Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ponekad čak bude u Evropi, pa i kod nas pre USA.
 
Управо сам одгледао Starred Up и био сам прилично позитивно изненађен филмом... Није ни Locke лош филм.
 
2 dana.
Dok u drugom slucaju bude 2 meseca ranije :D

Srbija je jedno vreme bila u grupi "boostera", zemalja u kojima se određeni blockbuster pusti ponekad i nedelju dana pre zvanične premijere kako bi marketinški prevaranti mogli da prikažu visoke cifre internacionalnih zarada filma. Znam 1000% da sam Xman First Class gledao bar 5 dana u NS-u, pre nego je pušten u US&A. E sad nekako smo ispali iz tog ćumeza, najviše zbog nekih konflikata naših i hrvatskih distributera koji valjda dele prava za emitovanje. Tako smo došli do neverovatnih kašnjenja u zadnje vreme, gde pojedini filmovi dođu u domaće bioskope 2 meseca kasnije. Većina ih prođe loše u svetu pa se za to vreme pojave i pravi BD ripovi.
 
A Million Ways to Die in the West

Ijao koji užas. IMDB ocena nerealna preko svake mere.
Ovo ne zaslužuje ni 1/10. Brdo toilet humora. Skoro svaka fora je očekivana. Glavni lik je antipatičan skroz. Teško mi je da ga gledam. Šta je Liamu ovo trebalo u životu (i bilo kome drugom, ali njemu pogotovo)
Jedino što malo vadi je Šarliz Teron.
 
Edge Of Tomorrow odgledao upravo ( Edge Of Tomorrow 2014 HC 720p WEBRip x264 AC3-JYK ) dobar kvalitet snimka, na kraju malo zvuk poceo da brlja ... film po meni odlican, "kao Dan mrmota" varijanta SF i ratno akcioni... preporuka.
Ovaj ima kineski prevod... nervira, V7 (zbog titla inace 8), A7 (brlja zvuk pogotovo na kraju), film 9/10 .
 
A Million Ways to Die in the West

Ijao koji užas. IMDB ocena nerealna preko svake mere.
Ovo ne zaslužuje ni 1/10. Brdo toilet humora. Skoro svaka fora je očekivana. Glavni lik je antipatičan skroz. Teško mi je da ga gledam. Šta je Liamu ovo trebalo u životu (i bilo kome drugom, ali njemu pogotovo)
Jedino što malo vadi je Šarliz Teron.

Ocjena mu je totalno OK. Taman je za neku 6-icu.
 
ja nisam ocekivao nista posebno od filma, al se slazem da je gledljiv i da je tu oko 6/10.
 
Ja uopste nisam gledao trejler, niti ocekivao nesto. Nisam ni mislio da ga gledam, jer ovdje ne vidjeh nijedan pozitivan komentar. Kolega donio film i ja rekoh 'hajde da ga odgledam'. I film je OK. Tako da se vise necu previse oslanjati na komentare.
 
The edge of tomorow sa Tomicom Kruzom sasvim ok 7/10. Prosta radnja lepo izvedena uz malo humora, sasvim pristojan film.
 
Without a Clue (1988) - super komedija, preporuka :)
 
The Lone Ranger, koji clusterfuck... Uzeo sam da ga gledam, samo jer mi je dosadno i zbog toga koliko je patosirao u bioskopu. Depp igra Sparrow-a koji je Indijanac. Jedino su četvrti Pirates bili gori.
 
Edge of Tomorrow

Tomislav odlican, kao u mladjim danima. Film je fenomenalan, prica je odlicna, Emily Blunt je pre-fenomenalna i izgleda savrseno u filmu. E sta akcija napravi od obicne simpa glumice, ona bi def izgledala savrseno da glumi ovakve akcije svakih god dana bar.
 
Zbrori mudro Crni.

Za edge of tomorrow i od mene solidna 7/10. Ja i žena volimo da gledamo blokbastere pa to ti je :)
 
treba da mi dodje devojcica(potencijalna meta :D ) i izrazila je zelju da gleda neki horor
pa neka predlog bi dobrodosao
 
Koliko god ima ta devojcica ? :) Mojne da me teras da te prijavim nesi slini ;)

Kakav horor,zna se sta se pusta pri takvim posetama..
 
Silent Hill 1
Ring 1
Drag Me To Hell
Final Destination 1
The Exorcism of Emily Rose

Biraj sta nisi gledao :)

Ili recimo The Devil's Advocate, nije klasican horor, ali je odlican film.
 
Poslednja izmena:
Edge of Tomorrow

Tomislav odlican, kao u mladjim danima. Film je fenomenalan, prica je odlicna, Emily Blunt je pre-fenomenalna i izgleda savrseno u filmu. E sta akcija napravi od obicne simpa glumice, ona bi def izgledala savrseno da glumi ovakve akcije svakih god dana bar.
Филм је сра*е.
0/10
 
Mozes li mi reci zasto je film sr*nje? Planiram da ga gledam ovih dana, a od ljudi sam cuo samo pozitivne komentare, i ovde na forumu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno