Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledao Foundera, pojma nisam imao o tome je nastao Mekdonalds. Sta znam recimo ocena 7. Sta se desilo je slika i prilika vremena u kome zivimo. Verovatno ce uskoro i o Coca Coli da izadje neki film posto koliko se secam prica je slicna...
Fantastican film,posle sam jos sat vremena gledao neke klipove o Meku i naisao na intervju sa unukom od jednog "McDonalds-a"...ja mislim da bi iz koze iskocio od muke da sam na mestu tog momka!Neverovatno koliko mi ne znamo kako je sta nastalo i po koju cenu!
 
Aquaman 10/10
Amber Heard 11/10

Konacno DC film u kom valja CGI i koji nije mracan do zla boga.


Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
Prosto ne verujem da je Aquaman dobar. Ocekivao sam da ce biti krsh ali kako su svugde komentari dobri definitivno cu ga pogledati.
 
Nisam ni provalio da je crvenokosa dok nisam opet odgledao trailer. [emoji16]
 
Mullholland drive

Jos jednom. Kakav film, kakva je glava Linc. Sve sto bih rekao dalje, samo bi pokvarilo utisak nekome ko bi hteo da pogleda..

8.5/10
 
Imaš analizu filma na 100nak strana, ako voliš slične stvari.
 
Taj film nikad nisam uspeo da pogledam do kraja, a bar dva - tri puta sam ga puštao. Jednostavno mi nije legao
 
Upravo odgledao Aquaman.

Ne znam sta reci, ima odlicnih momenata, onda skoro zaspao, pa opet ok.

Sve u svemu, onako.

Edit: dosta ljudi je napustilo salu u pola projekcije.
 
Poslednja izmena:
Jesi li gledao wonder woman? Ako jesi, da li je bolje od toga, posto mi se ne trosi vreme na jos jedan los DC.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Kao veliki fan DC-a, koji na zalost, ne znaju da urade vrhunski film, bolji je Aquaman.
Efekti su odlicni i uvod u celu pricu znatno kraci, konacno.
 
Ma hajde... Aquaman skroz dobar. Cak moze da stane na crtu sa marvelovim ponekim osrednjim filmom. :) Po meni dobar, doduse malo prenatrpan i bombardovan svim i svacim.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Mortal Engines blago razocarenje, ocena 5/10 . Verovatno sam previse ocekivao od filma pa otud i razocarenje, efekti su ok ali prica mi nesto suplja i predvidiva, pogotovo kraj film.
 
Poslednja izmena:
Mullholland drive

Jos jednom. Kakav film, kakva je glava Linc. Sve sto bih rekao dalje, samo bi pokvarilo utisak nekome ko bi hteo da pogleda..

8.5/10

Ako može u spojleru kratak osvrt šta, ko, kako, da uporedim sa mojim utiscima :)

- - -

Inače odgledao Đeki Braun i Ubistvo u Orijent ekspresu za vikend na Sinemaksu i HBO-u. Preporuka za oba filma.
Večeras najnovija Planeta majmuna na HBO.
 
Godinama sam odlagao planetu majmuna, a to se ispostavilo kao jedan od najboljih serijala filmova koje je ogavni holivud iznedrio poslednjih 10ak godina... Svaka preporuka za ceo ciklus.
 
Mortal Engines blago razocarenje, ocena 5/10 . Verovatno sam previse ocekivao od filma pa otud i razocarenje, efekti su ok ali prica mi nesto suplja i predvidiva, pogotovo kraj film.

Kao i svi PJ filmovi, vizuelno/tehnicki odlicni, prica malo supljikava ali generalno dobra zabava na 2h...
 
Peter Jackson? Peter Gekson? :d

Volim sve njegove filmove, imaju nekog smeka, valjda zbog odlicne vizuelne prezentacije/scenografije ali im fali ono nesto... :) Isto bih rekao za Del Tora (makar one sto je radio za Holivud)

A po svemu sudeci ovaj najnoviji od "Geksona" ce biti njegov najveci flop.
 
Poslednja izmena:
Fantasticne zveri 2 - u par navrata se smorio opasno, kraj ga malo izvukao. Prvi deo dosta bolji, sto se ocene tice 6.
 
Ako može u spojleru kratak osvrt šta, ko, kako, da uporedim sa mojim utiscima :)

- - -

Inače odgledao Đeki Braun i Ubistvo u Orijent ekspresu za vikend na Sinemaksu i HBO-u. Preporuka za oba filma.
Večeras najnovija Planeta majmuna na HBO.
Odmah da kazem da sam gledao dvaput, dan za danom. Nije lako ukopcati neke stvari, dok se ne pogleda ponovo. Kad sam prvi put gledao, nisam video nikakvu povezanost izmedju prvog i drugog dela filma. Sve nekako naopako. E a kad sam gledao drugi put, shvatio sam glavnu stvar. Prvi i veci deo filma je ustvari san Diane. Kad sam skontao, posle ceo film ima logike, i kapiras da je ustvari genijalan. U nekoliko scena se naslucuje da je u pitanju kosmar, prouzrokovan grizom savesti, jer je Diane unajmila ubicu da rokne njenu bivsu Kamilu (bar kako ja razumem). Da ne krecem nasiroko i seciram scenu po scenu, ali vidi se kako, na koji nacin i koliko je to izjeda i proganja. Toliko, da ne moze vise da izdrzi i izvrsi samoubistvo.
 
Odmah da kazem da sam gledao dvaput, dan za danom. Nije lako ukopcati neke stvari, dok se ne pogleda ponovo. Kad sam prvi put gledao, nisam video nikakvu povezanost izmedju prvog i drugog dela filma. Sve nekako naopako. E a kad sam gledao drugi put, shvatio sam glavnu stvar. Prvi i veci deo filma je ustvari san Diane. Kad sam skontao, posle ceo film ima logike, i kapiras da je ustvari genijalan. U nekoliko scena se naslucuje da je u pitanju kosmar, prouzrokovan grizom savesti, jer je Diane unajmila ubicu da rokne njenu bivsu Kamilu (bar kako ja razumem). Da ne krecem nasiroko i seciram scenu po scenu, ali vidi se kako, na koji nacin i koliko je to izjeda i proganja. Toliko, da ne moze vise da izdrzi i izvrsi samoubistvo.

Meni je dosta haotično bilo, neke stvari koje si naveo ja nisam povezao, moraću još jednom da odgledam.
Pomalo brkam Izgubljeni autoput sa Mulholand drajv.
 
Poslednja izmena:
Spider-Man: Into the Spider-Verse, meni ovo bilo odlicno...praznik za oci i odlicna prica. Gledao u 2D, mislim da bi ovo valjalo gledati u 3D-u mada ko ima osetljive oci nek ne pokusava :D
 
Bird Box, dobar dok je trajao (logiku naravno zaboravite)...
kraj mlak
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno