Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Annihilation zanimljiv,prolazna ocena,jedino Portmanova vadi malo prosek, ostali glumci ispod proseka.Moze se ogledati a i ne mora.


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Annihilation zanimljiv,prolazna ocena,jedino Portmanova vadi malo prosek, ostali glumci ispod proseka.Moze se ogledati a i ne mora.


Sent from my D6603 using Tapatalk

Netflix polako dolazi na crnu listu kod mene.
 
Happy Death Day (2017)
7.5/10

Uprkos tome što sve vreme visi da bude još jedan "teen horor" sa Pinkovih kanala vikendom, interesantnim pristupom uspeva da otrcane i već vidjene fore i komentare upakuje u jako interesantan paket i to je po meni i najveće iznenadjenje celog filma. Zabavan film koji bih rado pogledao ponovo. Baš sam tražio ovakav humor (jeftin i otrcan, a da te nije blam od istog).
Slazem se,jeste zabavan film,ali mi je ovaj film sa preslikanom tematikom nekako bolje legao!Ima ozbiljniju poruku koju salje mladjoj populaciji!
http://www.imdb.com/title/tt1691916/
 
Poslednja izmena:
Meni je Annihilation dobro legao. Spor tempo, tiha jeza lavkraftovskog kosmičkog horora... Najgore što priču potpisuje jedan od najvećih lavkraftomrzaca Wandermer :p
 
Poslednja izmena:
Mislim da skorije nisam gledao mesto losije od ovog Happy Death Day, ovakve transfere blama zbog glume sam zadnji put imamo kad sam pre godinu gledao par epizoda Ubice mog oca. Ja ne znam sta se vama svidelo ovde, al' ajde ukusi su različiti. Iskreno ne znam kako ima i ovu sesticu na imdb. Od mene 3/10.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Annihilation

Meni je bas legao i prijatno iznenadio.
8/10
Verovatno se nece dopasti mnogima koji ocekuju neki akscioni SF spektakl. Ovo mi je onaj pravi sf, malo spor, malo filozofski. Dobra mi je atmosfera i tema, a prica me je malo podsetila na "Zonu" iz ruskog Stalkera (1979) kao i na Solaris (prednost isto originalnoj ruskoj verziji 1972). Ko je svario i kontao te filmove mislim da ce mu ovaj biti skroz prihvatljiv.
 
Poslednja izmena:
@downtown, pogledaj Die Farbe po adaptaciji Lavkraftove Boje izvan ovog svemira, ista tematika, da ne kažem preslikana priča :p
 
Nisam odgledao ovaj novi Jumanji.
Setih se kad sam gledao stari. Bio na Festu. Kupio karte za mene i kuma. Cudno mi bilo da je projekcija bila u poslepodnevnom terminu. Shvatio sam tek kada sam dosao i gomilu dece sa roditeljima koja su trcala okolo. :) Obojica smo komentarisali da smo se mozda presli ali posle projekcije sam shvatio da sam odgledao sjajan film. :)
Eh dobre stare 90'.
 
Nisam odgledao ovaj novi Jumanji.
Setih se kad sam gledao stari. Bio na Festu. Kupio karte za mene i kuma. Cudno mi bilo da je projekcija bila u poslepodnevnom terminu. Shvatio sam tek kada sam dosao i gomilu dece sa roditeljima koja su trcala okolo. :) Obojica smo komentarisali da smo se mozda presli ali posle projekcije sam shvatio da sam odgledao sjajan film. :)
Eh dobre stare 90'.

Odgledao 10 minuta i ugasio, izgleda da sam omatoreo.
 
Mislim da skorije nisam gledao mesto losije od ovog Happy Death Day, ovakve transfere blama zbog glume sam zadnji put imamo kad sam pre godinu gledao par epizoda Ubice mog oca. Ja ne znam sta se vama svidelo ovde, al' ajde ukusi su različiti. Iskreno ne znam kako ima i ovu sesticu na imdb. Od mene 3/10.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Pogledaj mythica quest of heroes odma ce HDD da ti popravi utisak, slucajno juce upalio film pogledao prvih pola sata od mene 1/10.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Creep 2 Dobar! Iznenađujuće bolji od prvog dela što je danas retkost napraviti, a Mark Duplass je postao moj novi omiljeni glumac. Filim koji je definitinvo osvežio FF žanr i koji celo vreme drži gledaoca u neizvesnosti. U njemu je nemoguće predvideti razvoj događaja, već se samo može naslutiti kraj. Preporuka za ljubitelje horora. 7/10
 
Recimo da je za Happy Death Day žanr neki teoretski maksimum 7.5, barem meni.

I računica glasi ovako: Nije mi tu u top5 ali sam ga nagradio sa još pola ocene zbog učinka uprkos tematici i pristupu. Pogotovu +0.5 zato što mi ne bi smetalo da ga pogledam opet.

Get Out mi je recimo jedva prosečan horor koji ne bih voleo da gledam opet i zato 5/10 npr. Ispravka, 4.5/10 zbog jeftinog podilazenja afroamerikancima kao ciljnoj grupi (neko reče Black Panther?)

Sad ko od HDD očekuje nominaciju za Oskar... Njegov problem :)

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Creep 2 Dobar! Iznenađujuće bolji od prvog dela što je danas retkost napraviti, a Mark Duplass je postao moj novi omiljeni glumac. Filim koji je definitinvo osvežio FF žanr i koji celo vreme drži gledaoca u neizvesnosti. U njemu je nemoguće predvideti razvoj događaja, već se samo može naslutiti kraj. Preporuka za ljubitelje horora. 7/10
Večeras je Liga Šampiona ali ovo se sutra gleda. [emoji4] Hvala na preporuci.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Dobar je Creep ja sam ga preporucio pre nekog vremena. Drugi deo deluje kao da nisu ni imali scenario nego su samo pustili i snimali Duplasa kako divlja, a on lud :D
spoiler ko je gledao
Izgleda da on nema depresiju, krizu identiteta, vec se svo vreme za3bava s onom mucenicom :)
I muzikica podseca na Hallowen serijal
https://www.youtube.com/watch?v=QNyln5Bg9JU
 
Uf, ali creep je FF koji ja mrzim.. da mu dam šansu jer je horor?
 
Nije onaj ff gde ne znaš od mlataranja kamere šta se događa, više je neki mocumentary pristup.

Dobar je Creep ja sam ga preporucio pre nekog vremena. Drugi deo deluje kao da nisu ni imali scenario nego su samo pustili i snimali Duplasa kako divlja, a on lud :D
spoiler ko je gledao
Izgleda da on nema depresiju, krizu identiteta, vec se svo vreme za3bava s onom mucenicom :)
I muzikica podseca na Hallowen serijal
https://www.youtube.com/watch?v=QNyln5Bg9JU

Da, što je najgore ubeđen sam da ovakvih pritajenih ima na tovar u stvarnom životu, samo što još nisu uspeli da se pokažu na delu :)
 
^ Nisam gledao te
''Kripove'' ali ocigledno su mislili na found footage.
 
Poslednja izmena:
Fast forward [emoji16], premotaš ga I ćao [emoji23]
 
Haha, moze biti.
Pogledah sinoc Annihilation. Krenuo je ok, ali mi je pred kraj bio totalno bezveze, jednostavno mi ne lezi bas takav neki fazon. Krajnji zakljucak 5/10.
 
Haha, moze biti.
Pogledah sinoc Annihilation. Krenuo je ok, ali mi je pred kraj bio totalno bezveze, jednostavno mi ne lezi bas takav neki fazon. Krajnji zakljucak 5/10.
Najbolji deo u filmu kad onaj mutirani medved udje u onu kuću i njuši one žene sa glasovima ubijenih. Skroz creepy

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Sinoć isto pogledah ovaj nazovi film.
Čitajući komentare mislio sam da će biti nešto ali ono sipak, početak je bio ok ali kako film odmice sve slabije i slabije. Tako da na kraju kad pogledam ova dva sata bolje da sam proveo na PH. Tako da ovo ostvarenje ide u kantu za smeće.
Ali kraj je neviđeno glup toliko da vredja inteligenciju i puža golaća.
Jedino što nešto vredi je ona scena što je član post gore pomenuo.
Stvarno sam se najezio.






Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
A i ta scena je onako...sa više potencijala nego što je iskorišćeno.
Sve u svemu, od mene 3/10 imdb-ovskih poena
 
Annihilation

Meni je bas legao i prijatno iznenadio.
8/10
Verovatno se nece dopasti mnogima koji ocekuju neki akscioni SF spektakl. Ovo mi je onaj pravi sf, malo spor, malo filozofski. Dobra mi je atmosfera i tema, a prica me je malo podsetila na "Zonu" iz ruskog Stalkera (1979) kao i na Solaris (prednost isto originalnoj ruskoj verziji 1972). Ko je svario i kontao te filmove mislim da ce mu ovaj biti skroz prihvatljiv.

Meni je takodje OK skroz, ne bih dao 8 ali ako bih poredio sam " Jedi " smecem onda zasluzuje 20 :) jedna od boljih scena sa onim " medvedom " u kuci ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno