Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledao Predestination, jeste cela stvar očigledna. I dopao mi se baš zbog fokusa na priču, mislio sam da će biti prazna akciona glupost. Gledao sam previše filmova, i znao sam šta će da bude čim je počeo, ali mi nije pokvarilo. Opušteno su to uradili. Nisam očekivao da mi se dopadne, ali eto iznenađenja.
 
Možda je jer ga gledam u tri ujutru, možda jer sam dobro raspoložen. U svakom slučaju, gledao Lucy, film je na drogama, u svakom smislu. I dopao mi se, film je polu zajebancija, kao Peti Element. Povremeno je preozbiljno loš, da je smešan. I Morgan Freeman nikada ne prekida naraciju, šta god se desilo. Scarlet ni ne glumi loše, ne znam što napljuvaše. A tu je i Oldboy.
 
Predestination - mene paradoksi nešto previše ne tangiraju i u stanju sam svakakav SF da gledam i ne tražim nauku u filmu, ALI, meni se sama ideja filma nekako nije dopala...
Sa druge strane, glumci su jako dobri.
 
Troll hunter
 
Troll hunter je dokumentarac ;)
 
Možda je jer ga gledam u tri ujutru, možda jer sam dobro raspoložen. U svakom slučaju, gledao Lucy, film je na drogama, u svakom smislu. I dopao mi se, film je polu zajebancija, kao Peti Element. Povremeno je preozbiljno loš, da je smešan. I Morgan Freeman nikada ne prekida naraciju, šta god se desilo. Scarlet ni ne glumi loše, ne znam što napljuvaše. A tu je i Oldboy.
Slično razmišljamo. Ništa spec, ali ima taj besson šarm.
 
rimejk oldboja je bogohuljenje.

evo moja dva predloga - lord of illusions (unrated)

i night breed (glumi kronenberg !)
 
Pogledah Bad Boys 1 i 2 opet, cisto da ubijem vreme... malo komedione akcije nije na odmet. Mogao bih i Last boy scout da pustim.
 
Interstelar , zanimljiv film, ako nista drugo tera na razmisljanje, ima dosta rupa ali sve u svemu preporuka.

Predestination , isto kao i ovaj iznad.
 
Levijatan - Jedan od boljih filmova koje sam pogledao u poslednje vreme. Opisuje političku i društvenu situaciju u jednom malom ruskom mestu na obali mora. Atmosfera je tmurna i na momente me je podsetila na američki Prisoners iako žanrovski nemaju baš mnogo veze.
Preporuka - ocena 7,5.
 
Gde si ga gledao?
 
Danas pogledah Predestination i svideo mi se. Jeste uvrnut do bola ali zanimljiv je.
Mislim da traženje rupa u ovakvom filmu nema smisla jer je sama ideja putovanja kroz vreme obična teorija koju tumači kako ko hoće, a niko ne može da potvrdi svoje ideje
 
Pa bioskop za autorske i dok filmove, nista fensi 3d ludila, nindza kornjace... :p
 
Какав је биоскоп, нешто много јефтин?

Meni je super, slika dobra ozvučenje dobro sedišta udobna unutra toplo karte su jeftine...

jbl-line-array-dom-kulture-beograd.jpg


Dom-Kulture-Studentski-Grad-Velika-Sala13.JPG


Dom-Kulture-Studentski-Grad-Velika-Sala12.JPG
 
The Iceman Odlican film 8/10. Volim takve koji su pravljeni po istinitoj prici.
 
Dobar je Iceman, mada sam očekivao više parodije, i slab je 3D

Sad odgledao Lucy film ima bukvalno istu temu kao i Limitless (2011) samo što je drugi pisac (kao na pismenom ili nekom Jam-u, bilo bi zanimljivo kad bi bilo toga u filmskoj industriji), i pored toga meni je film super legao, samo što ima isforsiranu dramu i "napetost" kojoj tu nije mesto(bar ne na taj način kako su je nama prikazali). Preporuka za film
 
Poslednja izmena:
Vec kod parodije mi je bilo cudno a kod 3D sam shvatio da nesto nije u redu. :d
 
Mr Brooks,..... Brutalno dobar film !!!

 
Poslednja izmena:
Hehe, od ove price o Predestinationu sam se setio one epizode Futurame Roswell That Ends Well, kada Fry
postane sopstveni deda :d

Odgledah nedavno Guardians of the Galaxy, i mogu reci samo da mi je zao sto nisam isao u kino :), odlicna razbibriga i svaka preporuka za svakog ko ga nije odgledao.

Io sono Li - ocena 7.5. Slucajno naletimo devojka i ja na ovaj film pre par veceri na nekom lokalnom kanalu i odgledasmo ga... jako mi se dopao, pogotovo Rade koji je pokidao. Realan film, gotovo dokumentaran (a takav mu je i tempo), koji prikazuje prijateljstvo penzionisanog ribara (imigranta sa prostora SFRJ) i imigrantkinje kineskinje.
 
Poslednja izmena:
Man of Steel, film glup i nikakav kao i naslov. Za nijansu 'bolji' od prošlog fijaska. Dva ipo sata patetike, i *****izma. Sa scenariom koji se nalupa za nedelju dana ili kraće. Od početka se sahranjuje, ali ona scena sa tornadom, je finiširanje.
Tree of Life stil, sa kvalitetnom Smallville-a. Režija je pristojna, osim što je akcija nikakva, i vizuelni stil je OK. CGI 90% je jadan, pa mi nije jasno gde je otišlo 225 mil. $, verovatno su Nolan i Snyder pokupili pola para za svoj "talenat".
Mogao bih sada da referišem celokupne gluposti priče, ali će neko da se nađe da je spoiler, iako svi znamo da priča ide samo jednim putem, i da nema ničega što može da se pokvari. A nije vredno da stavljam u spoiler, jer nije.
Tokom cele ove stvari sam se setio Bill-a u Kill Bill kako priča o Superman-u, to mi je bilo jedino zanimljivo.
Bar da su uspeli da bude toliko loše da je dobro, ovako me samo boli mozak.
 
@Dark Magician - citajuci tvoju recenziju za Man Of Steel, imam utisak kao da nismo gledali isti film... Po meni je ovo sasvim solidan superherojski film, sa puno efekata, akcije i ostalog sto se ocekuje od istog. Ne razumem kako su CGI efekti losi, tj. koja su to ocekivanja ako su ovde efekti losi?!? U svakom slucaju, moguce je da ti ovakvi filmovi ne leze...
 
Meni je Man of steel jedan od najgorih filmova koje sam gledao (a gledao sam i MakGrubera), a recimo Winter soldier mi je ok.
 
Ne znam, koliko god da je sve od tehnologije uznapredovalo, i dalje je ni blizu prvom Supermenu sa Rivom.

Grudge Match
http://www.imdb.com/title/tt1661382/

Prica je totalni krs, Roki meets Razjareni bik, 30 godina kasnije, scenario 0, sve je providno kao ekspendibls, al opet sam se vise nasmejao nego na Let's be cops, koji dodje nesto kao da ima barem "kom" od komedije.6/10
 
Poslednja izmena:
I po 100. put :) - ovo nisu recenzije nego lični utisci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno