Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od tih španskih trilera na mene je najjači utisak ostavio El habitante incierto . Samo mi je rasplet ostao klimav i nelogičan, ili možda nisam dobro sklopio sve kockice.
 
lako,tek od prvog rec-a spance (tj sve filmove sa spanskog govornog podrucja) na netu dozivljavaju donekle ozbiljno,a tek sa spomenutim weird tales krece da se prica i obraca paznja potpuno.

meni licno je Secuestrados - https://www.imdb.com/title/tt1629377/ njihov daleko najbolji film,ali to je do mog ukusa,objektivno nema zbora sta je Weird Tales uradio i za njihovu i za kinematografiju uopste.
Ne kapiram prvi deo.posta ? Nakon RECa dozivljavaju ozbiljno? Ko?? Cekaj..a opus Bigasa Lune i Almodovara 90-ih ???

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
I meni, što se klimavosti tiče. Držao mi pažnju, ali otišao je u drugu krajnost. Znam da sam ostao razočaran na kraju.
 
Deadpool 2,kome se svideo prvi deo i drugi ce.Po meni prvi deo je bolji,ovaj jeste "veci" film sa dosta vise novca ulozenom u sam film.Od mene ocena 8.Sto bi rekao gosn Pool ovo je pravi porodicni film :D
 
Lucky Number Slevin (2006), opet ga upecao na TV, jedan od filmova koji uvek mogu pogledati. Odlična ekipa, dosta poznatih faca, plot twist možda malo providan, ali fenomenalan.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Deadpool 2,kome se svideo prvi deo i drugi ce.Po meni prvi deo je bolji,ovaj jeste "veci" film sa dosta vise novca ulozenom u sam film.Od mene ocena 8.Sto bi rekao gosn Pool ovo je pravi porodicni film :D
Ja sam bio odusevljen prvim, drugi deo mi je slabiji, oba sam gledao u bioskopu. Odgledao sad na cornu, malo bolji utisak, ali mi je opet slabiji, mozda mi je previse irirantan negativac.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Deadpool 2 bolji od prvog dela, bolje fore, zabavniji. After credits vrhunski [emoji5]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja skoro gledao na televiziji Once upon a time in Venice. Namerno sam ga propustio u gledanju prošle godine jer većina filmova Bruce Willis-a u zadnje vreme ne vredi ni p. pare. Rekoh kad već nema ništa na TV-u, daj da mu pružim šansu. I film stvarno nije loš. Podseti me malo na najbolji (po meni) Willisov film - The Last Boy Scout. Stvarno opuštajući film. Doduše, sigurno ne bih platio kartu da ga gledam, ali za TV xtra. Kome se svideo The Last Boy Scout, svideće mu se i ovaj film.
 
Deadpool 2 bolji od prvog dela, bolje fore, zabavniji. After credits vrhunski [emoji5]

Sent from my D6603 using Tapatalk
Kod mene bas obrnuti utisak. Sinoc ga odgledao. Nekako mi je humor isilovan u nekim momentima ili samo postajem mator. After credits carski.
 
Poslednja izmena:
Ja se sećam da mi je prvi deo bio ultra dosadan. Ovde sam se i smejao na dosta fora. Muzika isto vrhunska tj prilagođena scenama, svaka čast.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja se sećam da mi je prvi deo bio ultra dosadan. Ovde sam se i smejao na dosta fora. Muzika isto vrhunska tj prilagođena scenama, svaka čast.

Sent from my D6603 using Tapatalk

:) baš imamo kontra doživljaj istog filma. Meni je muzika bila genijalno misplaced u filmu. Ono namerno neke numere koje nemaju veze sa scenom, tj tempom akcione scene ide neki sentiš. U jednu ruku genijalno pošto to doprinosi tonu filma koji je totalno neozbiljan a drugu ruku imao sam osećaj da mi je na TV dnevnik a zvuk sa prozibena (ono kad smo se kao klinci zezali pa pustiš zvuk sa jednog kanala na Hi-Fi a sliku na TV sa nekog drugog).
 
Upravo je to meni delovalo genijalno, u skroz brzim scenama, ide slow motion, neočekivano selin dione ili sher i sl. Pokidali su sa tim. Možda sam i bio u dobroj formi jer nisam odgledao komediju ne pamtim. Videla žena da se smejem a na tvu ide klanje i lete glave, kaže ti nisi normalan. [emoji23]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Revenge - 6/10
Film je u sustini cista bdlastina, ali je jasno da je namerno tako odradjen (bar se meni tako cini). Glumica svakako izvlaci malo ocenu :)

Rampage - 5/10
Rocku su uloge pocele strasno da lice jedna na drugu. Film gledljiv i nista vise od toga. Ovde mi gorila izvlaci ocenu :d
 
Kod mene bas obrnuti utisak. Sinoc ga odgledao. Nekako mi je humor isilovan u nekim momentima ili samo postajem mator. After credits carski.
Bas to, meni je otprilike isto kao i za Cuvare galaksije. Oba prva dela su po meni donela drugaciji pristup, pa kad su videli da pali, izrokaj posle 10 komada sa tim forama. After credits odlican, ostao do samog kraja u bioskopu iako je lik iz bioskopa rekao da nema nista posle njih, a i nije bilo [emoji3] tek u ovom super duper su ubacili

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Deadpool 2(uncut verzija) bih ja samo preporucio da se gleda ili bez, ili sa engleskim titlom, ovaj nas koji se pojavio je bas los, lose prevedene fore i fraze, zbog toga mi je bio 70% manje smesan nego u bioskopu, gde je bio zadovoljavajuć srpski titl.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
The Last Seduction (1994)
Jako volim momenat kad imam mogućunst gledanja samo jednog filma (mrzi me da spremim još koji kao rezervu), ali isto tako postoji i ona druga strana gde na samom početku dolazim u dilemu da li da isključim film jer ne volim da čujem pozadinsku muziku glasniju od svega drugog. I hoću, neću, ostavim to tako - srećom! Ovo je jedan takav piece of cake da ga toplo preporučujem. Vreme ranih devedesetih kada su se filmovi radili onako kako treba. 7/10
 
A time to kill 1996 filmčina. Odgledao ga kad je bio aktuelan ali sam zaboravio skoro sve. Toliko dobrih glumaca u jednom filmu pre toliko godina. Matthew i Samuel briljirali. Hvala onome ko je preporučio i podsetio me na isti. Pravi biser. Realno stanje u usa je i dalje isto sto se same priče tiče, kud i kamo gore. 8.5/10


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pridruzujem se cestitkama za odlicnu preporuku, takodje ocena preko 8 svakako
 
Upgrade

Cekao sam digital release, jer ovde nije mogao da se gleda u bioskopima, i film opravdava sve pozitivne kritike. Prosto NEVEROVATNO da je snimljen za 3 miliona dolara, tako kvalitetan film sa tako malim budzetom samo moze da bude vrhunska rezija i trud producenata

Scena izmedju Fisk-a i Grey-a zasluzuje sve pohvale, kao da je licno Yen Woo Ping rezirao borbu, jedna od najkvalitetnijh kung fu scena koje sam ikada video

Kamera ocena 11/10. Ovako dobru kameru sam mozda jos jedino vidjao u filmovima Tony Scott-a

Plot Twist cudan ali pasuje celom tonu filma.

Voleo bih da vidim nastavak, ako ga bude, svakako.
 
Pa ja to moram večeras pogledati, taman je svež na HDD. To mi je ona kategorija zelena salata ako ga odmah ne pogledam pokvariće mi se u frižideru. Bože koliko lupetam, ova kafa me ubi
 
Ja nikad nisam video ovakve user reviews na IMDB, user reviews je obicno mnogo vise realniji u oceni od klasicne IMDB ocene jer ljudi koji imaju zivaca da napisu nesto o filmu obicno imaju i kvalitetnije kriticko misljenje od jednostavnog stiska na broj. Sve 8, 9 ili 10, i realno film zasluzuje takve ocene

Neki postovi mogu da sadrze spoiler-e

https://www.imdb.com/title/tt6499752/reviews?ref_=tt_urv
 
Poslednja izmena:
Mene zbunjuje ovo "horor" u opisu filma Upgrade. Pogledao sam trailer, ne znam jel to greskom horor opisano? Ne volim horore, zato pitam.
 
Nije horor vec tipa sci fi :) Odgledao ga danas i ok je film najvise mi se svidja kamera i efekti zvuka i borbe. Od mene 8.5/10
 
Upgrade

Cekao sam digital release, jer ovde nije mogao da se gleda u bioskopima, i film opravdava sve pozitivne kritike. Prosto NEVEROVATNO da je snimljen za 3 miliona dolara, tako kvalitetan film sa tako malim budzetom samo moze da bude vrhunska rezija i trud producenata

Scena izmedju Fisk-a i Grey-a zasluzuje sve pohvale, kao da je licno Yen Woo Ping rezirao borbu, jedna od najkvalitetnijh kung fu scena koje sam ikada video

Kamera ocena 11/10. Ovako dobru kameru sam mozda jos jedino vidjao u filmovima Tony Scott-a

Plot Twist cudan ali pasuje celom tonu filma.

Voleo bih da vidim nastavak, ako ga bude, svakako.

9/10

Bas je super film. Hocu drugi deo :)
 
Preterujete sa Upgrade,dobar je al nije filmčina

D2 mi više bolji,iako ne gotivim RR

Adrift......za pogledati,al razvučen bezpotrebno
 
Dp2 110000000 $
Ugrade 5000000 $
22 puta skuplji film i porediti njih je neozbiljno.
Lično nisam očekivao ništa od Ugrade ali na kraju ispade odličan film za razliku od Occupation i Extintion (low budget) koje ne treba ni uzeti u razmatranje. Potreban je stvarno nadjljudski napor odgledati do kraja...
 
Upgrade 2018 odličan!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno