Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hajde da ne mešamo seksipil (stvar ukusa) i glumu, nešto što je kvantitavno. Samo kažem da je kao glumica neuverljiva, uvek igra manje više istu ulogu, sebe.
 
Meni je ona uglavnom visak u tim filmovima, cak mislim da bi ti filmovi bili bolji bez nje.
 
Slažem se. Jeste dobra mačka i sve to, ali kao Black Widow totalno neuverljiva. Pored onog Hawkeya naj neubedljiviji lik u Avengerima. Ali je zato u Her bila izvanredna :D.
 
Ja kad okacim trejler onda odmah "nije dozvoljena priča o nadolazećim filmovima nego samo o onima koje ste gledali". Nemam nista protiv, ali odlučite već jednom šta i kako.
 
Imamo temu za nadolazece filmove
 
Gde je ta tema?
Meni trailer za SW deluje kao los CGI jedne lose Disney igre. Uzas. Nije to to.
 
Dracula Untold - onako, nije preterano loše ali je loše, nisam ovakav film očekivao. Jako prosto je obrađena cela tema.

Let's be Cops - fina komedijica za dosadno popodne.
 
Poslednja izmena:
pa ono zavisno od municije kalibra rpm, najbolje mi je rikoset odradjen
 
Rikoseti su bas dobro uradjeni
 
Fury je predobar, to sa municijom je realno, takvi traceri postoje. Jos jednom pisem o ovom filmu i mislim da je predobar. Od glume do muzike...
 
Preterali su u završnici. SS nikako ne može onako idio.ski da odreaguje. Ozbiljna obuka, disciplina i 5 godina ratovanja a da napadaju ko crnci u Mogadišu previše je...
Čudio sam se kada sam ovde čitao da je film Američka propaganda, pogotovo kada sam počeo da gledam film ali sa kulminacijom su stvarno preterali. Ovo nije ni prići Saving Private Ryan, Band of Brothers pa čak ni Pacific-u iako su početak i sredina još crnji od svega navedenog. Ostaje mi sad da čekam Klinta. On još uvek nije zas.rao a mator je da sad počne.
 
Poslednja izmena:
Odgledah drakulu o prijatno sam iznenadjen, nisam ocekivao nista posebno i ono, meh, jeste nekako mlako obradjena prica ali opet mi je film lepo legao. Od mene 7/10
 
Juče sam pogledao Interstellar u 4k, film je odličan, preporuka, ima sitnih detalja koji su mi smetali, ali ništa strašno. Drama je određena odlično, muzika je pokidala.
Što se 4k tiče, nisam baš nešto osetio boljitak u odnosu na predhodne projekcije
 
Alive (1993) - Verovatno su mnogi od vas odgledali ovaj film, ja ga odgledao ponovo posle mozda 15 godina i odlican je film. Radjen je po istinitom dogadjaju, sve preporuke 8.5/10.
 
Fury je predobar, to sa municijom je realno, takvi traceri postoje. Jos jednom pisem o ovom filmu i mislim da je predobar. Od glume do muzike...

kontraverza...postoje da,ali dali su postojali u to doba?i ako jesu...ja bi uzeo jenog roza(kolko boja stvarno ko SW)
 
Naravno da su postojali, samo što mislim da nisu bili multikolor :D
 
Ne znam šta su "traceri", niti me mnogo ne zanima ;] Ko je imao prilike, 50 godine posle tih dešavanja u filmu, mogao se nagledati tih svetlećih metaka ispaljenih iz oružja koja su napravljena koju godinu posle II sv. rata koliko mu duša ište i ne verujem da bi ikako mogao da povuče paralelu između efekata. A 50 godina je oružje i municija napredovala u dizajnu i karakteristikama. Kako Baha i Dandy kažu, jesu postojali, ali ne u takvim blještećim bojama i izduženim tragovima.

Zadnja scena je klasična američka propaganda. Sami [tenk] protiv svih.
 
TMNT - f*uck you Michael Bay.... Kakav je ovo scenario majko mila...
 
The Maze Runner (2014)- 7/10
Ne volim ovakve scy-fi filmove ali mi je drzao paznju tokom celog filma. Na pola filma smo vec videli drugi deo u najavi...
 
Fury

Prvi put da gledam Brad-a u losem filmu..
 
Sreca odgledao sam ga pa procitao komentare, kada ce pojedinci da nauce da koriste spojler tag. Inace misljenje o filmu mi se u slovo poklapa sa milkobgd-ovim.
 
maze runner - sta je ovo !? 4/10 ja volim SF ali mi je ovo bas lose...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno