Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uff Man on fire je filmčina.Tj Denzelova uloga i lik.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Flight такође.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Ma gledam ih sve bez nekog reda - sad sam upravo upalio Man On Fire :)

Flight i Unstoppable su koliko se secam odlicni filmovi. Unstoppable mi je cak u rangu Speed i Die Hard, ima taj neki vibe akcionih filmova iz 90ih, sve si vreme napet i navijas za glavne likove, jedva cekam da dodje na red
 
Ready Player One (2018)

Prva polovina vrlo dobra, posle se samo slazu nostalgicne reference i IT product placement, u nekim mmentima i pretereno... recimo
pretereno dugo izdrndavanje sa The Shining mi je bas zasmetalo, ..
jesu bili ortaci i sve ali ovo je vec silovanje mrtvog Kjubrika
Enivej, dobar ali nebitan film.
 
Poslednja izmena:
Ja ne volim te "šta bi bilo kad bi bilo" filmove....ili odradi film kako treba ili ga nemoj ni snimati

Poenta da će likovi iz filma i dalje da vode svoje "savršene" života pune laži i da se prave kako ništa od toga nije istina kod mene nema prolaz

Pa.. da, to je poenta, jer vecina ljudi i zivi lazne zivote, bas je kraj takav da to naglasi..
 
Ready Player One (2018)

Prva polovina vrlo dobra, posle se samo slazu nostalgicne reference i IT product placement, u nekim mmentima i pretereno... recimo
pretereno dugo izdrndavanje sa The Shining mi je bas zasmetalo, ..
jesu bili ortaci i sve ali ovo je vec silovanje mrtvog Kjubrika
Enivej, dobar ali nebitan film.

Baš to, sličan utisak mada moram ga pogledati u 4K HDR ovih dana. Skinuo neki očajan rip, a vidim da film više ide na vizuale nego na moždane vijuge :D.
 
Solace, sad bio na O2 TV
Hopkins i Farel, nema mnogo mesta za greške.
Nisam stigao od početka, ali sam uhvatio dobar deo, dobar film što se mene tiče, zanimljiva tema.
Makes you wonder.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam pre ovoga gledao staru verziju,
https://youtu.be/q_674RH--b4
Tako da mi je Denzel ostavio slab utisak.
Inace antman 2, kao i sve marvelovo u poslednjih godinu dana, usiljen humor, ali manje nego u drugim filmovima. Gledljiv, ali je kec bio bolji

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Ja poceo da ponovo pogledam Denzelove najbolje

Training Day - razbio ulogu. Tezak ali mnogo dobar film

The Hurricane - jedna od najboljih drama koje sam gledao

Inside man - cudan film, mozda je najbolji preformans imao Clive Owen koji je 90% filma odglumio sa carapom na glavi

Equilizer - kakav bi matorac voleo svako od nas da bude, pa sve i da nisi masina za ubijanje top cija agent


Fallen

https://www.imdb.com/title/tt0119099/?ref_=nm_flmg_act_27

ZU8PReb.jpg
 
I jos neki dragulji druga Denzela - Fallen, Bone collector, American Gangster, Johny Q. Nije ni Deja Vu los.

Vidim kolega me pretece za Fallen, zaista must watch.
 
Poslednja izmena:
Mulholland Dr. - 2/10 Dobra gluma, ostalo nebuloze i freakshow, ceo film deluje kao neka glupava reklama za deterdzent/pivo/uloske koja pokusava da bude "umetnicki".
P.S. Jel ima Naomi Watts neki film u kom ne place 5x ? Ona i Julianne Moore preplakase cele karijere.
 
Meni se Mulholland Dr. baš svideo, obožavam Linčove filmove. Totalno druga dimenzija gledanja filma.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
^ Od kada planiram da pogledam taj film, ali po svemu sudeći neću ga ni gledati. Zamorio me sa novim TP, tako da mu se od pomena imena naježim.

Pogledah juče Johnny Got His Gun Šta znam. Drugačiji je osećaj reprizirati film iz detinjstva ili rane mladosti koji budu nostalgiju u vama, a sasvim nešto drugo ako želite pogledati neko ostvarenje zbog tematike i fine ocene. Film je zastrašujuć zbog jedne stvari, ali nije mi seo uopšte baš iz razloga što mu je engin takav koji meni danas nikako ne odgovara. Snimljen je u godinama pre mog rođenja, a da sam ga gledao kao dete osamdesetih, izašao bih iz bioskopa na samom početku. Da sam ga gledao kao tinejdžer, mladić, takođe. Sad u nekim zrelim godinama, opet mi nije to, to. Gađa u nepar kako okreneš. Nije loš, ali totalni promašaj kod mene. Ne mogu čak ni da ga ocenim, baš iz razloga što nije treš, a imam takav osećaj.
 
Poslednja izmena:
Nisam gledao novi TP, nisam ni neki fan starog, ali Mulholland Drive je sasvim dobar film, vise ces pogresiti ako ga ne pogledas.
 
Meni je stari TP nešto posebno, dok ovaj novi žali bože vremena. Za mulholland drive se svaki put dvoumim, odlažem, ali kad i ti kažeš... :)
 
Zagrej se prvo uz Lost Highway. Odličan film, posebno OST.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Lost Highway, prvo se stimuliši nečim jačim.
Što mu ne preporučiste i Eraserhead pa čovek odma da ide na rehabilitaciju!?
 
Poslednja izmena:
TP, OST...

Pa sad... bilo bi lepo kada bi za neupućene mogli da objavite pun naziv filmova.

Hvala :]

Rampage 4/10 I to jedva. NIšta nećete propustiti ako preskočite.

A Dog's Purpose 8/10 Odličan. Svideo mi se, ali ima teških scena[nešto kao Hačiko], tek da napomenem.
 
TP = Twin Peaks
OST = Original Soundtrack (pretpostavljam), naročito sa 9" Nails, Ramstainom, Smashing Pumpkings etc.
 
Poslednja izmena:
Preporuka za Mulholand da se pogleda 2 puta za redom to je sto posto dobitna kombinacija. Naravno uz to Lost Highway ide pride i Blue Velvet..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno