Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne kažem da ti nisi u pravu, kao što ne kažem apriori da ni on nije u pravu već samo da ljudi prosto ne znaju šta da očekuju kad naiđu na ovako dijametralno suprotna mišljenja...
Naravno. Ni ja ne tvrdim da on nije u pravu. Moj subjektivni osećaj je, da drugačije formulišem, da je šteta što scenario nije malo pažljivije i dublje napisan. Inače, video si koje sam ocene dodelio. Film obavezno treba odgledati.
 
Svakom ko sumnja u Bikovica i glumu topla preporuka BDP i predstava Kad su cvetale tikve..u pozoristu najbolje vidis neciju glumu..decko je razorio ulogu

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Mary and the witch's flower jaka 7ica.
Odličan anime. Yonebajashy ne može da promaši.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Takođe! Krenula nemarčka serija, faktički kao neki nastavak Das Boota, tamo gde su stali...
 
Koja serija? Nešto novo? Ja se i sećam Das Boot-a kao serije.
 
Poslednja izmena:
Da, nova, kreće emitovanje 26.11. na Epic Drami...
Podmornica
Imala je i mini tv serija od šest epizoda, gde je faktički razrađen ionako dugački film :). Emitovala se 1985.
 
Poslednja izmena:
Papillon ekstra film.Po istinitom događaju. Moracu i knjigu da obrnem. 8/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Novi. Stari nisam gledao, ali možda i hoću jer mi je priča baš zanimljiva.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
The ballad of Buster Scruggs, ako izbacimo dve priče, film je odličan. Vizualno uživanje. Nemojte očekivati neki dubinu...
 
MI:Fallout Dobar da se ubije vreme. 6/10
 
Juzni vetar, produkcija odlicna, prica, moze i bolje, ima nekih nelogicnosti, nekih klisea, posto ne mogu da ubacim spojler necu o tome. Cini mi se da bi trebalo jedno 20 minuta krace da bude. Glogovac za farbanom kosom i bradom mi lici na Sigala[emoji3]

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Juliet Naked, fina dramica za ubijanje dosade. 6/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Juzni vetar, produkcija odlicna, prica, moze i bolje, ima nekih nelogicnosti, nekih klisea, posto ne mogu da ubacim spojler necu o tome. Cini mi se da bi trebalo jedno 20 minuta krace da bude. Glogovac za farbanom kosom i bradom mi lici na Sigala[emoji3]

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
I ja imam slicno misljenje. Nije los film, ali najvise mi smetaju ovi holivudski fazoni sa psovkama. Svaka druga psovka, malo mi to para usi i deluje usiljeno. Glogovac standardno dobar, Bercek kralj, jednostavno se vidi klasa. Neko rece Bikovic pokidao, ja iskreno vidim Bikovica i sve njegove limite sto se glume tice, meni ovo ne deluje bog zna kako spektakularno mada je bolji nego sto inace glumi.
Po.meni nije i nikada nece biti dobar glumac. Film ima prelaznu ocenu svakako, ali nekako mi je malo nedorecen, kraj mi je klise, sve nekako predvidivo, nema tu neke originalnosti.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Meni kraj filma nekako miriše da će biti i drugi deo...
 
Brutti, sporchi e cattivi

Na onoj temi "ne mogu da se setim naziva filma" mi je jedan član izbunario ovaj film kao odgovor na jedno moje pitanje.
Iako to nije bilo što sam tražio ipak sam pogledao film i slatko se ismejao.
Totalni ludaci...inače volim ove stare italijanske filmove snimane na ovakav način i u tadašnjim karton gradovima i naseljima i malim mestima

Sad znam odakle Kusturici inspiracije za one filmove sa ciganima i sl jer ovaj film je sve to samo na italijanski način.
 
Brutti, sporchi e cattivi

Na onoj temi "ne mogu da se setim naziva filma" mi je jedan član izbunario ovaj film kao odgovor na jedno moje pitanje.
Iako to nije bilo što sam tražio ipak sam pogledao film i slatko se ismejao.
Totalni ludaci...inače volim ove stare italijanske filmove snimane na ovakav način i u tadašnjim karton gradovima i naseljima i malim mestima

Sad znam odakle Kusturici inspiracije za one filmove sa ciganima i sl jer ovaj film je sve to samo na italijanski način.

Film je klasa u svakom smislu! Meni jedan od omiljenih...
 
MI: Fallout - 5/10 Iako volim ovakve mindless fun filmove predugacke scene jurnjava ozbiljno smaraju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno