondzule ne postoje....u ovim horor filmovima ponekada se i pojavi poneka karakondzula-zato i jesu horor filmovi

Btw,nikako nemoj da uzimas u obzir ocene sa IMDB-a ili nekih filmskih kriticara......jedino sto je merodavno i sto zaista vredi su misljenja pojedinih stanovnika Srbije i lokalnog drustva koje cuga pivo ispred prodavnice :ROFLMAO:
 
Renfield (2023)

Kejdz je bog otac..
Ja kez nisam skidao na njegovim scenama...
Plus je film R rated, znaci nema BS-a... cak mi se i humor svideo u istom, da sam pomislio da gledam kickass ponovo..
vise sam se smejao nego na nekoj komediji ili marvel filmu,.

Geri Oldman i Tom Kruz trebaju da se drze za ruke i placu! 🤣

8/10
 
Poslednja izmena:
Kuvar, lopov, njegova žena i njen ljubavnik.
Najbolji superherojski film.

Po meni za nijansu smešniji i od dedpula 2.
 

Odgledao da vi ne morate. Glup film do bola, zali boze 2 sata zivota sto sam potrosio na ovu glupost.
 
Never Look Away/Werk ohne Autor/2018 triler;drama;romantika;ratni;biografski
Izvanredna Njemačka drama inspirisana stvarnim događajima.Film prikazuje život jednog umjetnika Kurta Barnetta (Tom Shilling) i njegove borbe sa različitim traumama koje su oblikovale njegov život.Kurt se zaljubljuje u koleginicu sa fakulteta Eli (Paula Ber).Elin otac profesor Zeband (Sebastian Koh),čuveni ljekar ne odobrava ćerkin izbor dečka i zaklinje se da će uništiti njihovu vezu.Niko ne zna da su njihovi životi povezani zastrašujućim zločinom koji je Zeband počinio pre više decenija.Film je remek djelo Njemačke kinematografije.Ocjena 10/10
IMDb: : Delo bez autora
https://www.imdb.com/title/tt5311542/
 

Prilozi

  • MV5BNGUwYTQxZDYtYTZlMy00YmVhLTkyOTYtOTUwMzI2NTBlOWNhXkEyXkFqcGdeQXVyNTM2NTg3Nzg@._V1_FMjpg_UX1...jpg
    MV5BNGUwYTQxZDYtYTZlMy00YmVhLTkyOTYtOTUwMzI2NTBlOWNhXkEyXkFqcGdeQXVyNTM2NTg3Nzg@._V1_FMjpg_UX1...jpg
    173.3 KB · Pregleda: 6
Tačno,ukusi su različiti...

Meni "Napad na stanicu 13" deluje kao neko niskobudžetno njesra od pre "100 godina"(prepuno shit nasilja,glupih frizura i garderobe popularne 70tih )......mnogo bolji mi je Karpenterov "Stvor"
...

I ovaj je dobar:
The Thing from Another World
Inače prva ekranizacija knjige " Who Goes There?". Meni možda i bolji od Carpenterovog filma.
 
Pogledah ovaj Dungeons and Dragons iz dva puta, bože koja glupost... Tralala kinematografija, možda ok za dečiju sekciju. Neka mršava 6 ica a može i da se preskoči. Morao sam da odgledam odmah posle 3x Dune 2 trailer da isperem oči i dušu.

Opet zakačih Oblivion sa Tomom na TV i opet odgledah. Dobar baš.
 
Potpuno bih se slozio sa tobom....ja nisam smeo nista da napisem, jer kako bi me ljudi gledali ovde ako bih rekao da je Nikolas cak bio.... dobar?
Ne bih te niko gledao cudno, uvek je fora napisati sta mislis... u ovom slucaju, iako nije glavni junak,... Nikola JESTE i tata i mama, i baba i deda, i strina i komsija koja sa prozora gleda.
Covek jednostavno vlada scenom, i izlazi van iste... nek je nam je lud, ziv i zdrav!
Ovakav se retko radja..💪
 
Jos jedan glas za Renfield.
Ima sve i nista nije prenaglaseno i slag na tortu sjajni Nicolas Cage, i traje bas koliko treba za jedan zabavan film tj. ispod 1h30min.
Kada sam gledao trejlere, a i sam film, pomislio sam kada je vec ovo film sa vecim budzetom zasto su onda reinfild i policajka toliko tunjavi.
Onda sam ukapirao da je umesto njih bio neki harizmaticni lepotan i neka prelepa policajka, da bi odvratili paznju sa samog Nicolasa sto bi bilo lose jer njegova gluma je ono sto izvlaci ovaj film.
Sve u svemu 8/10, za vecu ocenu bi morao biti neki epski film o Drakuli, ali to bi ipak zahtevalo mnogo veci budzet i poznate glumce i scenario,reziju....
Ovako je ovo dobro potrosen budzet i vredi pare za bioskop.
 
Dungeons & Dragons odličan. Baš zabavan i ima dosta dobrih forica.
Lepo što imate nešto zajedničko.😁
Sad se vratih na ovaj moj komentar i skontam da na kraju nisma pogledao Pig nego kremuo Mandy koji takodje nisma zavrsio, sledi mi veče Nikolasa Kejdža na kraju sa Rajngeldom ili kkao se vec zove ovaj vampir.

Preporuka i za onaj sa njim i Pedrom Paskalom nesto tezina talenta...ne idu mi nazivi filmova veceras, vreme je za sovku
 
Poslednja izmena:
Da potvrdim D&D pristojna zabava. Realna ocena na imdb

 

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 7.4/10


Nije los uopste, fino odradjen film, ok gluma, zabava skroz ok, nista wow ali nije ni smece.
Neki ljudi ovakve filmove gledaju s prevelikim ocekivanjem, kao da gledaju gore pomenuti Dune a treba ga gledati kao Jumanji novi i sl. filmovi
 
Renfield-ajoj,ko me tero da ga gledam???Srecom pa traje sat i po.Da ne igra Kejdz ne bi ga ni uzimao u obzir za gledanje.

Vampirsko-kung fu-blood bath-polu komedija,par puta sam se blago nasmejao,i to je to.
 
Ako se od D&D gledalo ovo smeće, a gledalo se, kako da propustim ovaj novi uradak što svi nahvaliste...

EDIT: U pitanju je ovaj film, nešto neće u hidden link
IMDb: : Dungeons & Dragons
https://www.imdb.com/title/tt0190374/
Da rezimiramo - onima koji su upoznati sa tim svetom, bez obzira da li im je lore poznat kroz stone D&D kreirane od WotC ili kroz računarske igre koje su su rađene na bazi pravila neke od edicija, ovaj film je zabavan i u manjoj ili većoj meri ima smisla. Uglavnom se ne sviđa, namenjen je dečijoj sekciji i glupost je za one kojima je taj svet uglavnom nepoznanica i sve je zbrzano/zbrkano (who the fuck ere Thayan wizards, šta je Underdark etc).
 
Isto nemam pojma koji su čiji pa mi je bio dobar...što ne mora da znači da će svima biti dobar.
 

Izgubljenih 2 sata i 15 minuta. Citao ovde neke komentare za film, pa me povuklo da gledam. Radnja i gluma za maksimalnu ocenu 6.
A zbog očajnog i neizbalansiranog zvuka, kao i one glupave psihodelicne muzike koja prati dijaloge i veci deo radnje filma, kako bi šatro postigli neku napetost, dajem mu ocenu 4,5 i ne preporucujem gledanje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno