Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^pazite ljudi kad Dark kaze relativno zabavan to vredi pogledati :p
 
Insidious chapter 2:hair: Ne znam koji je strašniji dal prvi ili drugi deo.Ukoliko ga gledate sa dobrim zvučnicima izgleda baš zastrašujuće.Ja čak neke scene nisam smeo da pogledam :rupa:
Za one koji vole horor još jedna preporuka Drag Me to Hell
dragmetohell02.jpg

Gledaj Sinister, Descent 1 i 2, Silent Hill, Creep, Wrong Turn 1, Event Horizon, Grudge ... Od toga se piska u gace a ne Insidious i ostalih razblazenih limunadica.
 
^ po meni ni ti nisu strasni bolje pogledaj mamu i kolibu u sumi to zna biti bas scary na momente :)
 
Zasto imam osecaj da ni pola ovih filmova sa spiska nisi pogledao ? ;)
 
Odgledao sam sve mozda ovaj sinister nisam siguran dal sam gledao xD
 
Gledaj Sinister, Descent 1 i 2, Silent Hill, Creep, Wrong Turn 1, Event Horizon, Grudge ... Od toga se piska u gace a ne Insidious i ostalih razblazenih limunadica.

Znas kako mi smo kao mladji to gledali, ne znam da li bi se sad cimnuli, mozda i bi, ali pre je bilo prpa :)

Ja kad gledam te japanske filmove sa devojcicama, kosa preko glave. Kraj. Prekrivam oci :D
 
Znas kako mi smo kao mladji to gledali, ne znam da li bi se sad cimnuli, mozda i bi, ali pre je bilo prpa :)

Ja kad gledam te japanske filmove sa devojcicama, kosa preko glave. Kraj. Prekrivam oci :D

Ja se cimam isključivo kad sam pospan. Inače retko, naročito kada gledaš nešto gde očekuješ da hoće da te prepadnu.
 
Odgledah Davitelj protiv davitelja posle skoro 10 godina, sjajan film
 
Spremam se da gledam Pompeii. Valja li ?
 
Dajte neki noviji film na fazon White house down. SWAT, navy seals etc etc...
 
Због смора.. Толико непотребног дијалога имао сам осећај да траје 5 сати а не два. Плус сам се толико сморио да сам га премотао за једно 20минута. Не знам,никако ми није легао..

Fora je u dijalogu, tako da nije nepotreban.
Samo treba shvatiti emociju. Meni se s video jer čak i vidim sebe u takvoj situaciji :D.
 
Ovaj film je odlican, prica je odlicna, a vidim da je i gluma odlicna. Trailer me je odusevio.
 
Pompeii

Dobri glumci, solidni efekti, mada sumanuti i sa losim tajmingom kroz ceo film. Rezija je omanula, pogotovo kad su u fokusu dijalozi i closeup. Landscape je CGI.

Mlako sve deluje, moze da se gleda, ali je patetika na kraju izazvala mucninu.


Od mene: 3.5/10
 
Poslednja izmena:
^^ I dopao mi se film, nije bas nesto vau, ali nisam puno ni ocekivao tako da mojih sat ipo kvalitetno utrosenih za ono sto sam hteo.

Ocena neka, pa sta znam... 7/10
 
Wannabe blockbuster, ukratko. Iliti shajze, kako vole nemci da kazu.
 
Pompeii

Dobri glumci, solidni efekti, mada sumanuti i sa losim tajmingom kroz ceo film. Rezija je omanula, pogotovo kad su u fokusu dijalozi i closeup. Landscape je CGI.

Mlako sve deluje, moze da se gleda, ali je patetika na kraju izazvala mucninu.


Od mene: 3.5/10
+1
The Monuments Men
Mogu samo da kazem da sam uzalud potrosio vreme gledajuci ovu glupost od filma. Odavno nisam gledao film koji je ovako jadan. Jadan je prava rec.
Sto se mene tice ovaj film izbegavati u sirokom luku.
 
^ovaj WHD je sprdnja film , nemojte se.zavaravati na 2 dobre scene 7 filmu.. zali boze ulozenih para.
 
The Cabin In The Woods

Kakvo je ovo s*anje od filma, ne mogu da verujem. Ovo je horor za decu uzrasta od 7-10 godina.
Ako je neko planirao da pogleda ovaj film, neka ga slobodno preskoci.
 
The Monuments Men
Mogu samo da kazem da sam uzalud potrosio vreme gledajuci ovu glupost od filma. Odavno nisam gledao film koji je ovako jadan. Jadan je prava rec.
Sto se mene tice ovaj film izbegavati u sirokom luku.
Slazem se, jako jadan film ne zna se sta je jadnije.
 
The Cabin In The Woods

Kakvo je ovo s*anje od filma, ne mogu da verujem. Ovo je horor za decu uzrasta od 7-10 godina.
Ako je neko planirao da pogleda ovaj film, neka ga slobodno preskoci.
Lol. Film je zapravo parodija na horor žanr i to vrlo dobra :)
 
Gledao pompeii i frankensteina...
Obzirom kako nema sta da se gleda - 5/10 i 4/10

Cabin in the woods se meni licno bas dopao, 8/10
 
Meni se Cabin nikako nije dopao, prekinuo sam sa gledanjem jos u prvih pola sata.
 
Lol. Film je zapravo parodija na horor žanr i to vrlo dobra :)

Ja sam poceo da delim ljude na one koji kapiraju i ne kapiraju Cabin In The Woods :) veoma dobra podela za neke privatne kategorizacije ljudi (bez uvrede ikome upucene)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno